Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 31 minutami:

Margit, Malekith, Malenia, Mogh, Ranalla, Hoarah Loux, Radahn, Godrick, Rykard, Godwynov frend zmaj, Časovni zmaj… sigurno še kaj.

 

Meni jih je kar nekaj memorable. Manj kot v DS3 bi rekel, tam je 90% bossov brutalno dobrih. 

Tole.

 

Povezava do prispevka

trenutno igram grime, metroidvania z zafukanim bojem. glavna mehanika je parry, kjer se mi sicer zdi da je tajming mal prevec cuden. zal ne gre brez tega, ker sefov drugace ne mores premagat. plus vsak random sovrag te lahk sesuje v dveh ali treh udarcih tako da je boj zelo metodicen

svet zgleda turoben in siv, pa vsi rovi so si dokaj podobni. raziskovanja je kar nekaj, sploh sedaj ko sem dobil nekaj gibalnih nadgradenj lahko dosezem stvari, ki sem jih prej gledal od dalec. mapa je cudna, ker mape za lokacije odklepas s kamni (ok v hollow knight si mapo videl sele ko si jo kupil od kartografa tak da je podobno)

kljub parim minusom spil kar vlece.

se nek cuden bug je, kjer zgleda kot da se ti lahko zatakne pull mehanika in ne mores izvesti nobenega udarca. stvar resi alt+tab iz igre in nazaj, ker ne reinstall ali nova igra nista v pomoc

uredilo bitje ngebe
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Margit, Malekith, Malenia, Mogh, Ranalla, Hoarah Loux, Radahn, Godrick, Rykard, Godwynov frend zmaj, Časovni zmaj… sigurno še kaj.

 

Meni jih je kar nekaj memorable. Manj kot v DS3 bi rekel, tam je 90% bossov brutalno dobrih. 

Tole x100

 

Meni so bossi bombe skozi celo igro. Skoraj vsi so predstavljeni popolno, vsi imajo nekaj svojega, in poleg DS3, najboljsi od Froma. Ko Margott razlaga in nasteva je bilo mmmcarsko.

 

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Tole x100

 

Meni so bossi bombe skozi celo igro. Skoraj vsi so predstavljeni popolno, vsi imajo nekaj svojega, in poleg DS3, najboljsi od Froma. Ko Margott razlaga in nasteva je bilo mmmcarsko.

 

 

Čisto vse od Radahna lore, arena, prezentacija(festival),.. :worship:

 

Armando reče pred 31 minutami:

Damn tale tema bi se morala preimenovati v From Software lovers.

Ti si nov tukaj?:lol:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 27 minutami:

Joj kako je majhen, mlad in gnusen :D :D

 

Kolega Armando, na tem forumu VSAKA tema eventuelni rata topic o From Software, pa je lahko govora o Tetrisu, transvestitih ali lasni vodici

Nič od naštetega :D.

 

Ja me pa en kup let ni bilo na menjalu na prejšnjem računu sem se imenoval Johnny Bravo, če se kdo spomni.

Povezava do prispevka

Head bangers - rhytm game, ugasnil po 3 igrah, saj verjetno je fun v družbi tole igrat, sam tole glancanje telih kokoši not my way of fun.

 

Jusant - lepa okolica, zgodba se lepo razvija, imam pa pripombo na climb mehaniko, jebeni ripoff grow home špila, kjer je bil občutek višine imo boljši. Sem šel prav gledat, če je slučano isti studio tole delal, sam ni ne.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 8 minutami:

Se pravi je Jusant vreden 25 evrov?

 

Škoda da pogled na okolico(vsaj pri demu) ni najlepši.

 

Drugače pa sam čakam prelepo Ghibli Europo.

Odvisno kaki špili ti sedejo, jaz to igram na gamepassu in nimam ravno realne ocene koliko je vredna zadeva, ker ni ravno my cup of tea.

Povezava do prispevka

Fallback uprising

6/10

ss_c83b8e72eb685aaa03a4934d2d4388311e6fd

Malo znan roguelite 2.5D platformer v katerem lahko zbiraš med nekje 7 klasami in jih samostojno levelaš. Progressaš vedno čez iste generirane mape in na koncu vsake pretepeš od nekoga šefa. Na začetku se mi je zdela bedna, ker te igra zaštarta v najbolj dolgočasno klaso. V njej sem preživel preveč časa, ko sem si buildal XP in money gain. Ti gaini so čez vse klase in ne samo tisto, ki jo trenutno igraš. Problem igre je, da je prekratka, tu in tam jo pesti kakšen bug, drugače pa se igra zelo smoothly in je zelo zasvoljiva.

Definitivno si zasluži več pozornosti kot jo je dobila. Problem pa je predvsem v manjki buildanja sveta in obstranskih questov/zanimivosti. Tako, da mislim, da si več kot šestico ne zasljuži.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 56 minutami:

 

Jusant - lepa okolica, zgodba se lepo razvija, imam pa pripombo na climb mehaniko, jebeni ripoff grow home špila, kjer je bil občutek višine imo boljši. Sem šel prav gledat, če je slučano isti studio tole delal, sam ni ne.

 

 

Kastor reče pred 44 minutami:

Odvisno kaki špili ti sedejo, jaz to igram na gamepassu in nimam ravno realne ocene koliko je vredna zadeva, ker ni ravno my cup of tea.

 

opa, Jusant je danes izšel? Nice! :) Me zanima kakšna bo igrica komu, ki bo njegov cupo of tea, lahko bi bil še en carski 2023 špilčič. @Hernire @ke_kit

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...