Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 8 minutami:

To sem tudi jaz opazil zdaj v S01, ko vecinoma lvlam z dungeoni.

 

Zanic pacing, nadlezni objectivi (kill all mobs mi je faking cancer) in layout, ko slucajno narobe zavijes in ugotovis, da si pri zaklenjenih vratih za naslednji floor in moras backtrackat, da najdes nek glup objective in na koncu prehodis nazaj pol floora, ki si ga ze spucal.

 

D3 greater rifti so mi bli tle, po spominu, veliko ljubsi. Uletis, pogrupiras, pokoljes in gremo naprej. Tle pa zavijes levo, prides do enega shitty random eventa in se sam obrnes in picis nazaj po enem praznem tunelu/hodniku in isces kam mors zavit, da ne bos spet backtrackal k budalo.

 

Sam a veš, da je meni kill all mobs DALEČ najboljši. Ker ti lepo spawna vse mobe nate, lahko tečeš kamor hočeš. Najhujši so bring back X to Y, ko jih imaš več, ker se moraš vračat, če slučajno najdeš oba itema preden enega odložiš.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 35 minutami:

 

Sam a veš, da je meni kill all mobs DALEČ najboljši. Ker ti lepo spawna vse mobe nate, lahko tečeš kamor hočeš. Najhujši so bring back X to Y, ko jih imaš več, ker se moraš vračat, če slučajno najdeš oba itema preden enega odložiš.

 

Oprost to men nikol ne potegne vseh mobov name. Zato niti pod razno ne puščam več kakega živega za sabo... Najhujše so pa uni dungeoni ko moraš 100 vrat odpret... kter kreten prfuknjen se je to spomnu za endgame?!?

Povezava do prispevka

Drugače sem zelo zadovoljen z Necrotom. Meni deluje super strong napram brižni sorci, sploh si ne morem predstavljat kako je z Roguom, ki je še močnejši.

 

Echo of Varshan sem šel za foro sprobat na WT4, šel je first try s totalno neoptimiziranimi itemi, nič glifov, skratka brižno od brižnega, pa je šel down na lvl 66 (on je lvl80).

 

 

Sploh pa je bil joke Helltide Assassin na WT4 (jaz sem bil lvl 65)

 

Ne predstavljam si kako mora bit špil v tej fazi šele lahek za Rogače.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Eden moih prvih postov je bil, da je špil zelo dober na začetku, sploh story/campaign je top izkušnja, WT3 je tudi ok-ish, hudi problemi se pa vidijo v endgamu: loot je absolutno zanič (konceptualno in premalo build defining uniquov), ko zdaj ponovno igram, pa vidim, da je druga velika težava ta, da so dungeoni dolgočasni... layout je anoying as fuck, tisto ko moraš it skozi backtrackat in delat anoying naloge. Ne pomaga, da so tudi NM dungeoni debuffi prav narejeni glupo za akcion RPG, sploh tisti lightning dome, ko ubija pacing in razni cold enchanted ali resource burn.

 

Pa cooldown na konju, o moj bog kolko je tisto neumno. In nasploh konj je slabo narejen.

 

Top 3 minusi, evo.

AMEN.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 38 minutami:

Drugače sem zelo zadovoljen z Necrotom. Meni deluje super strong napram brižni sorci, sploh si ne morem predstavljat kako je z Roguom, ki je še močnejši.

 

Echo of Varshan sem šel za foro sprobat na WT4, šel je first try s totalno neoptimiziranimi itemi, nič glifov, skratka brižno od brižnega, pa je šel down na lvl 66 (on je lvl80).

 

 

Sploh pa je bil joke Helltide Assassin na WT4 (jaz sem bil lvl 65)

 

Ne predstavljam si kako mora bit špil v tej fazi šele lahek za Rogače.

 

Sej Rog ne vem če je po dpsju najboljša clasa. (men se dejansko ne zdi nič posebnega) Njegova prednost je v insane mobilnosti in posledično je najboljši za speedrunat. Druid je počasen na začetku dokler ne dobi helmo za bit volk skos, Necro pa verjetno skos ostane bolj počasen. Pa summoni so za en drek, tko da je bolj warlock ko necro.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Ma pomoje so vsi dobri

 

Dobro zdaj ao barba neki nerfnili kao

 

Ma vsi so dobri tudi sorca je itak na top 5 na leaderbordu, ebo top2

 

Dobro vrjetno so ga carryali ampak vseeno

 

Če so levelali grupno je sorsa s svojo frost novo ki vse freeza in naredi vulnerable itak top shit. 

 

 

Auch igraš 48ur z 5 ur spanja vmes da boš prvi, ti crkne štrom in DEAD pri lvlu 93 :rofl:

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Pejte farmat preden nerfajo :P 

 

 

 

 

Jaz sem dobil dve 800 v tistem enem poskusu, fora pa je, da njega sploh spawnat je redko (ker nima vsak tunel bossa). Glede na šanse rolla v tej igri je to totalen gamble, ker ni tolko težava dobit 800 gear, ampak ta prave affixe rollat. In od vedno sem imel raje dobre affixe, četudi je gear v rangu 750-800 kot obratno.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Jaz sem dobil dve 800 v tistem enem poskusu, fora pa je, da njega sploh spawnat je redko (ker nima vsak tunel bossa). Glede na šanse rolla v tej igri je to totalen gamble, ker ni tolko težava dobit 800 gear, ampak ta prave affixe rollat. In od vedno sem imel raje dobre affixe, četudi je gear v rangu 750-800 kot obratno.

Sej veš točno kater tunel ima bossa

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 14 urami:

 

Jaz sem dobil dve 800 v tistem enem poskusu, fora pa je, da njega sploh spawnat je redko (ker nima vsak tunel bossa). Glede na šanse rolla v tej igri je to totalen gamble, ker ni tolko težava dobit 800 gear, ampak ta prave affixe rollat. In od vedno sem imel raje dobre affixe, četudi je gear v rangu 750-800 kot obratno.

 

Orožje čimprej dobit 800+ je major boost. Hkrati je pa še največja šansa da ima 2 affixa ki ju želiš ker ni tko bloated kot ostali kosi opreme.

 

aja btw xp boost iz ashev ni 4x3% kot smo predvidevali ampak samo 3+2+2+1=8% :ranting: Levelanje se men zdi občutno počasnejše kot pred patchem trenutno pri lvl 65... Bom kar pri tem levelu probal narest capstone ker se mi res ne da delat 12 NM dungeonov za en level sploh pa ker konstantno dobivam sigile za tiste k so shit tier kar se XPja tiče.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 18 minutami:

Ej kva je fora, da si ne morem spremeniti resolucije? Od frenda sem si sposodil RTX 3060 pa mi ga procesor bottlenecka na 1440p resoluciji. 

Seveda te opcije za zmanjšanje v nastavitvah ni in sem primoran iskati alternativne rešitve :hmm:

Poskusi z Geforce experience "optimizirat" špil in si tam nastavi resolucijo.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 12 minutami:

 

Sem šel z optimizacijo in mi ne pusti menjati resolucije :( 

 

image.png.a548f8d570f215ef053026e906af9c71.png

Mogoce je razlog v display mode: windowed borderless in tam ti ne pusti spreminjat, ker laufa v oknu. Daj na fullscreen in probaj.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 32 minutami:

Mogoce je razlog v display mode: windowed borderless in tam ti ne pusti spreminjat, ker laufa v oknu. Daj na fullscreen in probaj.

 

No sej ravno tukaj je potem težava. V igri mi ne pusti it na Fullscreen. Samo Windowed (fullscreen) opcijo imam. Isto mi tukaj ne da druge možnosti. 

Imam sicer še en monitor, vendar ga trenutno ne uporabljam, ker je še VGA plug na temu.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

 

Orožje čimprej dobit 800+ je major boost. Hkrati je pa še največja šansa da ima 2 affixa ki ju želiš ker ni tko bloated kot ostali kosi opreme.

 

aja btw xp boost iz ashev ni 4x3% kot smo predvidevali ampak samo 3+2+2+1=8% :ranting: Levelanje se men zdi občutno počasnejše kot pred patchem trenutno pri lvl 65... Bom kar pri tem levelu probal narest capstone ker se mi res ne da delat 12 NM dungeonov za en level sploh pa ker konstantno dobivam sigile za tiste k so shit tier kar se XPja tiče.

 

Ja, sem pozabil to napisat, sem tudi jaz zmrdoval.

 

Ampak on the other hand... sem se spomnil, da je XP itak aditiven in v WT4 imaš base 300% XP boost... tak da ali imaš 308 ali 312 je na koncu vseeno. Neto razlika je cca en procent, še manj, če furaš elixir ali si v partyju.

 

Kaj pa ti z rogačem še delaš na WT3 pri 65? o.O

Z lahkoto to nardiš, ker XP itak ne gre nikamor na WT3 post 60.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 12 minutami:

Kaj pa ti z rogačem še delaš na WT3 pri 65? o.O

Z lahkoto to nardiš, ker XP itak ne gre nikamor na WT3 post 60.

 

Prvi capstone je bil tko zafukan da sploh nisem upal it prej... 

 

Btw včeraj sem bil v pvp coni da sem naredil tiste evente za "tree of whispers" in me napadeta dva par levelov nižja tipa in sprva sploh nisem opazil da ne gre za monstre ker mi nista delala dobesedno nič dmg oz premalo da me nebi aspect of stolen vigor pohilal nazaj na 100% lajfa :worship: Pol sem enmu zaril nož v hrbet in sta takoj oba crknila. Sam nista imela dost in sta me prišla obiskat še ko sem šel sprožit event za pretopit PVP valuto in sta takoj še enkrat crknila. Na openworldu lahko grem dobesedno afk in mi ne naredi nič dmg niti gruča elitov lol. Res ne vem zakaj so šli v to da grejo monstri 5 lvl za tabo toliko prej kot se sploh gre v naslednji capstone...

 

  

bitsurugi reče pred 11 minutami:

Ampak on the other hand... sem se spomnil, da je XP itak aditiven in v WT4 imaš base 300% XP boost... tak da ali imaš 308 ali 312 je na koncu vseeno. Neto razlika je cca en procent, še manj, če furaš elixir ali si v partyju.

 

Wtf to pa nisem vedel... se pravi da je bolje vložit to v kaj drugega ker to dobesedno ni vredno popolnoma nič vlagat v EXP pol... 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...