Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Korak v pravo smer vse skupaj. Čez noč ne bodo nič rešili, so pa določene spremembe res dobrodošle. Kar je blo rečeno na stremih mi je bilo zelo všeč povečini. Še kako sezono ali dve pa bo špil šel iz dejanske beta faze v končno različico.

 

Malo me čudi ta njihova rešitev za crit dmg / vuln... pač vse v isti koš in additive praktično.. dokaj nezanimivo bo delat razne builde, z izjemo tistih, ki bodo imeli kak unique.

 

Glede na to, da je očitno, da drip feedajo unique na vsako sezono, bodo prišli na nek meni zadovoljiv nivo tam na season 6+ šele. Ampak ok, bomo videli, kako deluje vse v praksi. Ne pa pričakovat nekaj drastično novega, še vedno bodo v osnovi bolj ali manj isti buildi, ki če si jih že igral... well, si odvisen od zanimivost sezonske mehanike.

Povezava do prispevka
Navedek

Teleporting to a Nightmare Dungeon now takes the player inside the Dungeon, instead of teleporting to its entrance.

 

Koncno...

 

Navedek
  • The overall responsiveness of Mounts has been improved.
  • Mounts are now less likely to get stuck or slow down unexpectedly.
  • Mounts automatically jumping over traversals will work more consistently.
  • The mouse cursor no longer needs to be at the edge of the screen for keyboard and mouse players to achieve full Mount speed.

 

Sam par mesecov so rabli, da so pofixal mounte.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

@bigboss82 včeraj sem sprobal novo sezono. Te čakam, da gremo nove uber bosse farmat, da droppa Shako :D 

 

FUL boljše kot prejšnja sezona in vanilla. Res se poznajo QoL spremembe, sezonska mehanika je zdaj dosti boljša, takisto tema in koncept sezone. 

 

Špil bi si celo upal priporočat, saj je končno v stanju kot bi moral bit ob izidu. Je pa še stvari za izboljšat, da ne bo pomote, to ni 180 stopinjski obrat, ampak smo na dobri poti.

Povezava do prispevka

Igra se dosti boljše ja, še vedno pa tam kr kmalu po začetku WT4 nekako začne zmankovat korenčka. Seasonal mehanika je cool, samo hitro maš vse maxan in potem lahko pozabiš nanjo ker je vse pasive. Včeraj sem tudi malo razmišljal kako mimo so ashi, od 5 opcij ti na konc ostanejo samo 3, tu bi komot recimo ko prieš do 100 uncapal vse pa magari dal diminishing nazaj.

 

Ne znajo nekak uravnotežit niti loota, hit WT4, everyone gets free 925 in v primeru waponov je to praktično edina opcija farm world bossov, ke rje dps >>>all

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 5 minutami:

A to je treba vse še enkrat od lvl1? 
 

jst sm komaj prišu do lvl 90 in se mi ni dalo več grindat za fakin 100, za trophy. Res je boring as fuck. Kaj so pa dodali v tej sezoni, da se res tok splača? 

 

Če hočeš sezono seveda da. Če nočeš ne. Ampak pri tovrstnih igrah se vedno splača nardit sezonsko robo, ker imaš nov kontent. Se pa FUL hitro levella in ni treba delat več renowna, imaš vse odklenjeno takoj, če si kadarkoli prej naredil.

 

Mi je všeč koncept teh novih bossov, pa vampirska cona je super za iteme nagrindat.

 

Sej koncept je tak, da igraš tista dva-tri tedne in nato greš nekaj drugega špilat.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...