Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

shure reče pred 58 minutami:

A niso govorili, da bodo common itemi auto salvaged?

 

Auto salvage je za vse iteme tier ali 2 nižje.

 

Torej v WT4 se ti auto salvagajo common, plavi in rumeni, ki so sacred ali below. Kot vidiš zgoraj na moji sliki imaš rumene le ancestrale na tleh. Na vseh težavnostih se auto salvagajo gemi.

 

Drugače folk, ne bit haters gona hate. Jaz sem bil prvi tukaj, ki sem odkrito kurcal špil. S prve roke pa tudi lahko to sezono MOČNO pohvalim in špil se danes igra dosti boljše. Sprobano na lastni koži. Ima pa še vedno napake, da ne bo pomote. 

 

Levellanje je EKSTREMNO pospešeno. Tolko, da niti ne utegnem delat NMDje. Sem lvl95 po par dneh izi igranja. Recimo glife imam le enega lvl15, tolko hitro gre XP izven NMDjev. Če bi delal NMDje kot v S0 ali S1 bi bil max lvl prvi dan v WT4. Sploh so zdaj dungeoni dosti boljši. Je praktično vseeno katere modifierje imajo, so vsi ok, ni več insta salvage kot razne resource burn ali critical resist. Mape so poenostavljene (hvala bogu).

 

Kar se itemov tiče dobivaš zdaj robo do ilvl925. WT4 world boss ima garantiran loot ilvl925. Golda imaš zdaj kot blata in je morda preveč radodaren špil, kajti postaja kot gold v D2.

 

Overall kar dobro, res priporočam, da sprobate preden se kurca, samo da se kurca. Kokr so si kurcanje zaslužili do pred kratkim, sem močno presenečen, da so toliko stvari fixali že za S2. Sem mislil, da bo še kaka sezona mimo preden bo solidno. Pa sezonska tema je kar win, to tudi pomaga.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

+1

 

So ga kar dobro spoliral v S02, dobre QoL spremembe. XP je bolan, zdele bom lvl60 in sem vseskp naredil ene 5 NMDjev. Isto je z goldom, mam ze 12 miljonov in se mi jebe zanj.

 

Pa faking konja lahk vozis normalno, se posebi z misko. To mi je bil tak pain v S01...

 

Edino opazil sem velik vec lagiranja na momente.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Sicer sem sele lvl58 v tej sezoni, ampak loot filter bi bil dalec najbolsi QoL dokler ne fixajo itemisationa. To da mors gledat prakticno dobesedno usak item, k ti je trenutno highest tier ilvl je dobesedno retarded. Nevem a je res tok tezko narest nek advanced filter, kjer bi lah zbral pool affixov za usak slot in kok le teh more bit na itemu, da ga pokaze na tleh. Sploh pr teh vampire eventih si tko takoj nafilas inventory.

 

Also imo bi blo bolse, da bi pohitril tut lvling glyphov podobno kot XP. Kot si omenil, to da mas en glyph lvl15, ko si max lvl, je mal wack.

Je pa vsaj dost stvari za pocet + ne vlece se, tko da sam experience do lvl100 je pomoje dost boljsi, kot je bil prej. Do zdej sm sam open world levelal, zdej bom sel pa NMje pomoje mal delat.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

@bitsurugi sm vidu, da si sou necrota. kaj igras?

js sm lvlal s surge, zdej sm pa respecal na infimist, k je kao BiS. sam mi ni neki engaging, k ni essence managementa.

sicer predvidevam, da tut pri infimist optimalno porablat CDje je se zmer nek skill cap/visji APM, sam mogoce bi se kak drug build probal.

s0 sm spirit bomb in bone spear igral. s1 sm pa skipal.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 29 minutami:

 

Auto salvage je za vse iteme tier ali 2 nižje.

 

Torej v WT4 se ti auto salvagajo common, plavi in rumeni, ki so sacred ali below. Kot vidiš zgoraj na moji sliki imaš rumene le ancestrale na tleh. Na vseh težavnostih se auto salvagajo gemi.

 

Drugače folk, ne bit haters gona hate. Jaz sem bil prvi tukaj, ki sem odkrito kurcal špil. S prve roke pa tudi lahko to sezono MOČNO pohvalim in špil se danes igra dosti boljše. Sprobano na lastni koži. Ima pa še vedno napake, da ne bo pomote. 

 

Levellanje je EKSTREMNO pospešeno. Tolko, da niti ne utegnem delat NMDje. Sem lvl95 po par dneh izi igranja. Recimo glife imam le enega lvl15, tolko hitro gre XP izven NMDjev. Če bi delal NMDje kot v S0 ali S1 bi bil max lvl prvi dan v WT4. Sploh so zdaj dungeoni dosti boljši. Je praktično vseeno katere modifierje imajo, so vsi ok, ni več insta salvage kot razne resource burn ali critical resist. Mape so poenostavljene (hvala bogu).

 

Kar se itemov tiče dobivaš zdaj robo do ilvl925. WT4 world boss ima garantiran loot ilvl925. Golda imaš zdaj kot blata in je morda preveč radodaren špil, kajti postaja kot gold v D2.

 

Overall kar dobro, res priporočam, da sprobate preden se kurca, samo da se kurca. Kokr so si kurcanje zaslužili do pred kratkim, sem močno presenečen, da so toliko stvari fixali že za S2. Sem mislil, da bo še kaka sezona mimo preden bo solidno. Pa sezonska tema je kar win, to tudi pomaga.

 

Loot sistem bo crap dokler ne fuknejo v smeti 3/4 affixov in od tega ne odstopam.

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 3 minutami:

@bitsurugi sm vidu, da si sou necrota. kaj igras?

js sm lvlal s surge, zdej sm pa respecal na infimist, k je kao BiS. sam mi ni neki engaging, k ni essence managementa.

sicer predvidevam, da tut pri infimist optimalno porablat CDje je se zmer nek skill cap/visji APM, sam mogoce bi se kak drug build probal.

 

Ma šel sem na slepo brez guidov in zato sem šel bone spear, ker ga že poznam od prej. Drugače sta surge ter mist bojda top tier. 

 

Čeprav zmagovalci S2 so prav gotovo barb in ball light sorca, one shottajo ves kontent.

Povezava do prispevka
WinterThane reče Dne, 11. 10. 2023 at 15:06:

mam obcutek, da je d4 bil outsourcan in zdej majo inhouse folk, ki se prebija skoz kodo in preucujejo kaj se sploh dogaja

ce bi mel inhouse development bi recimo ze zrihtal stash tabe

Maš napačen občutek. A so OW tud outsourcali? Ali pa Diablo Immortal? To je daaaaaleč od istega studija, ki nam je dal StarCraft in WarCraft3 

Povezava do prispevka

Edino kar mi gre ogromno na spolovilo v S02 je faking pocasen UI ob prvem loadanju. Traja par sekund, da se zadeva odpre, pa nej bo to char screen/bag al pa paragon/skill tree.

 

Najhuje je pa ko odpres seasonal tab, kjer melje kot budalo. Ne vem a so sli na COD meni framework al kaj in vsakic fetchajo shit iz serverjev, ker je nadlezno v 3pm.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 10 minutami:

Včeraj padel še drugi uber unique, Andariels Visage ... se očitno res da dobit ves set uberjev to sezono :D

 

Jutri bo bojda nek campfire chat, najbrž bodo najavili season3 in ... expansion maybe? Bomo vidli.

Blizzcon se danes zacne. Ponavad na opening ceremony majo vse vecje objave, tko da vrjetno napoved expansiona ze danes, ce bo.

Povezava do prispevka

A je Duriel zajeban oz. na takem nivoju kot Lilith? Sem nafarmal en kos vsakega materjala za ga summonat.

 

Sem pri lvl83 dobil en quest pa sem sel pogledat za kaj se gre in me je Lilith 1 shotala iz nekje. Zgleda bo treba nagrindat na lvl90+

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 54 minutami:

A je Duriel zajeban oz. na takem nivoju kot Lilith? Sem nafarmal en kos vsakega materjala za ga summonat.

 

Sem pri lvl83 dobil en quest pa sem sel pogledat za kaj se gre in me je Lilith 1 shotala iz nekje. Zgleda bo treba nagrindat na lvl90+

 

Niti približno ni zajeban.

 

Res pa je, da ni totalen pushover. Je tunan za lvl 100, ampak določene klasi in buildi ga nardijo komot pri 90.

 

Se pa ti ne splača delat solo, ampak delaj raje rotacije. Torej zbere se 4 folka in vsak ga enkrat summona, tako imaš iz enega seta materialov 4 duriel kille in 4x loot.

 

Mene dodaj pa mi javi, ko bi šel kako rotacijo Duriela, bom zrihtal še 2 randoma, da greta zraven. Summon duriela sta 2 jajci in 2 sharda btw.

 

  

drevored reče pred 18 minutami:

kupi si thawing potione

 

Duriel dela POISON dmg v štirki.

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...