Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Po eni strani mi je všeč po drugi nisem čist ziher v nakup.  Ne znam ločit al mi je kul samo zato ker je taka suša pri teh "top down" rpgjih ali gre res za kvaliteten izdelek. :D Kljub temu da sem ene 5h igral tole beto bom počakal na opise, razen če bo igabiba mela kakšen popust in se vdam v usodo. 

 

Sigurno se mi zdi težja kot D3, ki je bil v štartu že od začetka ful lahek, mogoče zato ker tuki lah daš takoj tier 2 world? To je sigurno plus. Tudi world bossi niso slabi, čeprav v končni fazi spet samo pritiskaš en knof in čakaš, da te nekdo heala ko crkneš, vseeno pa umiraš, je treba dodgat, so veliki in lahko dostopni za casualcem tako da to jim je imo ratal in ima ful potenciala če bodo potem upgrejdali skozi leta. Je imel pa D3 več grafičnih bonbončkov, tale zgleda prav bedno tbh. V 2023 bi mogoče pričakoval kakšne boljše efekte spellov, ledenih neviht, karkoli... sej grafika sama po sebi za tak špil ni slaba, paše da je bolj temačen kot D3, lepo so naredili dan in noč, so pa efekti čist nikakvi. 

 

Še nekej kar mi je všeč - količina sovragov na ekranu je včasih res velika. Tisto ko te napade cela horda demonov in jih pospravljaš, sploh v dvoje, je res fun. 

 

Škoda, ker včeri ob 21:30 nisem mogel še par uric not vržt ker je bila beta že končana. Je blo pa dost, da sem sprobal da se iz kavča na plejcu čist dobro igra. Ne vem, če bi lih za kompom ždel po 3 ure, ampak da se fukneš na kavč zvečer po šihtu in mal tabaniš bo mogoče super. PC in PS5 crossplay dela super, edino mic zvoka nisem slišal iz PCja ampak je ziher samo kakšen setting za zrihtat. 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ashava ta vikend itak ni bila realen prikaz stanja boss fightov, ker je mob lvl25, folk pa lvl20 s shit gearom, zato je vsak napad bil instagib. Mi je pa kamera pri fightu bila zlo nadlezna, je kul, da se odzoomira ven, samo kako je lockana in samo premikanje like je tko cudno desyncano, da je prav nadlezno na momente.

 

GLHF glede popustov, to je blizz, popust bos fasal cez kako leto mogoce. Pa tisti, ki mislite to spilat samo zarad zgodbe, raj prisparite 70eur in raj pejte igrat kej drugega.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
shure reče pred 6 urami:

Se pravi je trenutno najdražji nakup za PC.:panika: Sem potalal jagode za pomoč.

 

Ve slučajno kdo za cenejšo opcijo od BattleNeta za PC?

imas te neke strani ki prodajajo keyje, ki jih pol redeemas

sam ni kej dosti cenejse, tko na hitro iz googla

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-diablo-4-cd-key-compare-prices/

aja to so samo walleti ehhhh

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Odvisno kaksen build imas

 

Jaz sem igral sedaj z vsemi liki in morem recr da mi je vsak vsec in z vsakim je lahko izi

 

Vsi liki so mi vsec

Z Druidom in Barbom, ki so bolj mele mores koristir overpower na zacetku, dokler nimas se opreme

 

Necro in Sorc so itak glass cannoni in delajo ful dmg na range

 

Rouge pa je nek hibrid in meni najbolj vsec zaradi movementa imas 2x doge, pa evade pa se nek shadow steep, v glavnem mobilen si ful in dmg tzdi ni problem

Povezava do prispevka

Tvoj problem je, da dojemaš igranje iger kot neko tekmovanje. Še večji problem je, da se poslužuješ "dopinga" (YT videi pred izidom, cheatanje z najboljšimi taktikami, odprt wiki od igre na mobitelu med igranjem prvega skozihoda in podobne gluposti) in se pri tem ne zavedaš kako si zjebeš izkušnjo.

 

Če bi se šlo za neko kompetitivno mp zadevo, pol bi mogoče še razumel. Tko pa samo, dobro je za koga je. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Čakal sem 11 let na štirko. Popolnoma vseeno je ali jo končam en dan, ed teden ali tudi mesec bolj pozno. Prvi skozihod je nekaj edinstvenega in ga bom šel ULTRA počasi oz. v svojem tempu, ko najbolj natančno spremljam zgodbo, dialoge ter side stuff/optinal zadeve. Reč je do čistega endgama tako poenostavljena, da res ni treba imet guidov.

 

Celo več, tistih 6 brižnoh skilov, ki jih lahko imaš je po moje taka restrikcija, da bo naredilo dolgočasno in bo lepo menjavat builde med levellanjem. Kaj šele, da bi se silil imet nekaj kar mi random poba na internetih pove.

 

BTW, itak bo par mesecev od izida že prva sezona, ko boš moral narediti nov sezonski lik. To še dodatno potrjuje, da se ne sekirat s katerim likom igraš prvič in kateri build boš imel. Dokler prideš do raznih paragonov in podobno na WT3 bo itak trajalo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Če bi se šlo za neko kompetitivno mp zadevo, pol bi mogoče še razumel. Tko pa samo, dobro je za koga je. :D

Sicer ne igram več MP iger, ampak tudi MP igre je to meni ubilo. Hearthstone mi je bil top, dokler sem delal svoje hude decke. Ko sem se začel sekirat za meto in kopiral decke od top playerjev, je igra v dveh tednih letela z diska

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...