Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 6 minutami:

Haha dobro dobro vidim, da ste se razpickali, zo je dobro

 

Sem muslu l, da mi bo dal bitsu prav... on bo igtal povasi na konvu bo itak prvi najjaci

 

Da ne bo pomote: kar sem napisal je kako se bom JAZ lotil. Kako se boš TI lotil je tudi popolnoma prav s tvojega zornega kota oz. nič manj prav kot moje. Je pač tvoja preferenca in jo čisto respectam. Vsaj vem koga poklicat, če bom rabil kak carry ^^

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Da ne bo pomote: kar sem napisal je kako se bom JAZ lotil. Kako se boš TI lotil je tudi popolnoma prav s tvojega zornega kota oz. nič manj prav kot moje. Je pač tvoja preferenca in jo čisto respectam. Vsaj vem koga poklicat, če bom rabil kak carry ^^

Ne stoj bit tako racionalen dio povero.

Mn3 mantra je "My way or pasja jajca."


:D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 54 minutami:

Čestitke! 

 

Ne ga strašit, saj pa ima žensko. Dojenčki pa itak večina spijo, ko so auf pa so priklopljeni na jošek in potem spet spijo. Ne bo mu hudega dokler ne začne puzat in vlačit kable od elektronike, vtikat prste v vtičnice... :D

Si imel srečo z otroci, če je bilo tako. Jaz sem prvih nekaj mesecev vecino casa hodil okrog kot zombi (še posebej pri prvem)...ko sem imel pa obravnave, sem pa moral iti spat v drugo sobo (da sem naslednji dan sploh lahko normalno razmisljal)...žena mi še dandanes tega ni odpustila. Ker prijatelčin mož pa česa takšnega nikoli ni naredil.<_<

 

Čestite Bitsurgi!

uredilo bitje 1309976
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

ja stvari so razlicne.. naceloma zenske skrbijo, pa tud hocejo vecinoma one skrbet, ce so prave.. itak ga dojijo, podirajo kupcek, ti ga se ga niti dotaknit ne smes, ce si prej rok ne operes.. malo pomagas pri kopanju in plenicah ajde.. ma to ni nek problem za tipa.. mislim jaz ne vem, itak je najvec odvisno od tega kaksen je otrok, kaksan zena!! in kaksen si ti ipd.. imo je za tipa najvecji problam, ce joce ponoci in ga mores mores ti pestvat.. sam IMO to more zenska piza, ko se zbudi, ga nahrani ipd in pol se zafrkava z njim dokler s5 ne zaspi.. sej zato je pa porodniska!! dobro dej malo filozorifam itak nima pojma

 

kaj naj recem.. wish you good luck my firend :)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Evo, taman za Bigbossa. Upam, da ti uspe. :D

Ne morem jaz tega igrat, me prime zivcni zlom,  da sem level 90+ in me krneki ubije

 

Nisem ne dovolj pameten, da bi vse prestudiral. Ne dovolj poterpezljiv, da bi igral na safe in ss internet imam nek nezanesljiv :))

 

 

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 2 urama:

Sicer sem naročil standard edicijo, ampak me hudičevo mika, da bi vzel ultimate in začel igrati par dni prej......kaj ste vzeli ostali ?

Jst sm uno deluxe, da bom lahk ze v petek igral + battlepass za 1. sezono, ker to bom itak preigral. Ultimate al kaj je ze una je pa meh imo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...