Skoči na vsebino

PlayStation 5 Showcase - 16.9.2020 22:00


Slinch

Cena? (ankica se zaklene ob štartu streama)  

57 glasov

  1. 1. Disc

  2. 2. Digital


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 9 urami:

...

Na Mimovrste so že dali "ni na zalogi" in lahko klikneš samo še na gumb "zanima me". Bomo videli, če nam bojo kaj sporočili tistim, ki smo pri njih naročili. Goblin je napisal, da so dobili cifre koliko kosov dobijo. Mislim, da so potem morali vsi dobiti cifre in bi morali vedeti koliko naročil bojo lahko shendlali takoj ob splovitvi.

Povezava do prispevka

Mimogrede: Mimovrste so kul. Jaz sem prejšnji teden kliknil "zanima me" za Xbox One kontroler Win10 (tisti znižan na 39 €), ker pač nujno rabim. Danes sem dobil obvestilo, da je na voljo 1 kos. Itak sem takoj naročil in ga lahko grem jutri dvignit. Res težko jih je namreč dobit, sploh pa za 40€.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Ja. Jaz sem se potem odločil, da vzamem kar PS5 pri katerem je samo odprta embalaža in je zaradi tega 449,99€. Saj garancije ima isto 2 leti od dneva nakupa tak, da mi je vseeno.


Čaki malo. PS5 z odprto embalažo na Mimo? To se bere, kot da bi ga že imeli fizično v skladišču/na polici.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...