Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

mi smo še vedno igrali CSGO ko je bil Fortnite ful velik boom

pa PUBG (ne vem kaj je prej blo)

 

škoda da ne bodo Epic Games šli delat raj kakega novega Unreal špila - če bi probal narest nekaj podobnega Doom Eternal bi blo kr jako... novejši Unreal Tournament je pa itak umrl :(

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

mi smo še vedno igrali CSGO ko je bil Fortnite ful velik boom

pa PUBG (ne vem kaj je prej blo)

 

škoda da ne bodo Epic Games šli delat raj kakega novega Unreal špila - če bi probal narest nekaj podobnega Doom Eternal bi blo kr jako... novejši Unreal Tournament je pa itak umrl :(

Sej je bila zuni neka alfa/beta (sem jo se igral), pa so skenslal, ker so vsi zoomercki skocil na Fortnite.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 6. 11. 2023 at 14:11:

Jaz sem šel igrat Fortnite parkrat in crknil ko drek. Pol sem dal pa za igrat ženski ki ne zna niti joypada držat (Switch igra na giro kontrole), ki se je skrila v grmovje, prišla nekako v top 2, se skrivala po enih škatlah, nasprotnik se je ubil z raketo, zmagala igro z 0 killov, zbrisal špil, lp 

I'm in this post and I don't like it

ne sej ne js sem se naučila držat joypad sam gre mi pa še vedno ne ful dobr

Povezava do prispevka

Drgač je letos izven izdanih petard pomoje najbolj temno leto za gaming development, odkar se za te stvari bolj zanimam

 

Več tisoč ljudi izgubilo službe, med drugim ogromno starejših delavcev in legend, ki so bili pač višje na plačilni listi in je finančno bolj pametno njih dropat. Te ljudje so lahko samo zbeganih fac brali napise, da je letos izšla že petnajsta najboljš ocenjena in prodajana ekskluziva v zgodovini, 

 

Ogromno indie studiev zaprlo svoja vrata in zaključilo razvoje na svojih low-to-midrange indie projektih

 

Pol prebereš še take, prav uno ne pogrešamo te, ker si zgubil službo, zdaj nam bo AI pisal Skyrim dialoge 

 

 Čeprav ajde, za MS igrice se mi včasih zdi, da bi bilo boljš, da nek dober AI piše dialoge, ker tole zdaj ali pišejo debili ali pa na stealth način itak že piše nek dokaj slab AI generator (bolj verjetno) :D 

 

Vsekakor res čudno leto, na eni strani brutalno dobro ocenjeni in prodajani špili, na drugi odpuščanja, zapiranja studiev, AI replacement in še kaj, svašta 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

A je mozno, da se se ne poznajo ta high tier odpuscanja, zato pada tolk petard letos in bomo sele v prihodnosti obcutili manjek top cyber fizikalcev

Seveda se ne poznajo letošnja odpuščanja, saj ni, da nekdo last minute implementira nekaj večjega v igrico :D 

Povezava do prispevka

Sej ravno presežek topshit AAA iger je pomoje vzrok za to da povprečne igre ne povoha noben. K temu prištej še PS+ Extra in Gamepass in imaš problem. Tudi jaz sem totalno spremenil nakupovalne navade zadnji dve leti.

 

 

Bioware že 10 let dela novi Dragon Age in zdej so dal ven še teaser za novo ME igro ki se jo bo čakalo verjetno vsaj do PS6 al pa še dlje in folk je dejansko hyped neki lol... 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz tudi mislim, da je LOTF bila ena zadnjih iger (razen, ko pride spet kaka bomba - pitaj boga kdaj, ne vem še), ki sem jo prednaročil. Ni mi žal, ker bom izgubil par €, ko jo bom prodal več kot bi sicer. Nisem pa je sploh še igral razen ene 2 urci. Ni pa za to kriva sama igra, ampak ker sem bil že 60ur v BG3 in nikoli ne mešam več velikih iger hkrati. Ko sem kliknil preorder, se mi niti sanjalo ni, da bom igral BG3.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Sej ravno presežek topshit AAA iger je pomoje vzrok za to da povprečne igre ne povoha noben. K temu prištej še PS+ Extra in Gamepass in imaš problem. Tudi jaz sem totalno spremenil nakupovalne navade zadnji dve leti.

 

 

Bioware že 10 let dela novi Dragon Age in zdej so dal ven še teaser za novo ME igro ki se jo bo čakalo verjetno vsaj do PS6 al pa še dlje in folk je dejansko hyped neki lol... 

 

 

Also, več let k mine, več je dobrih stvari h katerim se ljudje vračajo. Tako kot pri muziki. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

 

Pol prebereš še take, prav uno ne pogrešamo te, ker si zgubil službo, zdaj nam bo AI pisal Skyrim dialoge 

 

 

Bodo vsaj normalni, ne to namenoma woke inclusive alphabet mafia sranje, k vsi outsorcajo writing Sweet Baby Inc. 

 

Lp, povprečni mn3 anti-woke snowflake 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 17 minutami:

 

Bodo vsaj normalni, ne to namenoma woke inclusive alphabet mafia sranje, k vsi outsorcajo writing Sweet Baby Inc. 

 

Lp, povprečni mn3 anti-woke snowflake 

 

 

No no da si ne boš prstkov izpahnil od tryhardanja 

 

namreč si lahko prepričan, da bo tudi AI hardcore woke, če bodo avtorji to hoteli :) kaj in kako generira AI je 100% odvisno od okvirjev, v katere ga postavijo avtorji.

 

Sprobaj v DallE zgenerirati karkoli, kar ne ustreza zelo puritanskim ai okvirjem, ki jih je določil MS. Brez hardcore obvozov in trikov ti zavrne absolutno vse.

 

Jaz sem hotel, da mi za obletnico mature zgenerira skupino starih čarovnic (sošolke) in zraven handsome young sailor (jaz). Nope. Ni šlo. Žaljivo stereotipiziranje :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

 

No no da si ne boš prstkov izpahnil od tryhardanja 

 

namreč si lahko prepričan, da bo tudi AI hardcore woke, če bodo avtorji to hoteli :) kaj in kako generira AI je 100% odvisno od okvirjev, v katere ga postavijo avtorji.

 

Sprobaj v DallE zgenerirati karkoli, kar ne ustreza zelo puritanskim ai okvirjem, ki jih je določil MS. Brez hardcore obvozov in trikov ti zavrne absolutno vse.

 

Jaz sem hotel, da mi za obletnico mature zgenerira skupino starih čarovnic (sošolke) in zraven handsome young sailor (jaz). Nope. Ni šlo. Žaljivo stereotipiziranje :)

 

js sm sam hotu nekam Sweet Baby Inc. vključit

 

jah, najebali ste, če tud AI ne pusti oz. so mu tolk omejitev našopali

so se naučili z unim MS nazi botom :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

 

 

 

 

Jaz sem hotel, da mi za obletnico mature zgenerira skupino starih čarovnic (sošolke) in zraven handsome young sailor (jaz). Nope. Ni šlo. Žaljivo stereotipiziranje :)

a) si bil ti tut stara carownca

ali

b) so ti bile te stare carownce osec

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 6. 11. 2023 at 17:50:

69 metascore :( :( Klele je šlo pa neki orenk narobe

 

Špila sicer še nisem probal, tako da glede igralnosti ne morem komentirat. Je pa narejen po eni izmed mojih najljubših ZF knjig - Stanislaw Lem, Nepremagljiva. Prebral sem jo že kake 3x; če je kdo izmed vas fan klasične ZF in je še ni, priporočam.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 8 urami:

Sej od nekdaj rad igram te walking simulatorje, sem preigral vse te ethan carterje, edit finch, rupture, virginia, firewatch...

Je bla kr susa s takimi gami trenutno

"High budget" walking simulatorjev je res neki manj zadnja leta, so pa očitno to leto razvaljivale visual novels, kar nekaj jih vidim na Open/Metacritic 85+ seznamu za 2023

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...