Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 5 urami:

Kaj sploh pride naslednje leto samo na PS5?

Za špile, ki so PS5 only je težko najti, ker večina jih je tudi za PC/Xbox

 

Če pa govoriš za špile, k zih ne bojo na PS4, na PS5 in drugje pa, je pa tale lista

 

Letos Talos Principle 2

 

2024

Alone in the Dark

Tekken 8

Helldivers 2

FF7: Rebirth

Death Stranding 2

Dustborn

Wolverine

Dragon's Dogma 2

Povezava do prispevka
seattle reče pred 7 urami:

Fortnite, Remnant 2, Lords of the Fallen (tanov), Fort Solis, Immortals of Aveum
To je vse na UE5 in je ze izslo.

 

Hvala. Ampak ni čudno, da sem jih spregledal, vse so praktično neke fantazijske igre, kar pa meni itak ne potegne. Nič iz realnega časa ali pa zgodovinskega, vedno neke pošasti pa neka fantazija. 

Bom pa sprobal Fort Solis že zaradi grafike.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ful mi gre na kurac, da sem estet in mi MW izgleda kot kup AI generiranega dreka. Ful bi rad bil nahajpan tko kot vi non artist normiji.

 


*zbeži*
:D

 

Fak evo točno tole, zaradi hajpa sem pogledal nek videjo in jojme kako ogabno generičen art ima ta igrica. Zelo "2010 CGI sobotna risanka z govorečimi živalicami" vibe. :( 

Povezava do prispevka
Slinch reče Pravkar:

Fak evo točno tole, zaradi hajpa sem pogledal nek videjo in jojme kako ogabno generičen art ima ta igrica. Zelo "2010 CGI sobotna risanka z govorečimi živalicami" vibe. :( 

Ne morem verjet, da nisem edini. *brohug*

Mene na polno spominja na sterilnost, ki sem jo doživel ob gledanju in kasneje igranju Bloodstained, samo da je tu še poudarjeno zaradi prenasičenosti barv in elementov na zaslonu. Enostavno kičasto mi je.

Povezava do prispevka

Moj tamal se je "odpovedal" darilu ob koncu šolskega leta za odličen uspeh, in je rekel, da bo počakal na tale špil, da ga dobi(Mario Wonder) :D  Mi je pokvaril plane, k sem mu rekel najprej, da bo kr božičku pisal za ta špil.... pol se mi je pa za hrbtom z mami zmenil, da bi to za nagrado ..... damn kid.... bo pa dobil štumfe za božič

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...