Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tale of Forbes ima po svoje zelo prav. Sam kaj pa naj Microsoft naredi? Meče še dodatne miljarde skozi okno al odpusti še več ljudi da ne bodo delal enormnega minusa z gaming divizijo? V času ko se odpušča čim ni predvidene rasti je še čudež da se je Microsoft tako dolgo šel tole zgodbo tbh.

 

Xbox influencerji na Twiterju imajo pa totalni meltdown. Številni so že zradiral vse sledi xboxa iz svojih profilov. 

 

 

Imo je prvi žebelj v krsto Xboxa zabil Microsoft s tistim momentom ko so začel sočasno izdajat vse igre tud na PCju.

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

stric Phil ima dvojno srečo, da je zadeva trajala tako dolgo, kot je:

- leta nazaj je hodil s Satyo Nadello, s katerim sicer nista več skupaj, imata pa še vedno super prijateljski odnos. Brez tega ni šans, da bi mu pustili tako veselo spendanje u 3 PM

- Microsoftu kot skupini gre svinjsko dobro, vredni so že cca 3.000 MILIJARD USD (ni typo - 3 bilijonov USD je vreden Microsoft) oziroma so najbolj vredno podjetje na Zemlji

 

V normalnih okoliščinah bi Phil drgač že počival na dnu kakega jezera oziroma se grel v kakih avtomobilski gumi. Brez heca, ne bi ostalo samo pri prekinitvi delovnega razmerja. Tip je stisnil za dva gaming publisherja 80 MILIJARD USD. Ki jih bo dal zdaj tudi na Playstation. Za primerjavo - to je več denarja, kot je celoten BDP Slovenije in Makedonije SKUPAJ.

Povezava do prispevka

Z vidika uporabnika je to top, je pa vprašanje, v kakšni obliki bo šel na Sonyjeve kojnzole

 

Je pa pomoje dosti možnosti, da bo Game Pass v neki obliki na Switchu 2. Na PS6 pomoje game passa ne bo, ker pač ima Sony svojo storitev, za Switch 2 pa sem ene 60 %, da bo MS fural svoj GP gor 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Z vidika uporabnika je to top, je pa vprašanje, v kakšni obliki bo šel na Sonyjeve kojnzole

 

Je pa pomoje dosti možnosti, da bo Game Pass v neki obliki na Switchu 2. Na PS6 pomoje game passa ne bo, ker pač ima Sony svojo storitev, za Switch 2 pa sem ene 60 %, da bo MS fural svoj GP gor 

 

Zakaj bi si delal pa Nintendo sepuku s to potezo? 

Povezava do prispevka

Saj ne mislim, da bi šlo za 1:1 GP, kot je na Xboxu ali PC-ju, ampak neko prilagojeno ponudbo

 

Mislim, da je vedno bolj evidentno, da je Xbox kot tradicionalna konzola mrtev. Torej bo cilj spravit GP na čim več ekranov. In z Nintendom pomoje bi lahko naredili nek deal, pač nek omejen GP si predstavljam tam

Povezava do prispevka

Kot vidim s5 ne razumete nic. Se posebej Gatsu. :))

 

Xbox ne rabi konzole, ce ima game pass. Game pass je nova vitrualna konzola in xsx xss sta le podaljski. Dejansko nihce ne bi potreboval konzole, ce bi vsi imeli hud internet. Ampak pustmo to, nismo se tam.

 

Game pass je xboxov killer app. Na njem bo vecina mainstream igric bolj poceni. Pokupli so itak pol industrije, manjka jim samo se EA za FiFO ipd

 

Sony pa bo za svojo lepo eksklizivo +-1/leto svinjsko zaracunaval in sluzil na svinjskih provizijan za druge igre. MS bo svoje igre lepo reklamiral na Sony konzoli, dokler bo popularna, nekaj od tega tudi zasluzil in pol ko bodo vidli, da jih na game passu dobis bolj poceni, bo folk bodisi ubodel pocenj xbox konzolo bodisi igral na pcju.

 

Tako, da revzi bodo imeli ogromno opcij za igrane CoD in cel kup ostalih iger na xboxu, master race pa na PCju

 

Ps5 fan boysi pa bodo igrali Dragons Dogma 2 na 30 fpa, full price, na najjaci konzoli na svetu :))) 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

se govori, da naj bi GP dobil ornk cenovi pospešek navzgor, saj trenutna cenovna politika ni vzdržna niti v sanjah in prinaša samo debel minus. Tko da pozabite na 1$ akcije in podobne zadeve....

PS5 in Switch 2 naj ne bi dobila GP, ampak pač Xbox 1st party špile po redni ceni.

 

pa očitno bo MS tiho do konca meseca, kar se vsega dogajanja tiče.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Meni je smešno, ker nimam Xboxa in bi mi morala ta novica odtrgati jajca, yaaaaay, na PS5 pride VSE od Xboxa... pa mi je do konca whatever nigger vse skupaj :D Uno ko bi se lahko izklopil od copiuma in se iskreno razveselil xbox špilov... ampak faking ničesar ni lol. 

 

Pač cela dva napol indy špila prideta na PS5, oh wow, so impressed :D V jebenih DVEH generacijah. Fak ej.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

Meni je smešno, ker nimam Xboxa in bi mi morala ta novica odtrgati jajca, yaaaaay, na PS5 pride VSE od Xboxa... pa mi je do konca whatever nigger vse skupaj :D Uno ko bi se lahko izklopil od copiuma in se iskreno razveselil xbox špilov... ampak faking ničesar ni lol. 

 

Pač cela dva napol indy špila prideta na PS5, oh wow, so impressed :D V jebenih DVEH generacijah. Fak ej.

Boljše ne bi mogel napisat.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 14 minutami:

Saj dejansko jaz tudi ne poznam ene same igre, ki bi si jo želel preigrati z Game Passa pa zdaj nimam dostopa do nje na PS5.

 

 

Evo ti, točno dve, ki sta kaj vredni

 

 

 

 

 

Ja pa tudi res, da boš potem moral s Šimšo jesti veggi burger na štajerskem geek meetu :D 

Povezava do prispevka

Mene pa ta gigantski (ampak grem stavit da relativno nezapomljivi) live service open world z neskončnim dodajanjem contenta ful odbija. Kot da bi igral Diablo 4, ampak z avti :D 

 

XboX AAA "ekskluzive" mi imajo enak vibe kot Ubisoft, EA, Activision, Square Enix itd. Neko napol narejeno live service sranje za maksimalno nezahtevne gamerje, ki jim je kvantiteta >>>>>>>>>>>>>>>>>>> kvaliteta. Kar se mene tiče - tudi če vse skupaj ostane na Xboxu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...