Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

brez vprašanja tudi moja najljubša konzola in najbolj nostalgični spomini na to ero gaminga, čeprav mi je imel PS4 objektivno še boljše naslove

 

imeti 20 in nekaj let

 

nore SP bombe, o katerih se pogovarjaš s frendi ob kosilu na bone

 

nažiganje Pro Evota čez cel dan s kolegi, namesto da bi bil na faksu

 

ultra kompetitivna SLO scena v Soul Calibourju 2 in Tekkenu 5

 

najbolj carski RL / online community vseh časov v obliki Pretep forum ganga

 

 

Pač cant top that, ne gre :) 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

brez vprašanja tudi moja najljubša konzola in najbolj nostalgični spomini na to ero gaminga, čeprav mi je imel PS4 objektivno še boljše naslove

 

imeti 20 in nekaj let

 

nore SP bombe, o katerih se pogovarjaš s frendi ob kosilu na bone

 

nažiganje Pro Evota čez cel dan s kolegi, namesto da bi bil na faksu

 

ultra kompetitivna SLO scena v Soul Calibourju 2 in Tekkenu 5

 

najbolj carski RL / online community vseh časov v obliki Pretep forum ganga

 

 

Pač cant top that, ne gre :) 

 

Tud preskok je bil insane iz PS1 vs PS2, k iz črnobelga TVja na Barvnega. Sj je bil na PS3 tudi insane, na ps4 že dost manj, iz ps5 je pa v bistvu ps4 s boljšimi loading časin in 60fps namesto 30 :)

Povezava do prispevka

Pri meni si PS2 deli mesto s prvim Nintendo DS-jem, težko se odločim za eno

 

PS2 je bil vezan na družinski TV, na katerem so se drenjali 2-3 drugi družinski člani. Sem sicer igral res izjemne igre in igre tipa Resident Evil 4, Metal Gear Solid 3, NBA Street Vol. 2, GTA: Vice City, God of War / 2, Ratchet and Clank 1 ... so mi vsekakor med vrhunci gaming kariere

 

Ampak nič ni premagalo NDS-ja, ki sem ga lahko igral v svoji sobi v postelji in tudi dolge ure po tem, ko so ostali že šli spat

 

Pa ajde, PS2 sem dobil, ko sem bil star nekje 12, ne vem zdaj točno, se mi zdi, da v petem razredu, kolikor je pač človek star v petem razredu. Takrat se mi je še dalo igrat zraven fotra na kavču

 

NDS pa proti koncu OŠ, takrat pa sem že rabil zasebnost :) 

 

All in all obe konzoli legendarni

 

PS3 generacija je bila pri meni generacija poznih najstniških let/zgodnjih dvajsetih, ko se je gamalo in pohalo

 

PS4 pa že prehod v semi-resen svet z jebenimi šihti, obveznostmi in podobnim :( 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 23 urami:

Pri meni si PS2 deli mesto s prvim Nintendo DS-jem, težko se odločim za eno

 

Meni je NDS gladko najboljša konzola vseh časov. Bolano dobra izbira iger. "Gimmick" ki dejansko ni bil gimmick in je pomagal pri igrah. Na DSu si igral igre ki jih nisi mogel nikoli prej, na PSPju pa zelo povprečne porte iger. Jbg ni bila takrat tehnologija dovolj daleč da bi na handheldu lahko imel isto izkušnjo kot na pravi konzola. 

 

Medtem ko je Sony poskusil z isto boring ass taktiko kot MS dandanes(gremo dat pač najboljši možni processor in grafično za tako ceno not), je Nintendo takrat začel z inovacijo in nehal gledat samo na power. Še 3DS mi je bila noro dobra konzola ampak seveda slabša od originalnega. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 28 minutami:

Meni je NDS gladko najboljša konzola vseh časov. Bolano dobra izbira iger. "Gimmick" ki dejansko ni bil gimmick in je pomagal pri igrah. Na DSu si igral igre ki jih nisi mogel nikoli prej, na PSPju pa zelo povprečne porte iger. Jbg ni bila takrat tehnologija dovolj daleč da bi na handheldu lahko imel isto izkušnjo kot na pravi konzola. 

 

Medtem ko je Sony poskusil z isto boring ass taktiko kot MS dandanes(gremo dat pač najboljši možni processor in grafično za tako ceno not), je Nintendo takrat začel z inovacijo in nehal gledat samo na power. Še 3DS mi je bila noro dobra konzola ampak seveda slabša od originalnega. 

 

To da so šli na X86 arhitekturo je najboljša stvar kar se je lahko zgodila, saj že sama po sebi skoraj zagotavlja kompatibilnost za nazaj in lažji razvoj iger za čimveč sistemov hkrati.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

To da so šli na X86 arhitekturo je najboljša stvar kar se je lahko zgodila, saj že sama po sebi skoraj zagotavlja kompatibilnost za nazaj in lažji razvoj iger za čimveč sistemov hkrati.

Nimam pojma o čem govoriš a mi lahko razložiš to 😅

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

 

To da so šli na X86 arhitekturo je najboljša stvar kar se je lahko zgodila, saj že sama po sebi skoraj zagotavlja kompatibilnost za nazaj in lažji razvoj iger za čimveč sistemov hkrati.

Govora je o handheldih in psp ni imel nobenega x86 couja notri.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Prebral sem LEGO: STALKER in sem bil WTF te LEGO igrice resno razvaljivajo

 

Drugače ful dobro, meni je prvi STALKER med najljubšimi shooterji ... like ever. Je pa en problem. Med najljubšimi shooterji ever mi je zmodan prvi STALKER :D. Sem res največji fan vanilla izkušenj, zaradi tega večkrat hejtam slabe remasterje. Ampak basic STALKER je rough as fuck in 6/10 igrica, zmodan STALKER pa posega po Ćamir 9/10 liniji :D

Povezava do prispevka

Meni je bilo v moddanem insane, kako dobro so ujeli noč oziroma nighttime, ki skoraj vse ostale igrice naredijo pičkasto. Mislim, če smo v postapokalipsi, haranje okoli ponoči ne more bit neka prijetna izkušnja

 

Se spomnim, da delam neko misijo, šicam po neki tovarni momce

 

Uglavnem pridem ven in zdaj je noč, evo, sam kakšna noč, jebemti, pa saj to nisi en meter pred sabo videl. Neki pogledaval skozi ušiv night vision in skakal okoli z lampo, vmes mi vse crkne, slišim zavijanje potepuških psov al volkov al neki pač, ekran se začne trest od anomalij, vem da bodo začel monsterji harad okoli, jaz pa 5 minut šprinta od baze, kjer kolega stalker brenka na kitaro in se pije vodka. Bolano vzdušje

Povezava do prispevka
AMF reče pred 22 minutami:

Tma je v vecini igric narejena zelo zanic.

 

Zdle si iz buce spomnim na ql tmo samo pri Dragons Dogma. 

Jop, točno to, to mi je še ena taka "siva cona", kjer se igre lahko zelo izboljšajo. Pač nočni svet v postapokalipsi bi moral bit najbolj tesnobna stvar ever, ampak v večini iger je pač malo zmanjšan brightness in to je to od sprememb, res bala

 

Prva Dogma je res dober primer igrice z dobro zamišljenim night timom, sem velik fan in upam, da bo dvojka sledila temu

 

make night time great again

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...