Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 48 minutami:

Mene zdej pr Monster Hunter Rise tud kr jebe, k res izkorišča vse gumbe na controllerju

Vzemi si čas in res osvoji mehanike, nič ne prehitevaj. Mogoče bo prvih 10 ur suffer, ampak ko enkrat ponotranjiš mehanike in začneš na malo višjem nivoju igrat je nor filing. Govorim za World, Rise še nisem videl, ampak pomoje je Irak/Iran scena

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

 

Phil Spencer bo nekoč končno spoznan za enga najbolj nesposobnih ljudi v gaming biznisu... Če model nebi imel zaledja infinite vreče denarja bi bitak že zdavnaj odletel.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 urami:

 Nastimaj si oni radial meni, bliznjice al nekaj, mal sem pozabil. Dual blades so zakon. 

 

Ja sej in un meni na L (kjer premikaš iteme z Y in A) in radial dial so mi OBUPNI. Na sploh sem velik hejter teh radial dialov. To je popolnoma neprimerljivo z bližnjicami na tipkonvicami (recimo tu bi blo na cifrah) :D

Ampak ne bo me to ustavilo.  Ok bi bilo ravno, če bi imel točno 4 iteme in bindane na d-pad.

Povezava do prispevka
Navedek

"But just across the industry ... sitting here at GDC, I reflect on friends of mine in the industry that have been displaced and lost their jobs and how just, I don’t want this industry to be a place where people can’t, with confidence, build a career. So that’s why I keep pivoting back to: How does this industry get back to growth?


Ok, kaj lahko naredimo hmmmm...

Lahko delamo GaaS crap brez duše, usmeritve in ideje...

Lahko trošimo milijone na IPje in jih pretvorimo v bedne do mid cash grab igrice kere bojo umrle v tednu izzida.
Lahko trošimo milijarde na overbloated studije in jih skinamo žive in prodamo čez pol leta za tretjino cene. 
Lahko delamo remejke in remasterje v neskončnost za polno ceno. 
Lahko najamemo svetovalne firme, ki nam pomagajo alienirat demografijo, ki je zgodovinsko 85% naše ciljne publike. 

Ali pa ne vem... lahko začnemo delat dobre igrce? 

Res ne vem, kako nazaj h rasti, nemogoče.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Tijuana reče Pravkar:

Team Cherry je včeraj naredil Xbox Store page za Silksong. Danes za Nintendo. Xboxova stran za Silksong ima celo ratingse raznih držav gor.

 

Mogoče pa v kratkem končno razkrijejo datum izida.


Prvoaprilska šala gone too far imo. Silksong ne obstaja, nikoli ni obstajal.

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Galko reče pred 30 minutami:

215tPY.jpg

 

priznam da mi je nagačena srna z božičnimi lučkami na steni insane cool dodatek za v gaming sobo, bi imel takoj :D :D

To bi mogu domov staršem pripeljat predstavit kot punco za 1. april. Res me zanima reaction :D

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 minutami:

To bi mogu domov staršem pripeljat predstavit kot punco za 1. april. Res me zanima reaction :D

Jaz sem imel z nono video klic iz Druge Turčije pa sem imel ravno zamorko na obisku.

Lahko ugibaš kateri od vnukov ne bo dobil bajte v Kopru.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...