Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Dobesedno nič ni povedal o tem kako se bo igralo.

To, da customiziraš svoj mech ni neka novost in je čisto isti princip kakor v souls igrah kjer delaš svoj unikatni build. Edina stvar, ki me res zanima je kakšno bo premikanje in interakcija z nasprotniki. Po moje o tem ne bomo vedeli še dolgo ničesar. :hmm:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Jaz se v bistvu samo zajebavam. Se bo pač igralo druge Soulslike igre, če bo AC6 neko simulacijsko sranje. Žal mi je samo, da bo to verjetno prva FS igra, ki jo bom skipal.

 

Saj točno to v čist istem pomenu sem napisal jaz, ko sem videl prvič posnetek. Gatsu je menda dal in sem ga po par sekundah zaprl... šele po par komentarjih sem opazil, da sploh gre za From Soft igro in šel še enkrat pač zaradi tega pogledat. Takrat sem napisal, da to praktično ziher ne bo zame in naj tekne tistim, ki to sede. V sebi pa bil pač nekoliko razočaran...

Povezava do prispevka
Navedek

“Boss battles are the highlight of the game in this title,” Yamamura said in a separate statement. “The essence of the battles, in which the player reads the enemy's moves and then plays games with them, is of course provided, as is typical of FromSoftware. In this title, both the enemy and your own machine are aggressive and violent in their attacks. We are developing the game so that players can enjoy the dynamic and intense boss battles that only mechas can offer, along with the unique aspects of AC, such as how to assemble the right parts to take on the strongest enemies.”

 

Hudi mech bossi designed by FROM, meni je to dovolj.

Povezava do prispevka

Sprijazniti se moram samo s tem, da traversal najbrž ne bo nič kaj Bloodborneovski/Dark Soulovski/Sekirovski, kar je v bistvu poglavitna lastnost njihovih iger, ki me je pritegnila od samega začetka. Tisti mindblowing tesnobni občutek bo treba iskati drugje.

Občutek imam, kot da bi mi policija priprla najljubšega dilerja. Jaz se že malo tresem. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 urami:

lol pober se s takimi, povej mi primer enega slabega "woke" špila, k so ga "woke" ljudje pune igrali

 

I'll wait

 

sej woke folk itak nikoli nic ne igra

 

jokajo in driskajo, firme poklekajo pred njimi, ker se bojijo tega sranja

 

based folk kupuje/igra igrice in pizdi nad woke bedarijami

 

woke spacki pa kot roj kobilic odletijo na drugo fransizo, ki jo je nujno treba "modernizirati" z woke vsadki

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...