Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 2 urama:

NBA Street momci (pa Myth The Fallen Lords)

 

ne pa ne Bloodborne in Burnout, kaj je z vami :D

 

NBA Street Vol.3, pa da je iste kvalitete kot Vol.2, bi bil NOR remake. Sej u bistvu sem ga jaz predlagal med svojimi top 5 remake predlogi :D 

 

To je drgač še drugi EA naslov za remake. Ta tretji moj je bil še SSX. Pa verjetno jih je še kar nekaj. Res noro tragično, kake absolutne beast bombe je imel EA v času PS2 ere oz na prehodu v PS3 ero. Take cool, happy, brezskrben vibe špile so delali, hkrati pa z noro igralnostjo in dostikrat s spektakularno prezentacijo. Prov uno vsak tretji Polica naslov je bil njihov. Pol jih pa pogledaš zdaj :( 

Povezava do prispevka

še par okay naslovov, ki jih je EA publishal v temu času 2003-2008 - Freedom Fighters, LOTR: Return of the King (ki je imel ogromno Behind the scenes videjev), Battlefield Vietnam, Def Jam: Fight for NY, LOTR: Battle for Middle-Earth, Oddworld: Stranger's Wrath, We Love Katamari, Skate, Spore,...

 

pa sem fix, da imajo za dost telih še vedno licence

 

edino kar je od tega dost aktualno je Skate, ker baje na Skate 4 delajo že 5+ let

Povezava do prispevka

ma tud FIFA Street bi lahko nardili boljši remake tbh

dvojko sem js  ful nabijal na PS2, čeprav je bla prekleto flawed

ampak sam koncept je bil carski, pa še vedno najjači street fuzbal žal 

 

sicer pa še vedno kdaj poženem NBA Street 2 na Gamecube emulatorju z izboljšanimi teksturami + posodobljenimi rosterji

je pa problem, ker je na GC imel samo 3 gumbe za trike in mislim, da ne morš (al pa vsaj js ne znam) izvajat vseh driblingov/zabijanj :/

 

@Weraziel ma kar se probal od From (Dark Souls 1 in 2) mi je blo težke smeti, očitno ni zame

čeprav Bloodborne mi vsaj tematsko deluje zelo, zelo privlačen

če se ne motim, sem ga celo 1x mal probal na Rebootu v Zagrebu :)

Povezava do prispevka

zdej k igram Dark Souls 2 (moj tretji From špil po Bloodborne in Elden Ring) je res noro, kok velka razlika je med DS2 in BB, pa sta špila izšla z enim letom razlike. 

 

BB je hiter, bolj precizen, svet je turoben a obenem lep in od začetka do konca mi je boj odličen. To da so trick weaponi + ideja, da lahko dobiš nekaj healtha nazaj takoj po tistem ko fašeš po pički = good gameplay

Povezava do prispevka

Jay, jp, NGC verzija NBA Street Vol. 2 je okrnjena/slabša, manjka ene 20 % trikov. Saj PS2 emulirana verzija zdaj na nekem v redu windows PC-ju tudi dela BP, tako da sprobaj tisto, mislim pa da ni shackana z novimi roasterji

 

LOTR: Return of the King je bil carski špil, to je bil pravi Golden Axe za tisto dobo. Ful contenta, 10 ali koliko različnih likov, horde mode, ni da ni. Saj mislim, da so tudi opisovalci to prepoznali, meta score ima 85. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

zdej k igram Dark Souls 2 (moj tretji From špil po Bloodborne in Elden Ring) je res noro, kok velka razlika je med DS2 in BB, pa sta špila izšla z enim letom razlike. 

 

BB je hiter, bolj precizen, svet je turoben a obenem lep in od začetka do konca mi je boj odličen. To da so trick weaponi + ideja, da lahko dobiš nekaj healtha nazaj takoj po tistem ko fašeš po pički = good gameplay

Kako, da se nisi prej lostil DS1? Upam, da ne misliš izpustiti, k to je res fenomenalna igra.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Kako, da se nisi prej lostil DS1? Upam, da ne misliš izpustiti, k to je res fenomenalna igra.

DS2 je bil tok poceni, da sem ga mogu kupt. Zajebal sem, da nism kupu DS3 za 15 in DS1 za 10, ko sta bla, jbg.

 

Sej je kul, če je DS2 res najslabši od vseh, potem me čakajo še dobre stvari

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Jay, jp, NGC verzija NBA Street Vol. 2 je okrnjena/slabša, manjka ene 20 % trikov. Saj PS2 emulirana verzija zdaj na nekem v redu windows PC-ju tudi dela BP, tako da sprobaj tisto, mislim pa da ni shackana z novimi roasterji

 

LOTR: Return of the King je bil carski špil, to je bil pravi Golden Axe za tisto dobo. Ful contenta, 10 ali koliko različnih likov, horde mode, ni da ni. Saj mislim, da so tudi opisovalci to prepoznali, meta score ima 85. 

 

tnx, za career mode je tist z rosterji tko vseen

je pa za NGC res carsko, ker so tud teksture nove

 

v vsakem primeru mam pa itak PS2 še vedno nepriklopljen pod tvjem :D

 

 

 

Povezava do prispevka

Igral včeraj kakšno uro. Če je kdo nor fan serije, potem mu bo mogoče humor nadomestil res precej beden gameplay. Igralnost v primerjavi s kakšnim doomom je res, ko da bi prvo pojedel pico mojstra Galka potem pa šel k šipcu na slice z majonezo. 

 

Osebno mi humor ne sede preveč, občasno ima kakšno dobro foro, ampak nisem fen ko se nekdo odkrito sili biti smešen. 100x bolj uživam v prikritem sarkastičnem humorju, ki ga je npr. witcher 3 poln.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...