Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 16 minutami:

Jaz pa absolutno NOČEM kontrolirat mecha kot da igram dark souls. Hocem drugacno igro kot so ostale from igre.

Upam, da nimaš prav. :D

Drugače pa kdo ti brani igrati drugačne igre kot so from špili? Saj imaš razne Mech Warriorje in podobno.

Upam, da mi res ne spremenijo From koncepta, ki mi je najljubši ever. :(

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Sadako reče pred 10 minutami:

A se mi ga splača z nemskega Amazona vzet? Neki bi prisparal. 

 

https://www.amazon.de/Microsoft-RRS-00009-Xbox-Series-512GB/dp/B087VM5XC6?th=1&psc=1

Drugače tik preden kupiš morda vseeno malo opiši svoj okus. Kaj misliš, da boš najraje igral? Big budget hollywood-like spektakle? Ker tega je na Xboxu res izrazito manj, ker par močnih serij manjka. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 43 minutami:

Upam, da nimaš prav. :D

Drugače pa kdo ti brani igrati drugačne igre kot so from špili? Saj imaš razne Mech Warriorje in podobno.

Upam, da mi res ne spremenijo From koncepta, ki mi je najljubši ever. :(

Noben mi nic ne brani, kolega. Rad bi, da From naredi nekaj novega, vsaj za mene nekaj novega. Ne pa, da podredijo vse Dark Souls formuli. Da me presenetijo. Ne pa, da dobim robota, ki se isto mrtvo premika kot lik v DkS1.

Dober primer je Sekiro, nekaj svežega. Itak sem za, da kombinirajo stvari, ampak hocem nekaj svezega.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Armored core ni NOVA igra. Ima svojo identiteto, funkcionirala je pred dark souls sago, zakaj ne bi tudi po tem. Nimam jaz nic proti, da v AC vkljucijo kul DkS mehanike, ampak naj ne bo kopija DkS v drugacnem svetu. 

 

Ni letelo direkt na to igro. Na splošno sem pisal. Drugače pa Armored Core nisem poznal od prej. Pa saj sem rekel, da ta skoraj ziher ne bo zame :D Upam pa, da vam jo dobro porihtajo.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 47 minutami:

Ne vem a sem zgrešil, ali res nihče ima dobrega okusa za igre v tem topicu :ninja:. Nadaljevanje najboljše igre ever izide avgusta 2023. Govora je seveda o BG3.

ki ga delajo Larian studios, ki so meni osebno kar opazna nadgradnja tega, kar so počeli Bioware (glede na like, dialoge, humor, queste, art, absolutno fight system boljši)

 

jaz pričakujem, da bo to najboljši Baldur's Gate ever, si pa ne delim mnenja, da je Baldur's Gate 2 najboljša igra ever, kaj šele najboljši RPG. 

Sem hyped, ampak ne zato, ker je Baldur's Gate, ampak zato ker je Larian

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Noben mi nic ne brani, kolega. Rad bi, da From naredi nekaj novega, vsaj za mene nekaj novega. Ne pa, da podredijo vse Dark Souls formuli. Da me presenetijo. Ne pa, da dobim robota, ki se isto mrtvo premika kot lik v DkS1.

Dober primer je Sekiro, nekaj svežega. Itak sem za, da kombinirajo stvari, ampak hocem nekaj svezega.

Nekaj svežega bom veselo pozdravil, če bo dobro. Tko kot Sekiro, ki ga omenjaš. Nimam nobenga problema s tem.

Ampak...

Raje preigram 100 Soulslike FromSoft iger, kjer vem, da bom dobil neki odličnega, kakor neki slabega, samo zavoljo novitete.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 57 minutami:

Ne strinjam se praktično z ničemer kar si napisal,razen, da sem tudi jaz hyped za za špil😁

sej se večina z mano ne strinja, ampak meni so Bioware mičkeno overrated, kljub temu da štejem Dragon Age, Mass Effect 2, BG, BG:Shadows of Amn, Kotor, MDK 2 za kr fajn špile

 

bi rekel, da so Larian boljši kar se izometričnih rpgjev tiče, Kotor 2 mi je daleč ljubši od prvega Kotorja, Mass Effect me ne vleče enke in trojke igrat, ... i tako dalje. Sem kot mulc vedno bil bolj fan Gothica, Tormenta in Morrowinda, early Bioware kljub postavljanju nekih standardov mi je vedno deloval malo basic. 

 

Bi rekel, da je prvi Dragon Age njihov najboljši špil in mi je škoda, da nikoli več ne bodo dosegli kaj takega.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Drugače tik preden kupiš morda vseeno malo opiši svoj okus. Kaj misliš, da boš najraje igral? Big budget hollywood-like spektakle? Ker tega je na Xboxu res izrazito manj, ker par močnih serij manjka. 

 

Tik preden kuoin je zdaj :)

 

Glih to je fora, ker sem cist out in nimam pojma. Predvidevam, da bo bolj u easy za druzenje sluzila konzola. 

 

Ce me pa potegne pa prodam in kupim PS5. 

Povezava do prispevka

Ne rabi bit vsaka FROM igra soulslike.

 

Studio ima ogromno talenta in naj tudi ostali kreativci dobijo projekte, sploh take ki jih ne vežejo na en specifičen slog.

 

Konec koncev, če FROM ne bi dal randoju znotraj firme projekte, ne bi zdej meli ene najboljih iger vseh časov.

 

Sploh pa, tip je naredu Sekiro. Zarad mene ga lahk dajo na Mickey Mouse Club 3d pa bom mel upanje da bo nekaj posebnega.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Ne rabi bit vsaka FROM igra soulslike.

 

Studio ima ogromno talenta in naj tudi ostali kreativci dobijo projekte, sploh take ki jih ne vežejo na en specifičen slog.

 

Konec koncev, če FROM ne bi dal randoju znotraj firme projekte, ne bi zdej meli ene najboljih iger vseh časov.

 

Sploh pa, tip je naredu Sekiro. Zarad mene ga lahk dajo na Mickey Mouse Club 3d pa bom mel upanje da bo nekaj posebnega.

Evo, strinjam se 100%. In zato ze skos govorim, da bi bilo bedno spremenit igro, ki je obstajala pred soulsi, samo da bo ustrezala novim fenom. Naj bo nekaj carskega in novega. 

Povezava do prispevka

Saj to, igrica obstaja od jebenega leta 1997, tudi leta 2022+ bo preživela brez slasha na R1 ...

Sicer je pa tukaj enourni review/pregled mehanik prvega dela AC serije. Vsako mehaniko in stage razloži posebej, fino za novince (tudi sam nisem igral še nobenega dela) 

Pa Japanezerji imajo itak meche v krvi, pomoje bo awesome igrica

https://www.youtube.com/watch?v=ZoisdI5MNMM

Povezava do prispevka

Upam, da ima Vaati bolj prav od tega tipa.

V nasprotnem primeru pa žive smeti. Škoda.

Spet bom moral čakati celo večnost na proper novi FromSoft game. :1st world problems emoji:

 

Sicer pa upanje ostaja, da bojo zadevo dobro prenovili za moderne čase in se bo čutil tapravi From renome.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

ja kaj pa je narobe z mecha simi, porka fuk??? in to pride od tebe, napol italjana napol japonca, ko ste vsi primorski otroci praktično spali v mecha cockpitih???

 

Jaz sem še pol leta risal robote vsakič, ko sem bil na morju in sem imel dostop do ITA programov :D 

Vizualno čisto nič. Igralno pa mi enostavno sede bolj mano a mano fight. Jaz sam ne bi rad neke simulacije letala z nogami. To je vse.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...