Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 24 minutami:

Ne vem, ali je kdo tole prilimal, Dead Space zgleda DO-BRO!

 

 

 

Evo takole izgleda jebeni space survival horror!!! 

 

Edino vprašanje kar se mene tiče: imeti vsaj še par let bujno lasišče in spet izbrari normal težavnost, al rečt Horror vlada čupa strada in izbrati hard :D

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 4 minutami:

Dajte pomagat prosim. Razmišljam, da bu si nabavil kaksno konzolo, ampak sem popolni n00b in nimam pojma kaj je zdaj best buy. Zadnja konzola, ki sem jo imel je bla Sega :)

 

Za PS5 glih ne vem, ce mam srce tolk kesa vrzt. 

Xbox Series S (+ Gamepass). Mimovrste imaš ceno 280 €, Gamers.si ima ceno 270 € ali bundle z fifo 290 €.

 

Če ti je preveč dat za PS5 ali Series X 500+ € je Series S pomojem najboljša rešitev. Zdaj nevem, če ti je deal-breaker da je sistem all digital ter 512 GB kapacitete diska v primerjavi z 1TB kot mata PS5 ter Series X.

 

Veliko odvisno tudi kaj nameravaš igrati.

 

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 8 minutami:

Hm, niti ne vem kje cekirati in kaj je to dobra cena. 

 

Potem je po redni ceni 549,99€, ampak ponavadi vsilijo zraven neko igro in kako dodatni plošček. Če tega ne bi rabil, bi moral potem prodati dodatke naprej. Cca. 620€ z enim dodatkom ali cca. 700€ z dvema. Big Bang, Mimovrste, Harvey Norman... 

 

Drugače pa nasvet od Tijuane zgoraj. Series S je poceni in kul v kombinaciji z Game Pass-on. Če pa rad igraš samo največje AAA hite pa načeloma ne, ker je konzola sama že nekoliko švoh. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 38 minutami:

Da zato pa vprašanje kaj hočeš igrati. Kakšen God of War: Ragnarok, ki je predkratkim izšel neboš moral igrati na Xboxu. 

 

Predvidevam, da bil zelo casual gamer, ki ni mahnjen na neke novitete, v kolikor se tudi za xbox najdejo hudi spili. 

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 4 urami:

Predvidevam, da bil zelo casual gamer, ki ni mahnjen na neke novitete, v kolikor se tudi za xbox najdejo hudi spili. 

Če si casualc pač kupi Xbox Series S in naročnino na Game Pass, ki je nekaj takega kot Netflix za špile, torej plačuješ neko naročnino in dostopaš do 500 or so igric ter jih poljubno igraš. Včasih dajo kakšne dol, sproti pa dodajajo nove

 

Če si nazadnje igrice igral v času Sege je zdaj področje dosti drugačno. Imaš pač te uber big budget AAA poslastice ala God of War, ki ga omenja folk tukaj, imaš pa bolj neodvisne, alter in umetniške igre. V vsakem primeru, če pač ti bo to bolj casual hobi in nimaš želje vlagat nekega ekstra keša/časa v to, je Xbox Series S in Game Pass dobra izbira. Za nekje tam 350-400 € lahko pomoje najdeš konjzolo in 3 leta naročnine na service

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Sem ravno gledal tudi video od VaatVidya o igri in razočaran ugotovil, da so res minimalne šanse, da bo ta igra zame... Jebat ga... bo kaj drugega.

 

@ke_kit končal sem Callisto. Dobiš. Ne najdem Forspoken demo v storeu. Pod kaj se to išče? Najde samo igro za 75€.

Jaz sem v search vpisal Forspoken in mi normalno najde.

https://store.playstation.com/en-si/search/forspoken

 

Direkt link:

https://store.playstation.com/en-si/product/EP0082-PPSA03984_00-0091858047857341

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

 

Jaz res upam, da bo Armored Core čisto nekaj drugega. Ne rabim soulslike sranja tukaj.

Vaati pravi, da leaki pravijo, da bo imelo not tudi elemente novejših FromSoft iger, ki pa so vse soulslike. Kaj to točno pomeni, nimam pojma.

Natančneje je omenil, da boš imel podobno mehaniko "oborožitve", kot v Souls igrah. Se pravi vsaka roka svoje orožje, s tem da boš oboje lahko switchal za secondary weapon. Tudi bossi (oz. en boss, ki so ga omenjali) naj bi ponujali podobno izkušnjo kot v ostalih njihovih igrah.

Jaz bi sam rad SKILL BASED akcijsko igro in ne simulacije futurističnega tanka, kjer so statsi in strategija bolj pomembni od obvladovanja gameplaya. Polagam zaupanje v Fromovce, ki me do sedaj še nikoli niso razočarali.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 urami:

Če si casualc pač kupi Xbox Series S in naročnino na Game Pass, ki je nekaj takega kot Netflix za špile, torej plačuješ neko naročnino in dostopaš do 500 or so igric ter jih poljubno igraš. Včasih dajo kakšne dol, sproti pa dodajajo nove

 

Če si nazadnje igrice igral v času Sege je zdaj področje dosti drugačno. Imaš pač te uber big budget AAA poslastice ala God of War, ki ga omenja folk tukaj, imaš pa bolj neodvisne, alter in umetniške igre. V vsakem primeru, če pač ti bo to bolj casual hobi in nimaš želje vlagat nekega ekstra keša/časa v to, je Xbox Series S in Game Pass dobra izbira. Za nekje tam 350-400 € lahko pomoje najdeš konjzolo in 3 leta naročnine na service

 

Kul, bom zacel z Xbox in ce padem notr kasneje nadgradil. 

 

Tisti link na Mimovrste ima Gamepass, amoak predvidevam, da je to samo vmesnik in bom rabil narocnino se posebej postimat. Kje pa to najugodneje uredim? 

 

Hvala vsem za usmeritve 💜

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 32 minutami:

Kul, bom zacel z Xbox in ce padem notr kasneje nadgradil. 

 

Tisti link na Mimovrste ima Gamepass, amoak predvidevam, da je to samo vmesnik in bom rabil narocnino se posebej postimat. Kje pa to najugodneje uredim? 

 

Hvala vsem za usmeritve 💜

Gamepass je naročnina, ampak vprašanje za kok mesecev je zraven? Brez popustov je naročnina 120 € na leto, če se ne motim, ampak s karticami iz držav tretjega sveta in stackanjem jo dobiš za okoli 150 € za 3 leta. To ti bo že kdo na forumu pomagal, jaz nimam Xboxa, tako da ne vem, kako to gre. @tomazek se mi zdi, da je naredil tole

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Vaati pravi, da leaki pravijo, da bo imelo not tudi elemente novejših FromSoft iger, ki pa so vse soulslike. Kaj to točno pomeni, nimam pojma.

Natančneje je omenil, da boš imel podobno mehaniko "oborožitve", kot v Souls igrah. Se pravi vsaka roka svoje orožje, s tem da boš oboje lahko switchal za secondary weapon. Tudi bossi (oz. en boss, ki so ga omenjali) naj bi ponujali podobno izkušnjo kot v ostalih njihovih igrah.

Jaz bi sam rad SKILL BASED akcijsko igro in ne simulacije futurističnega tanka, kjer so statsi in strategija bolj pomembni od obvladovanja gameplaya. Polagam zaupanje v Fromovce, ki me do sedaj še nikoli niso razočarali.

Jaz pa absolutno NOČEM kontrolirat mecha kot da igram dark souls. Hocem drugacno igro kot so ostale from igre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...