Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Repostam iz Witcher teme

 

Galko reče pred 10 urami:

Že dolgo na must play listi, čakam da v 2023 pride 5 sezona story moda in z njo mogoče nek complete edition a la No man sky :)

Zadnjič sem na Steamu videl en review Long Darka, pa sem bil prav TO JE TO :D 

 

Navedek

People who will like this game:

-Those who like camping, hiking, rock climbing etc.
-Gamers who prefer to go it alone.
-Those who enjoy pain and punishment
-Those who are already in pain and need to be distracted from it
-Preppers and weirdos who fantasize about the end of the world
-Readers who actually enjoy Dostoevski (or Kafka, oof)
-Gamers who wish Minecraft were more realistic and more difficult
-Goobers who long to live the harsh pioneer days of yore from the comfort and warmth of their modern home

 

:D 

 

Je pa jeba s temi igricami z neskončnim contentom

 

Za Long Dark je ravno izšel nov DLC, ki uvaja nov ločen spin-off story, ki pa je vseeno povezan z oriđiđi zgodbo

 

Seveda pa ne škodi, da v survival špilu, kjer je 90 % igrice lutanje po novem terenu in raziskovanje (medtem ko ti je za petjo medved in zunaj divja blizzard, zaradi katerega bo tvoj lik čez 20 sekund itak mrtev in te reši samo random razfukan avto na cesti, v katerega se skriješ), v ločen DLC dodajo NAJVEČJO mapo doslej in še niti ne majhen hub world, ki bo povezoval oriđiđi mapo, DLC mapo in mape, ki pridejo v prihodnosti (dve novi sta menda že napovedani)

 

Tako da jaz na polno tukaj delim tvojo bolečino, sicer iz malce druge perspektive - meni ne mori kupit igrice, ko še ni končana (ne gre se mi toliko za retail, čeprav rad zbiram), me pa mori IGRAT igrico, ko še ni v svoji prime 10/10 full of content formi. Pa sploh nisem completionist, da bi pol dejansko vse naredil na 100 %, ampak pač. Par let nazaj je bila mapa v Long Dark velika nekje 25 km2. Zdaj je čez 50. Ker gre za igro, kjer je "izgubljeno lutanje" esencialno za vzdušje, je to verjetno lažje počet v enkrat večji mapi :D 

 

Me pa drugače čudi, da @Kočevc še ni igral The Long Dark, se mi zdi igrica direkt zanj. Edino jadajada slaba grafika misli bi moral odmisliti :D 

Povezava do prispevka

Dejansko sem jo sel probat, igral valda iz balkona, da nisem videl pikslov, sam pr takih slabsih kompleksnejsih igricah, me ful moti, da ni nek na simple vsaj za zacetek razlozeno kak se igra, zato me pol nic ne povlecejo notr. Sm par minut igral, zalutal v hidroelektratno pred temo, v elektrarni, kjer je tudi cista tema skuril bakle dokler nisem spet nic videl in zbrisal igrico 😂

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Nisem si mislil, da so tu fani :D

 

Nisem je že nekaj časa pognal (zbrisal pa tudi ne). Kaj so ti dodatni contenti, ki jih omenjaš free ali za dokupiti?

Kdaj si nazadnje igral? 

 

DLC je plačljiv (ta doslej največja mapa), ampak v zadnjih letih so od OG izida dodali zastonj dodali 3 nove regije in v bistvu so malo premetali izvirno mapo, tako da so dodali sub-regione, ki so namenjeni tranziciji in da svet izpade bolj naravno povezan

 

Poleg tega so dodali celega fuka orožij (brez skrbi, še vedno je izredno redko in včasih igraš več ur, preden ga vidiš), pol mehanike lovljenja rib so malo popravili (v prihodnosti pa mislijo popolnoma na novo naredit ribolov), dodali so nove ločene challenge v meniju, pol en survival horror mode, kjer je skos noč in se skrivaš pred monsterjem ... Skratka ogromno stvari je free. Plačljiv DLC je izšel 9 dni nazaj šele :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 minutami:

Kdaj si nazadnje igral?

 

Preigral sem jo že na PC (cirka) 2 leti nazaj. Potem jo samo posnel na PS5 in samo malo drkal... in že od tega je tudi več kot pol leta sigurno. Bom malo prečekiral zdaj en dan. Ampak te dni bom verjetno začel Witcherja in bom spet odložil, žal.

 

Full težje je zadet zajca na PS5 kot PC :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

  

Kočevc reče pred 17 minutami:

Dejansko sem jo sel probat, igral valda iz balkona, da nisem videl pikslov, sam pr takih slabsih kompleksnejsih igricah, me ful moti, da ni nek na simple vsaj za zacetek razlozeno kak se igra, zato me pol nic ne povlecejo notr. Sm par minut igral, zalutal v hidroelektratno pred temo, v elektrarni, kjer je tudi cista tema skuril bakle dokler nisem spet nic videl in zbrisal igrico 😂

 

kva ti pa je buddy, jaz patološko hejtam pixle in bi ti takoj high-fival za tale komentar - ampak Long Dark ni pixel igrica :)  Meni je ta stil grafike popolnoma in čisto OK, še nikdar me ni motilo 1%. 

 

 

 

 

 

Hernier reče pred 31 minutami:

People who will like this game:

-Those who like camping, hiking, rock climbing etc.
-Gamers who prefer to go it alone.
-Those who enjoy pain and punishment
-Those who are already in pain and need to be distracted from it
-Preppers and weirdos who fantasize about the end of the world
-Readers who actually enjoy Dostoevski (or Kafka, oof)
-Gamers who wish Minecraft were more realistic and more difficult
-Goobers who long to live the harsh pioneer days of yore from the comfort and warmth of their modern home

 

Fastest sell in the world :D  Fak kok upam da nekoč res izide FINAL final špil no. To je res tako prekletstvo teh ever-evolving špilov, eni so res noro hudi in ponujajo brutalno dobro izkušnjo, sam po drugi strani pa praktično nikdar nimajo final verzije, kaj šele final retail verzije.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Po kakšni koči? Misliš sprehajanje znotraj zgradb? Odkar jaz igram, imajo koče notranjost, ki jo raziskuješ v normalen first person modeu. Klasika v koči je naprej predrkat vse predale, pol pa razfukat stole in mize, nametat v kamin, polit z malo bencina in evo, noč na toplem :D. Pol pa ko imam dober run grem v temi pred spanjem še kakšno žival ustrelit za hrano v prihajajočih dneh

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...