Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

To bi bilo mega hype

 

Bi pa spet izpostavil, brez razloga v bistvu, da bi lahko tudi Jeanne d'Arc portali na kakšno sodobno konjzolo. Moj personalno najljubši SRPG (pa ne me spraševat po argumentih, zakaj mi je najboljši, verjetno je velik del nostalgija aka nakup PSP-ja v najstniških letih in nažiganje v postelji) 

Povezava do prispevka

Ma ja, samo predstavljaj si to svobodo

 

Doma smo imel samo en TV, kjer je valda gospodoval foter in je bila verjetnost, da se bodo zvečer igrale igrice, na minimumu. Ampak ne beefam in nimam travme, ker so se gledali akcijski filmi na Kanal A, tako da je vse dobro :D 

 

Ampak vseeno, dobit pol prenosni portable PSP - kar je pomenilo v svoji sobi nažigat igrice s praktično PS2 grafiko, noro 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 17 minutami:

 

kaj oni so sininom za ščiš?

drgač tematsko mi deluje zelo všečno

 

 

@Chenier

si vidu, k se neki šušlja za Final Fantasy Tactics (gladko best FF poleg VII) remake?

Sfukal so Halo. Eh nevermind, zamenjal sem jih z 343 Industries, potato/tomato.

 

Pa se sam spil je samo faking PVE glede na napisano. OG Hawken je bil PVP spil, ki se je, kolikor spomnim, kar dost hitro igral.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

https://blog.playstation.com/2023/05/17/youre-invited-playstation-showcase-broadcasts-live-next-wednesday-may-24-at-1pm-pacific-time/

 

Expect a glimpse at several new creations from PlayStation Studios, as well as spellbinding games from our third-party partners and indie creators.

 

https://twitter.com/ziostorm1/status/1654096071239299072

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...