Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

No zdej pa še Diablo 4 dobiva zares noro visoke ocene :D pa SF 6 je še vedno na 92 metascore, pa System shock R se tudi ful hvali.... dva sta gaas always on špil, en je indy brez retail izdaje hehe, ma vseen, moram priznat, da je tole leto mega močno v špilih :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Diablo 4 težko oceniš zdaj. Dobro, review je uporaben za nekoga, ki bo enkrat šel čez štorjo in to je to, ampak pravi pokazatelj bo stanje igre čez en mesec ali več (torej kolko zanimiv je pravi endgame, enkrat ko prva doza dopamina mine) in seveda stanje serverjev ob mass releasu. Ker jebeš ocene, če serverji crkujejo in ne moreš igrat, tisto je instant -10 pik zame.

Povezava do prispevka

Ma ne vem, meni vsi te trailerji Konami franšiz leta 2023 delujejo res campy in slabi, si ne morem pomagat. Isto MGS 3 Delta Snake Eater

 

Leta 2003 so MGS 3 najavili ob epski glasbi, Snake je jedel ribe, se swingal na veji, metal granate in na koncu trailerja prijel sovražnika in ga prisilil, da je povedal datum izida. Leta 2023 dobimo shot krokodila v slabi grafiki. Meh

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Še en "must buy" opis System Shock Remaka, tokrat od Linnemana iz DF. Popolnoma navdušen nad remakom, daje ga ob bok RE 2 R in RE 4 R.

 

 

 

 

Zdej sem pa že tok dobrih mnenj prebral da sem 99% ziher, da smo končno spet dobili en zelo proper immersive sim, prvi po Preyu. Pa priznam, da sem bil vmes ze skor sto posto ziher, da bo špil polom. Držim pesti z vsemi štirimi za proper PS5 release :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Maš prou, tud Baldur's Gate 2 in Dragon Age Origins ne bomo več igrali, ker je isti studio naredili Anthem in Mass Effect Andromeda.

 

=) Ne deluje tok dobr ta logika

Ni bilo mišljeno v tem smislu. Bolj iz radovednosti.

Sem pa igral oba Styx. Dost povprečna špila.

Povezava do prispevka

Amnesia: The Bunker dobila 78 na Metascore, zelo zanimivi opisi tudi, je šlo na to-play listo :D. Kot neke vrste horror metroidvania s finim twistom, da so predmeti vsakič malo premaknjeni, tako da ni cheesanja aka "po smrti bom speedrunal do predmeta, kjer sem zajebal". Fino. 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 16 urami:

Amnesia: The Bunker dobila 78 na Metascore, zelo zanimivi opisi tudi, je šlo na to-play listo :D. Kot neke vrste horror metroidvania s finim twistom, da so predmeti vsakič malo premaknjeni, tako da ni cheesanja aka "po smrti bom speedrunal do predmeta, kjer sem zajebal". Fino. 

 

Tole izgleda meni totalen must play IMO....

 

 

gojc reče pred 11 urami:

 

 

...tole pa tudi! Pa 20 - 30 ur dolžine, wtf, kaj je to, najdaljši SP FPS v zadnjih 20 letih? :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...