Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Crystal dynamics je bla nekakšna vmesna postaja za mnoge zelo znane in pomembne razvijalce v tej industriji. Sem bil prov šokiran med ogledom noclip dokumentarca kolk enga znanga folka je tam delalo vmes.

 

 

vzrok za trenutno stanje je pa propadel posel za 2 miljarde in zdej imajo v lasti celga fuka studijev in nimajo denarja za financiranje razvoja iger...

 

Navedek

Embracer Group's latest quarterly results revealed that the large publishing company recently had a deal fall through that was worth $2 billion.

 

Povezava do prispevka

Preveril nekaj demov na Steam Fest in moram reči da jih je nekaj kar obetavnih.

-Three Kingdoms Zhao Yun je nekakšna kitajska verzija hack&slash špilca, ki mi je delovala precej na nivoju

-Sea of Stars - definitivno za nabaviti

-Gord-hmmm bo za počakati

-Eternights-boj nekam lesen na momente, drugače pa me zaenkrat precej bolj odvrača kot začetni hype, ampak ajde se bo počakalo na izid in ocene.

-Alterium Shift-nekakšna retro jrpgjka, ki pa mi je bila zelo kul, če bo cena ravno tako kul bom premislil o nakupu.

-The Devil Within-Korejska metroidvania, ni slaba ampak se mi je zdelo kot da napadi nekako lagirajo.

-Go fight fantastic- multiplayer špila hack&slash. Mogoče...

-Waven-od avtorjev Wakfuja. Sam bom definitivno preveril kakšen drugi naslov

-Reverse Collapse:Codename Bakery-not bad at all. Malce me spominja na Banner of the Maid. Kar je seveda pozitivna stvar.

-Ghost Trick-simpl igra od Capcoma, ki vsebuje truplo, ki ima raznorazne sposobnosti in z njimi rešuješ uganke in življenja. Looks nice.

-Soulvars-Stvar bom definitivno nabavil.

Povezava do prispevka

 

 

ne rabte gledat celega videa, samo za prvi špil, ki se imenuje En Garde!

špil ima zanimive fajte, kjer imaš veliko priložnosti za environmental igračkanje, kot je npr. da lahko brcneš mizo na kateri je nasprotnik in pade na tla, i tak

zgleda da ima fun parry mehaniko

 

demo na steamu, bo treba probat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...