Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 3 urami:

Kolikor je meni znano ta igra sploh ni cela na ploščku zato se ti je to zgodilo.

Aha, torej te igre, ki imajo to pizdarijo, ki sem jo opisal zgoraj, se vedno downloadajo ob inštalaciji zaradi tega. Ok, zdaj mi je bolj jasno. To ne spremeni dejstva, da so tipi dioti in bi morali v škatlo enostavno dati dva ploščka. Kaj, če nimaš jebenega interneta? Zakaj tega ni jasno napisano na škatli od igre? Niti v malem tisku ne piše nič.

 

Also. Sem potem igral dalje in po updateu zadeva laufa butter smooth. Ne vem ali je to zaradi novega planeta ali dejanskega patcha, ampak napram prvemu planetu je razlika res očitna.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Aha, torej te igre, ki imajo to pizdarijo, ki sem jo opisal zgoraj, se vedno downloadajo ob inštalaciji zaradi tega. Ok, zdaj mi je bolj jasno. To ne spremeni dejstva, da so tipi dioti in bi morali v škatlo enostavno dati dva ploščka. Kaj, če nimaš jebenega interneta? Zakaj tega ni jasno napisano na škatli od igre? Niti v malem tisku ne piše nič.

 

Also. Sem potem igral dalje in po updateu zadeva laufa butter smooth. Ne vem ali je to zaradi novega planeta ali dejanskega patcha, ampak napram prvemu planetu je razlika res očitna.

Ma samo SW igra rabi download za celo igro kokr vem ker je prek 100GB velka.  Drugač pa načeloma PS pusti igrat igre pred patchanjem. Sam mora bit pa dost igre nameščene na disk. Iz ploščka že PS4 ni več poganjal iger. Žal nimam velik izkušenj z retail igrami ker zadnje čase večinoma vse kupm digitalno... :P 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Ma samo SW igra rabi download za celo igro kokr vem ker je prek 100GB velka.  Drugač pa načeloma PS pusti igrat igre pred patchanjem. Sam mora bit pa dost igre nameščene na disk. Iz ploščka že PS4 ni več poganjal iger. Žal nimam velik izkušenj z retail igrami ker zadnje čase večinoma vse kupm digitalno... :P 

Očitno igre sploh ne moreš normalno inštalirati brez internetne povezave. Sem med inštalacijo poskusil izklopiti network connection v PS5 nastavitvah in je začelo mleti "calculating time remaining" v nedogled.

Teh iger očitno sploh ne moreš v celoti namestiti samo iz Blu Raya. Obvezno potrebuješ internetno povezavo, da lahko igraš. To je enostavno šalabajzersko oglaševanje.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Ma samo SW igra rabi download za celo igro kokr vem ker je prek 100GB velka.  Drugač pa načeloma PS pusti igrat igre pred patchanjem. Sam mora bit pa dost igre nameščene na disk. Iz ploščka že PS4 ni več poganjal iger. Žal nimam velik izkušenj z retail igrami ker zadnje čase večinoma vse kupm digitalno... :P 

 

Sem DLjal digitalno in je whooping 150 GB dolpotega ><

 

Sprobal na brzino začetek in na PS5 mi dela brez posebnih težav... so far. Kaj več itak ne bom igral, berem pa, da je sploh na PCju katastrofa.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Očitno igre sploh ne moreš normalno inštalirati brez internetne povezave. Sem med inštalacijo poskusil izklopiti network connection v PS5 nastavitvah in je začelo mleti "calculating time remaining" v nedogled.

Teh iger očitno sploh ne moreš v celoti namestiti samo iz Blu Raya. Obvezno potrebuješ internetno povezavo, da lahko igraš. To je enostavno šalabajzersko oglaševanje.

Zjebali retail master race, ze pripravljam posodo za mefistove solze. 

Povezava do prispevka
nekdo reče Dne, 27. 4. 2023 at 22:12:

Saj kaj je sploh prednost fizične kopije pred digitalno? Še vedno zahteva precej velik download in začne delat točno ob istem času.

Jaz sem na PS3 kupil Okami digitalno, ker sem ga imel tudi na PS2 pa mi je blo kul. Nažalost mi to zdej na PS5 ne velja, tako da eden glavnih razlogov za imet špile ne-digitalno je prezervacija.

 

Po drugi strani pa kakšne bolj multiplayer zadeve je najboljše imeti samo digitalno, npr FIFA, COD, ..ker multiplayer igre slejkoprej zapustijo igralci, ti si pa odvisen od drugih

 

 

Jaz sem imel na voljo samo digitalno verzijo PS5, drugače bi vse ta boljše špile imel fizično, ostale pa digitalno

Povezava do prispevka

Jaz zbiram knjige in videoigre, tako da meni je za zbirko. Je pa res, da sem zbiral tudi fizične filme in jih pred časom gladko vse prodal/podaril in mi v bistvu ni žal. Nisem šur, če bom z igricami kdaj naredil podobno. Ne vem, koliko bom imel željo imet fizične igrice, če npr. na PS7 ne bodo več delovale. Ne bom lih 10 konzol imel pod televizijo. Tako da možno, da bom na koncu samo knjige zbiral :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Dne, 28. 4. 2023 at 13:14:

 

Moram pa rečt, da me moti ista stvar kot pri enki. Ni zadovoljivega impacta ko udariš po sovragu, kot da so vsi iz papirja. V GoW prav začutiš impact vsakega zadetka, tle je bolj vroč nož puter feel.

 

Dude, it's a lightsaber

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Jaz zbiram knjige in videoigre, tako da meni je za zbirko. Je pa res, da sem zbiral tudi fizične filme in jih pred časom gladko vse prodal/podaril in mi v bistvu ni žal. Nisem šur, če bom z igricami kdaj naredil podobno. Ne vem, koliko bom imel željo imet fizične igrice, če npr. na PS7 ne bodo več delovale. Ne bom lih 10 konzol imel pod televizijo. Tako da možno, da bom na koncu samo knjige zbiral :D


Kakorkoli obrnemo, tu se podpišem: najboljše je zbirat knjige.  Nikoli ne zastarajo in vedno jih lahko vzameš v roko, ne glede na platformo.  Poleg tega so novi ponatisi redki ali jih pa sploh ni. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Dne, 28. 4. 2023 at 13:14:

 

Moram pa rečt, da me moti ista stvar kot pri enki. Ni zadovoljivega impacta ko udariš po sovragu, kot da so vsi iz papirja. V GoW prav začutiš impact vsakega zadetka, tle je bolj vroč nož puter feel.

Spomnim se, da je v enki bilo tocno tako. Ampak kot je Berba reko, sej je lightsaber. Namen je, da gre kot vroč nož puter. Jaz osebno mam raje, da vseka. V tem primeru, pa nima glih smisla.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

Očitno igre sploh ne moreš normalno inštalirati brez internetne povezave. Sem med inštalacijo poskusil izklopiti network connection v PS5 nastavitvah in je začelo mleti "calculating time remaining" v nedogled.

Teh iger očitno sploh ne moreš v celoti namestiti samo iz Blu Raya. Obvezno potrebuješ internetno povezavo, da lahko igraš. To je enostavno šalabajzersko oglaševanje.

Z diskom brez internetne povezave lahko odigraš samo intro mission. Za več pa potrebuješ internet. Vsaj prvič.

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

najbolj kisla je, da je tip tok dober v vseh videjih in analizah, ki se jih loti, da ni dvakrat za reči, da ne bi bil tudi njegov onlyfans NaugtyVatti profil hud ko svinja  :D tko namest jadnega geeka en 1.90 m / 85 kg ripped model, mega debel kurac, u nulo izdelani oklepi, za vsak lik naštudira pozo drkanja ki paše v lore, "There is no path" pa butt plug v riti, uno res vidiš da bi bil s srcem v tem

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

najbolj kisla je, da je tip tok dober v vseh videjih in analizah, ki se jih loti, da ni dvakrat za reči, da ne bi bil tudi njegov onlyfans NaugtyVatti profil hud ko svinja  :D tko namest jadnega geeka en 1.90 m / 85 kg ripped model, mega debel kurac, u nulo izdelani oklepi, za vsak lik naštudira pozo drkanja ki paše v lore, "There is no path" pa butt plug v riti, uno res vidiš da bi bil s srcem v tem

image.jpeg.f4df5e11547e15a5dec0d91af174e30e.jpeg

Povezava do prispevka

Probal na xboxu, skor nisem mogu verjet da je to isti studio ko za deathloopom in seveda ni. Že to da je default look nič, nič, 180stopinjski obrat mi je blo wtf. Sem se nekako trudil da bi svaj drugo misijo dal skozi, pa se je špil sam odloču končat moje muke in crashnu :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...