Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

sej ni nujno da bo prišel, folk se primarno veseli, da je tudi za Old Hunters verzijo obstajala delujoča verzija na PCju (nekaj kar se prej ni vedlo) in se zdej upa, da bo nek remaster prišel za PS5 in PC

 

jaz bi bil zelo vesel, če bi lahko igral Bloodborne na Steam Decku, ker ni važno kok star špil je, to je še vedno nekaj najboljšega ever

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 51 minutami:

Vsak špil ima pc verzijo saj ga tam sprogramiraš. Vsi trailerji in screenshoti so narejeni na PC buildih, pa je lahko console exclusive ki nikoli ne izide na PCju. Na žalost ne pomeni kaj dosti to, upam da se motim seveda.

Well, duhh.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

sej ni nujno da bo prišel, folk se primarno veseli, da je tudi za Old Hunters verzijo obstajala delujoča verzija na PCju (nekaj kar se prej ni vedlo) in se zdej upa, da bo nek remaster prišel za PS5 in PC

 

jaz bi bil zelo vesel, če bi lahko igral Bloodborne na Steam Decku, ker ni važno kok star špil je, to je še vedno nekaj najboljšega ever

 

Tudi jaz komi čakam, da ga igram krej koli na dreku, pa tudi najboljši from špil si zasluži 60fps edicijo.

Povezava do prispevka

Če sem nahaypan nad nečim hočem takoj. Po 10 letih, če ne bi prej kje drugje preigral, bi si rekel ok fajn... ne pa zganjal cirkus s tega :D Dead Space nisem igral takoj in me je recimo že v tako kratkem času minil hype in je mogoče sploh ne bom igral ali pa počakal PS Extra.

 

Bloodborne mi je itak poezija od igre, ampak mi je čist kul kot je, ne želim si sploh nobenega next gen kot jih dosti hypa. Ajd, če dajo delat drugim... njim pa bi zameril, če delajo sami na tem in ne rajši kaj novega. Letos bom ziher še enkrat preigral original igro.

 

Ampak jaz sem čuden :D Me hypi kar hitro pograbijo in potem tudi spustijo, če ne pograbim zadeve takoj. Tako sem vsaj preigral Callisto Protocol in Harry Potterja, ki ju ziher ne bi še zelo dolgo ali celo nikoli, če ne bi prednaročil.

Povezava do prispevka

A vam je Dark Souls tak visoko, ker je bil prvi v sagi? Ne štejem Demons souls.

 

Kar se mene tiče, Dark souls ima najboljsi level design, in najbolj kompakten/urejen svet. Vse ostalo pa ni glih ne vem koliko noro dobro.

Po drugi strani pa Elden gre v drugo skrajnost, in je vsega prevec in pol zgubi na vrednosti.

 

 

Povezava do prispevka

Dark Souls ni popolna igra, skor 30% ga manjka, v bistvu bi rabu en proper remake bolj kot bilokera druga v seriji. 

 

Jaz vedno ko si v glavi delam ranking ne morem mimo DS, ne ker je bil prvi, ampak ker je meni bila prva FROM izkušnja in me je čist prefukala. Počasi sem gubil interes v igre, poln kurac mi je bil multiplayerja, folka, mikrotransakcij, ubisoft bullshita, razen par indie biserov me čisto nič ni uspelo navdušit.

 

Pol mi kolega predlaga Dark Souls in reku da nič ne berem in nič ne gledam. In eto ga, hooked od prve minute.

 

 

Tko kot so Doom, Civilization, Dune 2, Zelda najpomembnejše igre tistih časov zaradi efektov na industrijo, je DS pravtako first ballot hall-of-famer, in tudi če je BB objektivno boljša igra.

 

Demon's Souls je Wolf3d, Dark Souls je Doom, Bloodborne je Half Life. 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 23 minutami:

A vam je Dark Souls tak visoko, ker je bil prvi v sagi? Ne štejem Demons souls.

 

Kar se mene tiče, Dark souls ima najboljsi level design, in najbolj kompakten/urejen svet. Vse ostalo pa ni glih ne vem koliko noro dobro.

Po drugi strani pa Elden gre v drugo skrajnost, in je vsega prevec in pol zgubi na vrednosti.

 

 

 

- najboljsi level design, in najbolj kompakten/urejen svet

- zaradi bolj redkih bonefirejev najbolj napeto, klaustrofobično, težko vzdušje

- izjemen občutek napol open world pustolovščine, kjer greš lahko takoj na najbolj zafukane nesmrtne kostkote in mahat po 10 m okostnjakih z leščebro v roki ali pa se greš izživljat na neke siromake na soci

- vrhunsko narejeni in raznoliki svetovi, polni skrivnosti

- nikakor ni za odmet tudi dejstvo, da je bil to prvi "pravi" souls špil. Demos je sicer zelo lepo položil temelje, ampak to je bilo pa prvič tisto pravo, in je folk ob izidu čisto ubilo.

 

Ne vem, če je bil men BB ob izidu tam 97 ocena aka najboljši špil ever, je DkS tudi zelo zelo blizu, tam 95

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 22. 5. 2023 at 14:36:

Drgač čisto in absolutno vsem, ki ste uživali v Soulsih, iz srca priporočam, da nekje dobite in sprobate Zelda: Breath of the Wild.

 

Boste videli, da je vsaj še ena firma, ki zna poleg Froma delati mojstrovine od FRPjev.

Agreed. Razn ce vam je edina dobra stvar ds3 to da je tezek pol ne, sam obcutek raziskovanja mi je bil pa pri botw mogoce se za odtenek boljsi ker lahko res samo raziskujes, ne se trepetas za zivljenje zravn.

Overall bi tezko reku ker game mi je bil boljsi. 

Povezava do prispevka

samo je tudi odvisno kakšne sorte gamer si

 

nekateri imajo radi bolj vodene izkušnje in jih bodo razni BOTWji in Elden Ringi stravmatizirali s preveliko količino svobode in možnosti igranja z opremo, itd

 

samo po drugi strani pa verjetno ne veš dokler ne sprobaš sam

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...