Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Seveda, fuknejo ven spil, da ga glup, nahajpan folk pograbi in jim nabije prihodke za tisto financno leto in tko prikazejo manjse izgube delnicarjem.

Velika večina uporabnikov na Xboxu sname iz GamePassa in je to to. Dvomim, da imajo neke nore prodaje špilov. Glede cifer so tudi zelo skrivnosti. Če bi bile neke nore cifre bi se valda pohvalili kot se Playstation ter Nintendo ko se kaj noro prodaja.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 25. 1. 2023 at 13:44:

Vem, da malo trollaš, sam valjda ti je jasna razlika med prvim rimejkom igre iz leta 2008 in rimejkom igre, ki je izšla leta 2013 in že doživela remaster za last gen.

Oboje je money grab, sam eno je pač veliko bolj in your face "nepotrebno".

 

Ja, mi je jasna, ampak vseeno, oboje je imo še vedno nepotrebno...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Debatable. DS:R omogoča boljšo dostopnost. TLOU Remaster lahko komot igraš na PS5, DS ne.

 

Itak - sej remaki kot taki me ne motijo - moti me, ki vem da na račun tega potencialno trpi kaka nova igra in ker delajo remake še ne tako starih iger (ker jim je lažje valjda), namesto kakih res starih legend...

Povezava do prispevka

Za DeS:R smo fehtal 5 let, medtem ko je TLOU imel zelo dober remaster ki super laufa tud na PS5. Mi je pa čist logično da so ga šli narest ker bodo zavoljo serije prodali z lahkoto par miljonov po polni ceni 70$. Samo mi ki smo to že 2x kupili pač nimamo praktično nič od tega ker gre sam za boljšo grafiko in je res adijo pamet plačat 70$ za igro zato se pa folk pizdi. Je pa dejstvo da je ciljna publika te izdaje folk ki te igre ni igral. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 34 minutami:

Jazbina očitno ima integriteto...

Saj majo preorderje za druge špile, no worries :D 

 

Mislim pa, da je Jazbina tip nekje pisal, da mu itak igrice niso glavni kšeft, pa da bo držal še samo par igric za vsako konzolo, teh najbolj prodajanih, to je pa to 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

 

Ne. Ampak pišem o tem, da nimajo ne zalog, ne preorderjev... Ti pa vletis in napišeš, da imajo GoW in da je to edino pomembno. No, nimajo niti tega :) Že dolgo piše samo, da bo kmalu spet. Očitno nekaj ne klapa. 

 

Zna bit da imajo gužvo al neki - jaz sem čez 11 dni dobil predračun za letno naročnino...

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 minutama:

Kot rečeno je tipo napisal, da bo trgovina zdaj mainly založba, tako da prodaja igric je pomoje v drugem planu

 

Ma, saj sem, razumel kaj Stipe misli :) Ampak me je res zanimalo ali je konec z dobrimi ponudbami, ker sem par zadev na tak način kupil pri njih... in sem iskal resen odgovor. Bom pri gamers naroceval madžarske kopije :D Za krožiti iz roke v roko bodo ok. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

šteka zajebancijo

To, da tipu rečeš, da imajo neko igro, ki je nimajo je neka huda zajebancija?

Res ne kapiram kaj naj bi bilo smešno. A sem kej spregledal?

 

EDIT: Aja, najbrž misliš na izjavo, da je dovolj GOWR in drugega ne rabi al neki... Ajde, dobiš 2 He out of 5.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...