Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Je pa zanimivo kok so lahko ekipe pri teh gigantskih gaming konglomeratih nepovezane med sabo. Recimo za Forspoken je bilo dobesedno od day 1 jasno, da bo špil bombal ko svinja in da bo v najboljšem primeru podoben kakemu zelo slabemu JRPG-ju, prov uno nič ni špilal. Pol imaš pa znotraj iste firme FF XVI, dejanski JRPG, kjer pa očitno vse špila v nulo in kjer je folk samo še bolj hyped z vsakim novim trailerjem. Mislim kaj, komunikacija med teami ne obstaja? Prenosi dobrih praks, sodelovanje, deljenje izkušenj, nadgrajevanje zaposlenih, tega v velikih gaming firmah ni? :D Pa oboji imajo sedež v Tokiju, v isti četrti, zelo verjetno v isti stavbi. Verjetno hodjo skupaj pred isti avtomat vohat posrane gate od enake 16-letnice ffs.

 

To je ko da bi Mercedes naredil noro hud GLE SUV, pol bi pa čez pol leta naredil še verzijo GLA, ki bi bila pa čist trash. Res hecno.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Čakam, da bo džabe na PS+ :D

Ah ke, tega se niti takrat ne bo igralo.

 

Kako lah zajebeš geto črnko, to bi lah bil carski lik, če se špil ne bi preveč resno jemal. Tko je pa ta lik pisal nek woke komite, ki preveč izhaja iz samega sebe.

Povezava do prispevka

Lol grafično men čist neimpresivna igra rab dynamično resolucijo nastavljeno na 720p da ne drži gladkih 60fps... 

 

 

Začetne lokacije in spelli zgledajo apn, kasneje baje mnogo bolje. Na tisoče ikon na zemljevid in overall fucking mess od špila. Dialogi pa no comment...

 

In pa zelo kratek a pravičen opis te igre :D 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ob gledanju opisov Forspoken, sem se spomnil, da nisem nikol preigral do konca Nier Replicant. 

 

Velik svet s particle kaosom in shadow monstri, follower predmet ki ti nonstop nekaj nabija, podoben combat... Le predvidevam da je zgodba v Replicantu boljša, če sodim po genialnem Nier Automata.

 

Se splača obrnit in bo kak payoff, al je to geto Automata?

Povezava do prispevka

Nier Replicant se zelo zelo splača. Meni je na nivoju Automate. Zgodba v Replicant je še boljša, bolj depresivna, bolj kompleksna, bolj vse. 

 

Combat, grafika itd je itak bolj povprečno, se vidi, da je igrca starejsa. Ampak vse je na nivoju.

 

Splača se že samo zaradi soundtracka

uredilo bitje Vučko3
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Je pa zanimivo kok so lahko ekipe pri teh gigantskih gaming konglomeratih nepovezane med sabo. Recimo za Forspoken je bilo dobesedno od day 1 jasno, da bo špil bombal ko svinja in da bo v najboljšem primeru podoben kakemu zelo slabemu JRPG-ju, prov uno nič ni špilal. Pol imaš pa znotraj iste firme FF XVI, dejanski JRPG, kjer pa očitno vse špila v nulo in kjer je folk samo še bolj hyped z vsakim novim trailerjem. Mislim kaj, komunikacija med teami ne obstaja? Prenosi dobrih praks, sodelovanje, deljenje izkušenj, nadgrajevanje zaposlenih, tega v velikih gaming firmah ni? :D Pa oboji imajo sedež v Tokiju, v isti četrti, zelo verjetno v isti stavbi. Verjetno hodjo skupaj pred isti avtomat vohat posrane gate od enake 16-letnice ffs.

 

To je ko da bi Mercedes naredil noro hud GLE SUV, pol bi pa čez pol leta naredil še verzijo GLA, ki bi bila pa čist trash. Res hecno.

 

Forspoken je delala njihova podružnica Luminous Production, ki so jo ustanovili v 2018 iz dela ekipe ki je naredila FFXV, s primarnim ciljem razvijat špile na njihovem in house Luminous pogonu. Nekako mam filing da je Forspoken nastal kot nek tech demo v katerem so vidl nek potencial za nek FF spinoff...  Ko jim je zaškripalo s Forspoknu, so na pomoč prileteli Sonyjevi Xdev support studii, drugače zadeva še zdej ne bi bila skuhana. S-E interni studii imajo dovolj dela s svojimi trenutnimi in prihajajočimi projekti.

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 6 minutami:

jaz bi se že zdavni lotu Replicanta, sam je tle ista fora ko pri Automati, da morš baje večkrat preigrat za celo zgodbo

to se mi pa res ne da še 1x

Jap. S tem, da je v Automati to res bilo bolj zanimivo. Sploh zadnji del Automate je bil najboljsi del igre. V replicantu je malce manj zabavno, ampak hitro prides skozi.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

 

Forspoken je delala njihova podružnica Luminous Production, ki so jo ustanovili v 2018 iz dela ekipe ki je naredila FFXV, s primarnim ciljem razvijat špile na njihovem in house Luminous pogonu. Nekako mam filing da je Forspoken nastal kot nek tech demo v katerem so vidl nek potencial za nek FF spinoff...  Ko jim je zaškripalo s Forspoknu, so na pomoč prileteli Sonyjevi Xdev support studii, drugače zadeva še zdej ne bi bila skuhana. S-E interni studii imajo dovolj dela s svojimi trenutnimi in prihajajočimi projekti.

 

Sam sory ta njihov engine je fucking junk če rab DRS it do 720p pa še vseeno ne laufa svilnato gladkih 60fps...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 22 minutami:

 

Sam sory ta njihov engine je fucking junk če rab DSR it do 720p pa še vseeno ne laufa svilnato gladkih 60fps...

hja, bomo videli, ko ena od primarnih S-E enot izda špil na njim.

Po Forspoknu ga (še) ne bi sodil. Majhen dev team, kup težav pri razvoju, posledično rushanje za izdajo...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Lol grafično men čist neimpresivna igra rab dynamično resolucijo nastavljeno na 720p da ne drži gladkih 60fps... 

 

 

Začetne lokacije in spelli zgledajo apn, kasneje baje mnogo bolje. Na tisoče ikon na zemljevid in overall fucking mess od špila. Dialogi pa no comment...

 

In pa zelo kratek a pravičen opis te igre :D 

 

 

Demo je bil čisti dolgčas + lesen nadzor.

Povezava do prispevka

Stvar, ki mi je šla najbolj na kurac pri demotu in po videih sodeč je isto v celi igri so random placementi stvari. 

 

300m ravnice, pol pa pedestal z odklenjemim chestom. Pol 200m nič, o lej random cerkev sred jase. Nobene logike in kohezije. 

 

Sploh te skrinje so kr neki. Saj ne pravim, da nimajo FROM igre vcasih wtf postavitve predmetov, ampak tole tle je res brezveznjaško. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Stvar, ki mi je šla najbolj na kurac pri demotu in po videih sodeč je isto v celi igri so random placementi stvari. 

 

300m ravnice, pol pa pedestal z odklenjemim chestom. Pol 200m nič, o lej random cerkev sred jase. Nobene logike in kohezije. 

 

Sploh te skrinje so kr neki. Saj ne pravim, da nimajo FROM igre vcasih wtf postavitve predmetov, ampak tole tle je res brezveznjaško. 

 

Ko sem v ACG opisu videl mapo in število ikonic na njej se mi je v glavi zavrtelo. Verjetno je dejansko par tisoč ikonic gor lol...

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 8 minutami:

Stvar, ki mi je šla najbolj na kurac pri demotu in po videih sodeč je isto v celi igri so random placementi stvari. 

 

300m ravnice, pol pa pedestal z odklenjemim chestom. Pol 200m nič, o lej random cerkev sred jase. Nobene logike in kohezije. 

 

Sploh te skrinje so kr neki. Saj ne pravim, da nimajo FROM igre vcasih wtf postavitve predmetov, ampak tole tle je res brezveznjaško. 

Tole.

Okolica dejansko deluje proceduralno generirana.

Povezava do prispevka

Jaz sem v trenutku slabosti kupu par mescev nazaj Ghostwire al kaj je že. Estetika japonskih mest mi je kul, mitološki odfuki in lep particle combat, super si rečem...

 

Saj vse to je tudi bilo, lepa grafika, ok boj, aaaampak... Ikone. Fakin ikone vsepovsod. 1000 ikon, pa vse copy paste istih neumnosti. Groza.

 

Bom pa obrnil enkrat, mogoče.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 45 minutami:

 V četrtek, dan pred izidom. Meni je ok, preorderal nisem, ker dandanes skoraj nič ni za preorderat, če bodo revjuji dobri, pa je povsem dovolj časa za nakup.

Ma ja itak.. za preorder je samo jazbina ko ima kodo za popust :)))

 

Nic se vidimo v petek v BigBengu.. ob 12h :)))

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...