Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Glede FPS se itak hecam, k sem že mal parodija haterja žanra. :D

Mene so stil, izgled in premisa te igre vedno ful intrigirali, ampak ko sem začel malo bolje slediti uncut gameplay videom, sem opazil, da udarcem in nasprotnikovim reakcijam nanje manjka inercija. To mi je vedno prvi red flag, da bo neka igra eurojank. :D

Povezava do prispevka
Armando reče pred 6 urami:

Kar sem gledal rivjujev so večinoma vsi za.

 

Občasno se dobijo kakšni posebneži.

 

skillup je povedal par stvari, ki me totalno odvrnejo od igre (pa ne zato, ker jih je nastel on, ampak zato, ker mi grejo te stvari totalno na kurac in jih ne prebavljam v nobeni igri)

 

-----

 

bullet sponges nasprotniki, ki se non fakin stop respawnajo (respawnaj jih potem, ko se vrnem iz drugega podrocja, ne pa takoj)

 

ni FOV sliderja (LOL)

 

mouse acceleration je vklopljen po defaultu in ga sploh ne mores izklopit (double LOL)

 

-----

 

pa to, da mapa na povrsju zgleda res totalno krneki, stealth pa ne deluje, tudi ni igri v plus

 

meh/10 zame, mogoce kupim za 15€, ce seveda pofiksajo vsaj prve tri minuse

 

 

Povezava do prispevka

Pogledal Skillup opis in glede na povedano je tole gladko wait for Gamepass/PS+ špil... Res škoda ko z par blesavimi odločitvami zajebeš tak potencial od špila :(

-anoying glavni lik

-bullet sponge sovragi

-openworld repair zerg bullshit

 

V trenutni gužvi špilov je tole recept za megaflop.

Povezava do prispevka

Že to, da pri tej igri od vsega kritizira art/izgled mi je najmanj suspicious, sploh ker imam zaenkrat, hvala bogu, še svoje oči in če glede česa si lahko tudi v tej fazi ustvarim svoje mnenje, je prav izgled/art.

 

Reče bullet sponge enemiji, pol se spomnem, da tip ne dela absolutno NIČ od sidekontenta v katerikoli igri, ki jo je igral, ker pač rusha čez main story do konca, to pa je neke sorte RPG s statistikami in upgrejdi, ki jih seveda v glavnem dobiš, če delaš sidekontent. Tukaj pa je side stuffa kar dosti.

Sem gledal en drugi revju in tip na veliko praisa ravno boss fighte. Samo povem. Jaz bi svetoval si naredit uslugo in pogledat vsaj par različnih revjujev, ker opisovalci tukaj gredo res v dve skrajnosti in ne izključujem, da je tudi zaradi dejstva, ker so Rusi na nek način financ ministri te igre.

 

In neverforget njegov super praise nad Cyberpunk day1, kako je to oh in sploh špil ter pljuvanje čez TLOU kot slabo igro. Pa še kaj bi se našlo, ker kljub temu, da dela dolge videe, včasih ne pove bistvenih reči: recimo v pol ure revjuja mi ni znal pojasnit, kaj je tisti alert level na hudu v kotu in kako funkcionirajo različne stopnje. Seveda o sidekontentu ni rečeno nič, ker ga pač skippa ali hitro rusha.

 

En folk očitno ni za določene igre in on nikoli ne bo za take, kjer rabiš počasni tempo/raziskovanje in si sproti delat immersion, tudi s tem, da opazuješ male detajle (npr. glej Prey!!!). Ironično, meni je njegov revju zbudil najmanj zanimanje za to igro, ker če ne drugo mi zgleda res fenomenalno, mišljeno kot art stil in odštekane lokacije. Če ne bi bilo tako prenatrpano obdobje izida drugih iger, bi jo že veselo downloadal, sploh ker sem velik ljubitelj tipa iger kot so Bioshock in Prey. Pa do včeraj nisem niti vedel, da ta igra obstaja in za kaj se sploh gre.

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 39 minutami:

Že to, da pri tej igri od vsega kritizira art/izgled mi je najmanj suspicious, sploh ker imam zaenkrat, hvala bogu, še svoje oči in če glede česa si lahko tudi v tej fazi ustvarim svoje mnenje, je prav izgled/art.

 

Reče bullet sponge enemiji, pol se spomnem, da tip ne dela absolutno NIČ od sidekontenta v katerikoli igri, ki jo je igral, ker pač rusha čez main story do konca, to pa je neke sorte RPG s statistikami in upgrejdi, ki jih seveda v glavnem dobiš, če delaš sidekontent. Tukaj pa je side stuffa kar dosti.

Sem gledal en drugi revju in tip na veliko praisa ravno boss fighte. Samo povem. Jaz bi svetoval si naredit uslugo in pogledat vsaj par različnih revjujev, ker opisovalci tukaj gredo res v dve skrajnosti in ne izključujem, da je tudi zaradi dejstva, ker so Rusi na nek način financ ministri te igre.

 

In neverforget njegov super praise nad Cyberpunk day1, kako je to oh in sploh špil ter pljuvanje čez TLOU kot slabo igro. Pa še kaj bi se našlo, ker kljub temu, da dela dolge videe, včasih ne pove bistvenih reči: recimo v pol ure revjuja mi ni znal pojasnit, kaj je tisti alert level na hudu v kotu in kako funkcionirajo različne stopnje. Seveda o sidekontentu ni rečeno nič, ker ga pač skippa ali hitro rusha.

 

En folk očitno ni za določene igre in on nikoli ne bo za take, kjer rabiš počasni tempo/raziskovanje in si sproti delat immersion, tudi s tem, da opazuješ male detajle (npr. glej Prey!!!). Ironično, meni je njegov revju zbudil najmanj zanimanje za to igro, ker če ne drugo mi zgleda res fenomenalno, mišljeno kot art stil in odštekane lokacije. Če ne bi bilo tako prenatrpano obdobje izida drugih iger, bi jo že veselo downloadal, sploh ker sem velik ljubitelj tipa iger kot so Bioshock in Prey. Pa do včeraj nisem niti vedel, da ta igra obstaja in za kaj se sploh gre.

Nimam pojma koliko tip ima prav ali ne. Ampak glede Skill Up Cyberpunka si pa zajebal. Tip je praisal, pred izidom, ko so vsi ti youtuberji spilali, ko se še ni vedlo kako je zjebana igra.

V dejanskem review je pa lepo povedal, da je igra nedokončana. Itak pa niti ni hoto objavit review na zacetku, ker mu niso dovolili pokazat dejanski gameplay.

 

Sicer pa, nimam pojma kaka je igra. Naj forumski bratje povejo.

Povezava do prispevka

reviewerji hitijo, da dobijo klike, včasih so pa hiteli, da jim rata oddat review preden je izšla revija
za špile, ki se vejijo in imajo več različnih koncev je tud v Jokerju bilo zelo očitno, ko so preigrali večkrat in ko špila niso preigrali večkrat

 

zato ostajam pri temu, da lahko vedno počakam kak teden namesto da igram day 1, da vidim če se folku trga kok je hud špil. Itak so pa dolgi retrospektivni reviewji na youtubu edina prava stvar

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Špil ma 74 na opencritic tko da mnenja so absolutno deljena in ni zdej Skillup nek osamljeni primer ki mu igra ni brez napak. 

 

@bitsurugi teb je, če me spomin ne vara, model še najbolj na žulj stopil z opisi zadnjih treh AC iger ;) 

 

Men je on kul ker njegovi opisi večinoma vsebujejo minimalno spoilerjev in ker ima zlo podoben okus mojemu oz mu gredo podobne stvari na jetra.

Povezava do prispevka

Že dolgo opažam, da določene igre niso za določene opisovalce, že iz razloga ker jim žanr ne leži in ne ker bi bila igra dobra ali slaba in pol kar butajo argumente na pamet, tudi take, ki objektivno ne držijo. Včasih si res mislim, da več časa porabi za naredit dolg video opis za klike kot za igranje igre.

Recimo Hogwartsa ne bo opisal, ker je dobil pozno kodo in klikov skoraj ne dobiš, ko je igra že zunaj. To je realnost trga današnjih videorevjujerjev.

 

Če vzamem za primer SkillUpa in njegovo zgodovino opisov, pridem do resnih pomislekov, ko gre za igre, kjer moraš si vzet čas in kjer raziskovanje ni nepomembno.

Lepo, da si me spomnil na njegov AC opis (mislim da je šlo za Odissey). Tip je jokal na veliko kako si vedno ful underlevelled in kako ne more assasinirat z enim hitom nekega bossa, jaz se pa živo spomnem, kako sem bil ves čas vsaj 5+ levelelov nad čemerkoli in nikoli imel težav, ampak mi je bilo vse prelahko.

Mislim, da če že igraš RPG žanr in če obstajajo statistike kot so attack in defense ter HP, potem to moraš vzet v obzir. Če je igra namenjena raziskovanju, pol raziskuj. Če pa že delaš opis, ko nisi NIČ od sidestuffa igral, potem daj vsaj bodi tolko fair do svoje publike in do razvijalcev igre, da daš DISCLAIMER in rečeš: fantje, dajem opis le main storyja in nič nisem igral sidekontenta, ker a) ni bilo časa ali b) ni to zame oz. c) mi ni bil všeč.

 

Sem parav šel nazaj gledat oz. poskušat najt povzetek njegov ''opis'' Cyberpunka (FAKING 52 minut!!! in ne da ne ocene, ne nič, že to mi gre na kurac, pri 52 minutah videa) in sem nekje pri minuti 47 našel, vsaj neke sorte povzetka: ful dober špil, ful immersive, ampak nedokončan, toda fantje nič bat, čez 3 mesece bodo vse poštimali. Right. Kako daleč od resnice, CP77 je mene grozno razočaral ravno v RPG elementih in v tistem, kjer je bil Witcher3 vrhunski.

 

Pol pa mi isti človek reče, da je slab TLOU in tole, ker je ART slab? Ker so bullet sponge enemiji, ko ne igraš side conenta? Are you serious?

 

Igra ima lahko 100 napak, ampak pismu.... da kot glavno napako izpostaviš art? Ok. 

 

Pa ne trdim, da ima prav ali narobe ali karkoli, niti ni mišljeno kot flame njega, slučajno sem pogledal njegov revju, včasih tudi trefne prav, ampak bistvo je to, da so si mnenja o isti reči zelo deljena in niti slučajno ne bi njega vzel za merilo, ker mu take igre itak niso po godu in ker si sploh ne vzame čas, da jo za prav in počasi preigra. Dobesedno tisto, kar on kurca drugi hvalijo. Nisem špila igral, tako da ne morem rečt kdo ima prav ali ne, niti me ne plačujejo Rusi za provizijo, da koga nagovarjam, da tole kupi. Samo pravim... ne vzet vsega, kar SkillUp reče za suho zlato.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...