Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 5 minutami:

To je edino zarad česa bi sploh šel igrat SC. 

 

Na kurac mi gre stealth v modernih igrah.

 

Počep v visoki travi -> stelf.

 

4 sekunde izven LOS -> praktično kot da te ni bilo

 

10 sekund po najdenem obglavljenem truplu z zapičeno katano in notom na kerem piše "gledam te izza vogala" -> well, nothing to see here

Se strinjam 100 %

 

Meni je Splinter Cell 1, 2 in 3 vrhunska trilogija, res jo jebeno obožujem. Ampak z današnjo publiko kar malo dvomim, da bomo dobili nek res straight remake brez posodabljanja mehanik. Mislim, ajde, saj lahko kaj posodobijo, samo poneumijo naj ne

Povezava do prispevka

Sony gre skupaj s Hondo v proizvodnjo električnih vozil

 

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/avtomobilnost/sony-in-honda-predstavila-novo-premijsko-znamko-ev-vozil/653620

 

Koncept avto mi je res hud, sam pol pa mal bereš pa sam subscription model za razne featurje po faci, lol sam spizdi mi :D že vidim kako bom vlekel sony.ev.all.features.crack.razer1911.update.1.17.exe :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 minutami:

 

Kje si to zasledil?

Drugače bi ful raje videl remake prvih dveh Metal Gearov - to bi bila bombshell novica.

To so igre ki potrebujejo remake ne pa TLOU ki se zdaj zgleda kar dobro če greš ps3 verzijo igrat. Prvi 3 deli remastered bi blo top

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

Mislim, da Stipe govori o starih 2d metal gear igrah, ne o Metal Gear Solid 1/2.

 

Ja, o prvih dveh...

 

Weraziel reče pred 34 minutami:

Sej remastered so že bli, vsaj prva dva. Kaj ti bo remaster, naj nardijo orenk

 

Samo brez Kojime ne vidm kako bi to bil dobr špil

 

kid666 reče pred 31 minutami:

Kojima je bil secret sauce pri MSGjih, brez bo verjetn nek fail Konami špil s čuda mikrotransakcijami

 

Sej igre so že narejene, ne rabijo Kojime - naj jih dajo delat BluePoint Gamesom, pa bo. :D

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Sej remastered so že bli, vsaj prva dva. Kaj ti bo remaster, naj nardijo orenk

 

Samo brez Kojime ne vidm kako bi to bil dobr špil

remastered/remake kakorkoli se že reče, ne štekam čist točno kaj pomenijo ti izrazi. Rad bi sam da zgleda MGS 1-3 napram originalu tako kot zgleda RE4 remake ki pride vn. Sploh 3ka ki je za moje pojme najboljša v seriji, ki je večina teh modernih gamerjev sploh ni igralo. Folk ki misli da ima TLOU dobro zgodbo samo zato ker je visoka produkcija nima pojma. Na nek način mi je žav da so te igre izšle na ps2 ker so bile tako pred časom.

Povezava do prispevka

remake je takrat, ko se naredi v novem enginu, pa tud ni nujno čist isti špil (Demon's Souls je tak, TLOU Part 1 ma res mini spremembe (nove animacije likov med igranjem in med story sekvencami), medtem ko Resident Evil 2 je kr dost drugačen špil)

 

remaster je pa vedno isti špil, samo malo lepše izgleda, boljši frames per second, ... itd. Tu spada TLOU Remaster. Al pa GTA Trilogy, kar je pa blo zanič lol. Raje vidim, da se naredi remake in res pošlihta špil

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

remake je takrat, ko se naredi v novem enginu, pa tud ni nujno čist isti špil (Demon's Souls je tak, TLOU Part 1 ma res mini spremembe (nove animacije likov med igranjem in med story sekvencami), medtem ko Resident Evil 2 je kr dost drugačen špil)

 

remaster je pa vedno isti špil, samo malo lepše izgleda, boljši frames per second, ... itd. Tu spada TLOU Remaster. Al pa GTA Trilogy, kar je pa blo zanič lol. Raje vidim, da se naredi remake in res pošlihta špil

aa dada to sem mislu remake z novim enginom in vsem. TLOU pač ne zgleda ful dugače ker je že PS3 verzija igre zgledala odlično. Še zaj izhajajo vn igre ki izgledajo slabše

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

remastered/remake kakorkoli se že reče, ne štekam čist točno kaj pomenijo ti izrazi. Rad bi sam da zgleda MGS 1-3 napram originalu tako kot zgleda RE4 remake ki pride vn. Sploh 3ka ki je za moje pojme najboljša v seriji, ki je večina teh modernih gamerjev sploh ni igralo. Folk ki misli da ima TLOU dobro zgodbo samo zato ker je visoka produkcija nima pojma. Na nek način mi je žav da so te igre izšle na ps2 ker so bile tako pred časom.

:D Kaj? 

Povezava do prispevka

Ma jebemti ta PC gaming. V glavnem: že nekaj časa sem si zaželel eno proper metroidvanio in po ogledu liste nepreigranih sem si izbral prvega Orija. V glavnem ubodem na Steamu, poconnectam dual shock 4 z BT-jem na kompu, i de mo. Razen, da ne, ker joypad ne dela normalno, pa da se jebeš. Ne nativno, ne preko emulacije X360 joypada, ne preko emulacije third party controllerja, ne nič. Tipke ne primejo vedno, lag konkreten. Ne štekam res. V vseh drugih igricah pa dela normalno, sem sprobal v vsem, kar sem še mel na kompu. Na netu sem našel, da imajo tudi nekateri drugi probleme s tem, ne pa spet vsi

 

Pač res kisla, ker prve pol ure igrice mi je bilo res lepo in magično, z veseljem bi špilal naprej

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 5 minutami:

Ma jebemti ta PC gaming. V glavnem: že nekaj časa sem si zaželel eno proper metroidvanio in po ogledu liste nepreigranih sem si izbral prvega Orija. V glavnem ubodem na Steamu, poconnectam dual shock 4 z BT-jem na kompu, i de mo. Razen, da ne, ker joypad ne dela normalno, pa da se jebeš. Ne nativno, ne preko emulacije X360 joypada, ne preko emulacije third party controllerja, ne nič. Tipke ne primejo vedno, lag konkreten. Ne štekam res. V vseh drugih igricah pa dela normalno, sem sprobal v vsem, kar sem še mel na kompu. Na netu sem našel, da imajo tudi nekateri drugi probleme s tem, ne pa spet vsi

 

Pač res kisla, ker prve pol ure igrice mi je bilo res lepo in magično, z veseljem bi špilal naprej

 

a je ori sploh metroidvania

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 32 minutami:

Ma jebemti ta PC gaming. V glavnem: že nekaj časa sem si zaželel eno proper metroidvanio in po ogledu liste nepreigranih sem si izbral prvega Orija. V glavnem ubodem na Steamu, poconnectam dual shock 4 z BT-jem na kompu, i de mo. Razen, da ne, ker joypad ne dela normalno, pa da se jebeš. Ne nativno, ne preko emulacije X360 joypada, ne preko emulacije third party controllerja, ne nič. Tipke ne primejo vedno, lag konkreten. Ne štekam res. V vseh drugih igricah pa dela normalno, sem sprobal v vsem, kar sem še mel na kompu. Na netu sem našel, da imajo tudi nekateri drugi probleme s tem, ne pa spet vsi

 

Pač res kisla, ker prve pol ure igrice mi je bilo res lepo in magično, z veseljem bi špilal naprej

lahko ti dam XboxOne kontroler, ne boš mel težav

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...