Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 23 urami:

Kot rečeno je tipo napisal, da bo trgovina zdaj mainly založba, tako da prodaja igric je pomoje v drugem planu

 

potem bi se mu lohk se tolk bolj jebal in bi imel perma kupon za 25%.

kot npr na RE4 Remake @tomazek

https://jazbina.si/collections/resident-evil-4-remake/products/resident-evil-4-remake-steelbook-edition-ps5

jaz se vedno upam, da ga do izida aktivira

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 2 urama:

 

potem bi se mu lohk se tolk bolj jebal in bi imel perma kupon za 25%.

kot npr na RE4 Remake @tomazek

https://jazbina.si/collections/resident-evil-4-remake/products/resident-evil-4-remake-steelbook-edition-ps5

jaz se vedno upam, da ga do izida aktivira

 

 

Se strinjam. Ampak žal dvomim, ker jim zgleda igrice res niso več v interesu.

Povezava do prispevka

Ko se bomo naslednji pritoževali čez carinjenje v rupi, modelček v ZDA je kupil Pokemon Yellow sealed copy, po carinskem pregledu pa dobil tole: 

 

Image

 

Za predstavo. Ista igrica v primerljivi ohranjenosti se na Ebayju trenutno prodaja za 11.000 $ 

 

:D 

uredilo bitje Chenier
  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Saj kolikor zdaj berem štorijo jo je šel sam iskat, škatlo so mu tako razfukali na meji :avadodo: 

 

Had their graded copy of Pokémon Yellow destroyed when passing through U.S. Customs. They said the CBP officers ripped off the seal provided by the grading service, broke the case into four pieces, and cut up the original game box.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Ravno pred enim tednom so ND dali izjavo, da grejo proč od Uncharteda in je Lost Legacy bil njihov zadnji naslov v seriji.

https://www.ign.com/articles/naughty-dog-no-more-uncharted-but-tons-of-potential-with-series

Mogoče bo Sony predal razvoj komu drugemu?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ravno pred enim tednom so ND dali izjavo, da grejo proč od Uncharteda in je Lost Legacy bil njihov zadnji naslov v seriji.

Mogoče bo Sony predal razvoj komu drugemu?

 

Rekel je da je ND končal s to zgodbo. Glede nadaljevanja se pa itak že dlje šušlja zaradi zaposlitvenih oglasov za nov team v San Diegu.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Kar pravi Chenier. Sicer ajde, nikoli ne veš. Mogoče pa dobimo najboljši uncharted ever (DOUBT).

 

Men se je vrh serije itak ustavil pri 2jki, tko da mi je dost vseeno za IP.

Še najbolj pozdravljam to, da grejo pri ND na druge projekte.

Ja samo upaj, da ne bodo samo multiplayer projekti from now on, tko k Bungie :/

Povezava do prispevka

Uncharted stil igre lahko hitro zajebeš

 

Walking sim del mora bit engaging, liki zabavni in interakcije fun.

 

Plezanje je plezanje - ponavadi boring in brez izziva, tle se da marsikaj izboljšat.

 

Streljanje se da nardit tudi bolje, že da arene ne izgledajo očitno combat arene z random nametanimi meterskimi škarpami, pa si zmagal.

 

Tko da po mojem je super, da kak nov team proba izboljšat formulo. Raje mam nov ip v Uncharted stilu kot Uncharted 5.

Povezava do prispevka

Za moje pojme je najtežje poustvariti stalno entertaining akcijski rollercoaster, tko kot to znajo samo pri ND.

 

Weraziel reče pred 9 minutami:

Ja samo upaj, da ne bodo samo multiplayer projekti from now on, tko k Bungie :/

To bi bil strel v koleno za ND imo. Tipom gre world in character building ter traversal akcija veliko bolje od rok, kakor pa kake strelske/bojne mehanike.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Za moje pojme je najtežje poustvariti stalno entertaining akcijski rollercoaster, tko kot to znajo samo pri ND.

 

Točno to. Tista misija z zvonikom in chasom v štirki je ena najboljših izkušenj v igrah ever.

 

Na nivoju Pripyat misije v CoD:MW in Thief Robbing the Cradle meni.  

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ma Bungie je ravno nasprotje od ND no. Tipi obvladajo gunplay in streljaški game loop v nulo. Njim je multiplayer enostavno pisan na kožo. Tipi so faking pionirji multiplayer FPSja na konzolah.

To je vse res. Samo raje bi jih videl nardit še kak Halo type game, ki ima močno singleplayer kampanjo. Res so mel vrhunski AI, še za današnji čas

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...