Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

A si ti špilal Nioh? tisti low level nasprotniki so si mogoce podobni, tu res nimas kaj drugega glih naredit, vse te zivali/minibossi so cisto nekaj novega

Sem, pa mi moveseti nasprotnikov delujejo nekako že videni. Se minibosi so ok (pa še tu na primer opica bi prisegel da ima sličen set nečemu), recimo on začetni mob pa deluje po gibanju blizu nure onni.

Povezava do prispevka

Stari, lahk se gremo primerjav od jutra do sutra, pa bomo najdli podobne stvari vsepovsod :D + Nioh 2 je imel ogromno različnih nasprotnikov, tak res poln k jih je blo. Če bo kje kaj podobnega, me ne moti. Combat je dosti drugacen, bolj parry focused.

Če bo to špilalo, sem zadovoljen. Če bo pa kak nasprotnik podoben, dokler jih je dovolj razlicnih, bo kul

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 urami:

Ne vem kva se folk čudi. Čim je blo rečen da gre za MP špil je lahko vsakmu jasno da bo GaaS. Me prov zanima kolk takih iger bo sploh uspelo glede na to da jih je res enormno velik v razvoju trenutno.

 

 

Vprašanje je koliko jih bo dobrih. Dva mogoče.

Povezava do prispevka

Sega oz Atlus strike again... Ta teden izideta Persona 3 portable in Persona 4 Golden ampak žal spet ne gre brez nesmislov... 

 

Navedek

In short: These games support 4K and 120HZ on Xbox because SEGA made a native version for the Series consoles.

While on PlayStation, a native PS5 version doesn't exist, and the PS4 versions don't even support the PS4 Pro. The game runs at 1080@60 max on every PlayStation platform.

 

Se nebi čudil če ne bodo čez kako leto dal ven še native PS5 verzij a jih bo treba seveda še 1x kupit tak ko Persono 5 vsakič. Tako da jaz osebno teh dveh iger ne kupim dokler ne bo cena pod 10$. 

 

Navedek

Since the launch of the PS5, Sega:

 

Released Yakuza 7's next gen version as a timed exclusive for Xbox (which, ok that's a deal they made, so whatever) but then did not offer any way to transfer PS4 saves to PS5 when that version released.

Re-Released Judgment on PS5 while offering zero upgrade path for PS4 owners

Re-Released Persona 5 on PS5 for full price with no upgrade path or way to transfer saves from the PS4 version.

Delayed the PS5 version of Football Manager 2023 indefinitely a week before launch because of "unforeseen problems with the approval process"

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

https://www.thegamer.com/the-callisto-protocol-sales-expectations-krafton-striking-distance/

 

Publisher Krafton je imel plan da bodo v prvem mesecu prodali 5 mio kopij Callisto Protocola in da bodo že takoj v prvi sekundi pokrili 160 mio vložka. 5 milijonov kopij v 1 mesecu! :D Z novim developerjem, novim IPjem in špilom, ki niti slučajno ni taka revolucija kot so napovedovali. In valda se seveda te cifre niso zgodile. Kva pere ta folk, lol no :D

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 urami:

Itak da ne dejmo raj proletariat fuknt na cesto :rofl:

 

a to velja ekskluzivno za microsoft? nisem se videl, bi direktor odletel prvi

 

te firme so vse 10x prevelike, vecina folka prihaja v slubo na kosilo pa koktejle

 

soooooooo productive yaaaassss queen

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 7 minutami:

 

a to velja ekskluzivno za microsoft? nisem se videl, bi direktor odletel prvi

 

Itak da ne ampak odkar je Booty šef MS studijev imajo težave z razvojem iger oz verjetno celo od takrat ko je to vlogo prevzel Phil Spencer. Je pa tole res masovna številka sploh pa za podjetje ki dobesedno ne ve kam z dobičkom. Sam tko pač je. Sigurno jim pa tole ne bo koristilo v zvezi z prevzemom Acti/Blizzarda.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

 

a to velja ekskluzivno za microsoft? nisem se videl, bi direktor odletel prvi

 

te firme so vse 10x prevelike, vecina folka prihaja v slubo na kosilo pa koktejle

 

soooooooo productive yaaaassss queen

 

 
 
 
 
 
IY9Gx6Ok_normal.jpg
 
 
Replying to
Are these real? This video implies people physically show up to work.
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...