Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 2 urama:

Jaz že nisem pričakoval, da bo BG3 dejansko se prebil v mainstream (sploh ker je bil že tri leta dosegljiv v beti). Sem si mislil, da bo bolj popularen od DOS (2), ampak ta uspeh je insane. Ampak kolikor berem vaše vtise popolnoma zaslužen


pomojm ti bo mega odgovarjala igrica, sploh k mas miljon nekih razlicnih for, pa tut izseke knjig in tekstov lah prebiras. Kokr da si v pravljicnem svetu, kjer si sam gradis potek pravljice

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Jaz že nisem pričakoval, da bo BG3 dejansko se prebil v mainstream (sploh ker je bil že tri leta dosegljiv v beti). Sem si mislil, da bo bolj popularen od DOS (2), ampak ta uspeh je insane. Ampak kolikor berem vaše vtise popolnoma zaslužen

A si že igral kej?

Meni je igra totalen odfuk. Ne pomnim kdaj sem nazadnje igral neki tako svežega in zabavnega. Niti Elden Ring me ni tako navlekel. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A si že igral kej?

Meni je igra totalen odfuk. Ne pomnim kdaj sem nazadnje igral neki tako svežega in zabavnega. Ne, niti Elden Ring me ni tako navlekel. :avadodo:

Tak špil je bil nazadnje Witcher 3. Sam se mi zdi, da je BG3 še stopnjičko ali dve višji v sami svobodi početja.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

Kaj pa je tako svobodnega pri Witcher 3? Razen multiple izbir v nekaterih questih pa to da je velik svet, ki ga imaš na voljo je tam veliko manj igračkanja in experimentiranja kot v Elden Ring ali pa BG3.

 

Mislim, da ste si Witcher 3 malo narobe zapomnili.

Med witcher 3 je ven prišel 2015, elden ring 2022.

Witcher 3 ima podobno kot BG3 ogromno mesto, kjer ima skoraj vsak hiša neko dogajanje.

Namen posta je, da se vzame v zakup, da so leta minila in logično, da so novejši špili presegli pretekle.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Po moje bi ti bila res ful ful dobra. Se ti splača probati PC verzijo imo.

 

Sem dejansko razmišljal o tem in šel gledat en kratek YouTube guide za začetnike in ko sem videl, da je mehanika igre neko metanje kocke sem v trenutku vse zaprl. To mi je tak ogabna zadeva, da je nekaj odvisno od prekletega metanja kocke in ne od skrila igralca ali nabidalbosti karakterja, da si sploh zamisliti ne morem komu to pade na pamet. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Sem dejansko razmišljal o tem in šel gledat en kratek YouTube guide za začetnike in ko sem videl, da je mehanika igre neko metanje kocke sem v trenutku vse zaprl. To mi je tak ogabna zadeva, da je nekaj odvisno od prekletega metanja kocke in ne od skrila igralca ali nabidalbosti karakterja, da si sploh zamisliti ne morem komu to pade na pamet. 

To je narejeno tako zato, da je špil bolj nepredvidljiv in da tudi če greš 2x isti run, ne bo vse isto. 

 

Ampak ja, sem prepričan da to ni špil zate. Če nisi big fan Baldur's Gate ali pa fan Larian špilov + nisi fan dialogov... nimaš tu nič iskat.

 

Samo fora kocke je pa res top.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

Sem dejansko razmišljal o tem in šel gledat en kratek YouTube guide za začetnike in ko sem videl, da je mehanika igre neko metanje kocke sem v trenutku vse zaprl. To mi je tak ogabna zadeva, da je nekaj odvisno od prekletega metanja kocke in ne od skrila igralca ali nabidalbosti karakterja, da si sploh zamisliti ne morem komu to pade na pamet. 

Ma ne ne, sploh ni tako slabo, kot bi si človek mislil. V bistvu je fora v tem, da si buildaš lik na tak način, da je verjetnost na tvoji strani. Seveda te kdaj pa kdaj lahko zajebe nesrečen met, ampak je tega tako malo, da ni niti približno frustrirajoče. Ni to človek ne jezi se. :D

Skill je pa zelo pomemben, ker se ne gre samo za neke statistične mete, ampak moraš biti dober strateg in izkoriščati postavitev na terenu.

Skill Luck razmerje je po moje nekje 80-20. Čisto kul zbalansirano imo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...