Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 8 minutami:

Še ta tristoti Overwatch klon z isto odurno grafiko, istimi odurnimi liki in isto akcijo?? To naj bi bil next big thing? A so modeli prfuknjeni al kaj jim je? :D 

 

 

Yup, na oversaturated področju fuknejo 100 milijonov za verjetno najslabši projekt znotraj žanra

sej po svoje še dobr, da so ga skenslali 

 

bo CA lahko vsaj resno vzel Total War

če bo preživel

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

@Galko, prej si boš dal v glavo, da tem tipom ni v interesu kaj si mislimo mi boomerji, prej boš bolje živel. Tudi jaz si isto mislim o Overwatchu, Fortniteu in klonih, ampak piskajoči zoomerji, ki imajo dostop do kreditnih kartic staršev velijo usmerjenost industrije. :D

Sej po moje sam še boljše poznaš te zadeve, ker si v tem fohu. Najbrž jaz ne vidim cele slike al neki.

 

Jaz to že vem, mene sezuje čista neumnost POSLOVODSTVA, da se odloči iti v tak projekt. To mi raztegne šupak - ne da tole zgoraj ni vredno pljunka iz vidika "boomer gamerja", ni vredno pljunka niti iz vidika biznisa.

 

- Overwatch, ki je nekako spopulariziral hero shooter žanr, je prišel ven faking 2016, to je 7 let nazaj

- Vmes je izšel OW 2, Apex Legends, Valorant in še celega fuka drugih enakih špilov

- Vmes je žanr na hard zakorakal še na mobile

- Ne spremljam teh igric, ampak verjetno je folk tudi že malo zmatran

 

Hyenas je uletel na trg 7 let po tem, ko se je žanr uveljavil, trg je s takimi špili zasičen do stropa, hkrati pa Hyenas izgleda dobesedno enako kot vsi ostali špili (torej nima jasne prednosti / pulla / USP-ja, kakorkoli že to imenuješ). Meni se zdi iz vidika poslovodenja samomor, da greš intezivno finančno podpret kaj takega. Evo bolj bi razumel, da bi bil to nek sideproject mini skupine devov, ki bi si iz gušta želeli narediti tako igrico (na ta način sem imel filing, da je nastal TitanFall 2), kot pa da pride ukaz za to od zgoraj.

 

 

 

Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

Yup, na oversaturated področju fuknejo 100 milijonov za verjetno najslabši projekt znotraj žanra

sej po svoje še dobr, da so ga skenslali 

 

bo CA lahko vsaj resno vzel Total War

če bo preživel

 

evo tole

Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

 

Jaz to že vem, mene sezuje čista neumnost POSLOVODSTVA, da se odloči iti v tak projekt. To mi raztegne šupak - ne da tole zgoraj ni vredno pljunka iz vidika "boomer gamerja", ni vredno pljunka niti iz vidika biznisa.

 

- Overwatch, ki je nekako spopulariziral hero shooter žanr, je prišel ven faking 2016, to je 7 let nazaj

- Vmes je izšel OW 2, Apex Legends, Valorant in še celega fuka drugih enakih špilov

- Vmes je žanr na hard zakorakal še na mobile

- Ne spremljam teh igric, ampak verjetno je folk tudi že malo zmatran

 

Hyenas je uletel na trg 7 let po tem, ko se je žanr uveljavil, trg je s takimi špili zasičen do stropa, hkrati pa Hyenas izgleda dobesedno enako kot vsi ostali špili (torej nima jasne prednosti / pulla / USP-ja, kakorkoli že to imenuješ). Meni se zdi iz vidika poslovodenja samomor, da greš intezivno finančno podpret kaj takega. Evo bolj bi razumel, da bi bil to nek sideproject mini skupine devov, ki bi si iz gušta želeli narediti tako igrico (na ta način sem imel filing, da je nastal TitanFall 2), kot pa da pride ukaz za to od zgoraj.

Nekje sem bral, da je fora takega pristopa v tem, da probajo in molijo, da jim bo ratalo.

Varianta low risk (čeprav meni se ne zdi ravno tako, če vložiš 100 mio v projekt lol), high reward.

Vsi bi radi bili novi OW, FN, Genshin Impact, etc.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Kaj tisti Genshin Impact se je splačal? Nisem spremljal... je bil hype, ampak se mi zdi, da je tudi kar hitro zamrl.

"In-app purchases on iOS and Android generated $1.5 billion revenue in 2022 but AppMagic reported only $53.8 million in revenue in May 2023, the lowest month on record for the game. Total revenue surpassed $4 billion by the end of 2022." (Igra je bila lansirana konec 2020).

 

Boli jih kurac, tudi če danes zaprejo vse serverje. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 6 urami:

Valorant je Overwatch: Global Offensive.

Nope. Samo zato ker imaš različne like z različnimi sposobnostmi, to igro še ne nardi OW. Valorant je tudi daleč od broken game.

 

Team Fortress 2 je bližje OW kot pa Valorant. Nasplošno so sposobnosti veliko bolj razdelane in zanimive za igračkanje kot pa v OWju. V OW je najbolj zanimiv lik za sprobavat različne stvari Symetra, pa npr ta ne bi pasaa v Valorant niti pod razno.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

pizda pokupli bi vse, ne bi pa financiral konkretno, da si lahko studiji vzamejo cajt za development

 

čeprav lih ta projekt je bil itak doomed from the start

 

Financ je zmanjkal ker jim je šel dogovor o 2 miljardni dokapitalizaciji v kurac. Ampak ja če nimaš že vnaprej vse črno na belem in podpisano glede finančne injekjcije je res kretensko da vsenaokrog kupuješ razvijalce ki so poceni z razlogom - ker delajo izgubo ponavad. SE se ni za brez veze losal vseh nejaponskih studijev za usranih 250mio$ al neki tazga :P 

Povezava do prispevka

Komično, da greš na podlagi obljubljene 2 miljardne investicije all in in kupiš vsak studio, ki se je prodajal. Podpisano nič, posel pade v vodo pa greš totalno v kurac.

 

Meni jih ni škoda. Iger tak niso nekaj izdajali. Glede na velikost so izdajali igre kot nek Team Cherry ali drug indie studio.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 28. 9. 2023 at 13:54:

SEGA cancels HYENAS

sej so sam 100 milijonov fuknli vanj

in posredno sjebali Creative Assembly in TW Warhammer serijo, k je večina ekipe šla delat na ta šrot, kjer smo vsi vnaprej vedli, da bo fail 

 

100 mio so vrgli v smeti, raje bi za ta denar zbrcali na kup originalen alien isolation team in naredili proper nadaljevanje

 

mamu jim jebem

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...