Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 10 minutami:

Castlevania, Arcane, Cyberpunk so meli kar uspešnice. Tako, da če bo v taki kvaliteti potem kar tako napej.

Medtem ko Dota in Tekken animeji so bli pa ZANIČ. Pa razni Godzilla anime filmi so tudi samo za v smeti. 

 

Najbolj je odvisno kdo bo creator, da ne dajejo kr enim random ljudem, ki ne razumejo, da lore dumpat vsako epizodo ubije flow zgodbe

Povezava do prispevka

Pri taki kvantiteti kot se jo gre Netflix ne more bit vse nadpovprečno žal oz ta procent je logično zelo zelo majhen. Vseeno se pa vsake tolk časa najde kak biserček. Za 10€ mesečno je men to vsekakor vredno. Pri nas doma se TV programov sploh ne gleda več ampak samo še Netflix, HBO in AppleTV+ občasno pa vklopim še Prime in Disney.

 

Povezava do prispevka

@Galko, prej si boš dal v glavo, da tem tipom ni v interesu kaj si mislimo mi boomerji, prej boš bolje živel. Tudi jaz si isto mislim o Overwatchu, Fortniteu in klonih, ampak piskajoči zoomerji, ki imajo dostop do kreditnih kartic staršev velijo usmerjenost industrije. :D

Sej po moje sam še boljše poznaš te zadeve, ker si v tem fohu. Najbrž jaz ne vidim cele slike al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...