Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

A ni bla fora, da sem jaz bil zelo hyped za BG3, ti si pa nekaj mencal ker ti Larian ni tok kul? Mislim da sta vidva z VGjem bla najbolj "ne vem če mi bo kul"

 

Also ja, so lahko različni okusi? Meni BG3 dogaja napolno, ampak špili ki te držijo za jajca in ne popustijo - Returnal, Doom Eternal, Resident Evil 4, Armored Core 6 bodo od mene vedno dobili hype. Če po tvojem mnenju Returnal ne sodi vsaj na listo za glasovanje za GOTG, to še ne pomeni, da imamo vsi isto mnenje. Tudi nismo primerjali špilov, zato ker so totalno drug žanr. Primerjaj Returnal z ostalimi roguelite pa z ostalimi 3rd person shooterji tiste generacije pa potem povej, a si zasluži vsaj bit omenjen. Bolš k Rift Apart je že :D

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

BoTW se malo preveč povzdiguje na tem forumu. Razen nekega kreativnega gameplaya, ti ostane prazen svet z maloštevilčnimi enoličnimi sovražniki ter dost kratkimi sicer zanimivi dungeon puzlami.


BotW je zelo čislana igra povsod, ker da svoj twist na tedaj prezasičeni trg Ubi-like open world štancov polnih ikon in brezveznih opravil.

 

Prav ta praznina je oddih od task za taskom klasičnih ow iger. Ne paše vsakemu, meni da. 
 

Pol pa pride TotK, ki ta prazen svet ne samo napolni, doda en layer v zrak in drug pod zemljo. Genialno! Še vedno na polno exploration based, ampak so praznine napolnjene na podoben način kot v ER.

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

BoTW se malo preveč povzdiguje na tem forumu. Razen nekega kreativnega gameplaya, ti ostane prazen svet z maloštevilčnimi enoličnimi sovražniki ter dost kratkimi sicer zanimivi dungeon puzlami.

Isti trend čislanja igre je dobesedno povsod. Nima veze Mn3.

Na to kar pravi @Buzzkill bi dodal samo še neverjetno dobro zamišljeno okolico, kjer iščeš POI, tako da gledaš naokoli po pokrajini (ali zanimive predele NARISANE na mapi), ne pa da se zanašaš na markerje na kompasu ali mini mapi, kjer na autopilopt mode samo laufaš v določeno smer.

 

Drugače se strinjam, da ima igra precej zelo objektivnih minusov, ampak jih dobre strani enostavno povozijo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 uro:

Smesno mi je, da folk pizdi cez Assassins Creed mape, do zadnjega milimetra nafilane z ikoncami, v isti sapi pa cez BOTW mapo. Meni se iskreno nikoli ni zdela prazna, point je da raziskujes, brez da te naprej vlece naslednja ikonca.

Ok raziskuješ štekam. Sam kaj ker je pred mano 1h ježe po zeleni plošči med tremi drevesi (in čivavo na straži :D), da pridem do neke zanimive stvari.

Vse pluse igre pa razumem. Gre zgolj za IMO.

 

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Gledam trailer gothic 2, zašvicam ko prasec in začnem od navdušenja tepsti žensko. Potem pa vidim "coming to switch". Fucking nintendo židje, sigurno ne bo 20 let star špil prenesen na switcha v 30fps brez kakršnihkoli grafičnih ali igralnih nadgradenj za 40 dolarjev:confused: 

Povezava do prispevka

Ne vem, kaj imajo Nintendo židje s tem, da non-affiliated publisherji izdajajo overpriced rerelease gor :D

 

Drgač pa enko so baje dosti OK portali, igra se enako kot patchan oriđiđi. Cena je pa valda smešna, sploh ker na PC-ju dobiš celo trilogijo za par evrov. Ampak cene ni postavljal Nintendo

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Meni pa je Returnal res bil pasja jajca :D Pa ne zaradi težavnosti, ker je niti nisem izkusil v tiste pol ure. Nič mi ni potegnilo... 

Jest sem probal mogoče mal več, kot ti... ampak tole so bla men čista pasa jajca. 

 

btw mal mi je scarry že, na kolko stvari imam isti pogled k ti...

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Ne vem, kaj imajo Nintendo židje s tem, da non-affiliated publisherji izdajajo overpriced rerelease gor :D

 

Drgač pa enko so baje dosti OK portali, igra se enako kot patchan oriđiđi. Cena je pa valda smešna, sploh ker na PC-ju dobiš celo trilogijo za par evrov. Ampak cene ni postavljal Nintendo

Men pa 3D špili 1995-2005 naj počivajo tam. Total remake ali nič! Remaster je premalo. Če imamo nek špil iz xbox360 v 4K + 60fps ok good.

Da bi pa lahko igral danes ne vem.. Tomb Rider 1, pa naj počiva tam kjer je. Isto Gothic 2 - remake ali nič.

Povezava do prispevka

Jebovas pol ure samo igrat Returnal. Najprej rabiš ene 10 runov da pogruntaš, da se splača finiširat vse nasprotnike z melee, da se dobi več pik za štacune, pa da se najprej odklenijo nekatere stvari pa nabereš keye/ostale surovine za boss run. Pa niti ni grind, samo moraš postati eno z igro. Všeč mi je tudi, da je vsak run malo drugače postavljen lay out mape in tudi nasprotnih beštij. Housemarque so pogruntal kako nardit špil, ki se ne boji izzivat igralca. "Če si preigral Dangerous Dave 2, Final Doom, Blade of Darkness in vse FromSoft špile, potem se pridi dokazat"

 

To je igra, ki je hardcore kot najboljše igre iz zgodnjih 90tih, samo da je tudi spolirana v nulo. Že samo nadzor lika, holy fuck, za tretje osebni špil nič ne pride blizu.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 34 minutami:

Jebovas pol ure samo igrat Returnal. Najprej rabiš ene 10 runov da pogruntaš, da se splača finiširat vse nasprotnike z melee, da se dobi več pik za štacune, pa da se najprej odklenijo nekatere stvari pa nabereš keye/ostale surovine za boss run. Pa niti ni grind, samo moraš postati eno z igro. Všeč mi je tudi, da je vsak run malo drugače postavljen lay out mape in tudi nasprotnih beštij. Housemarque so pogruntal kako nardit špil, ki se ne boji izzivat igralca. "Če si preigral Dangerous Dave 2, Final Doom, Blade of Darkness in vse FromSoft špile, potem se pridi dokazat"

 

To je igra, ki je hardcore kot najboljše igre iz zgodnjih 90tih, samo da je tudi spolirana v nulo. Že samo nadzor lika, holy fuck, za tretje osebni špil nič ne pride blizu.

Men se tole bere kot neki najboljšiga zame.

Bom probal se enkrat mal vec k 1h

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 8 urami:

A gdo igral ta novi Asasinov nazor: fata morgana? 

Jaz ga bom preskoču in počakal na naslednjega (Red), ki ga dela team, ki je delal Odyssey. Fantastičen špil, kjer gear in orožje nekaj šteje za razliko od Valhalle, kjer oprema in skilli sploh niso važni. In Mirage izhaja iz Valhalle, Valhalla mi je bil pa štorast in čisti bloat. Sem gledal videe in mi res ne potegne. Kr vidim, kako se ponavlja, stalno isti loop, pa nobene opreme, nobenih statsov, samo eno mesto.

Povezava do prispevka

Daaaleč prevelik svet, preslab combat, shit rpg elementi, moški protagonist tak antipatičen degen, da sem raje igral z žensko v antični Grčiji, noro.


Origins je 20x boljša igra, Valhalla pa nekje 20x slabša.

 

Divje mi je, da imajo igre katerega bread & butter je combat, ima tako neverjetno gnilega. Tisto prav res baffling mi je. Še posebej Valhalla, tam kot niso tunali kolizij in interakcij. 
 

Realno gledano, če bi kdaj hteli remakat to trilogijo, bi morali odrezat od vsake pol igre(3/4 Valhalle je za v smeti insta), najet kakega Japonca da zrihta combat kot se šika.

 

History mode so pa jebački, najboljši aspekti igre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...