Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 15 urami:

 

Kdo bi si mislil da bo cel kup njihovih GaaS projektov crknilo še preden bodo izšli lol... Najbolj bizarno je pa da ko izide Spiderman 2 od prihajajočih SP iger nismo videli nič drugega kot najavni CGI trailer za Wolverina. Zdej al so številni studiji v totalnem kurcu ter težavah al pa so zavoljo A&B pripojitve tiščali glavo v pesek in se delal reveže... 

Povezava do prispevka

Josh Sawyer iz Obsidian Entertainmenta, živa legenda RPG žanra (Icewind Dale 1 in 2, Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity 1 in 2, Pentiment) in hkrati še vedno dovolj mlad dec, da ni prevelik dinozaver ('75 letnik je), fehta Microsoft, da s 120 mio USD finančno podpre njegov Pillars of Eternity 3, zdaj ko je BG 3 tako uspešen.

https://wccftech.com/pillars-of-eternity-3-with-a-big-budget-is-definitely-something-josh-sawyer-and-xbox-fans-would-like-to-see/

 

Nekaj mi govori da bo Microsoft za akcijo, bi znal bit brutalen projekt.

 

summoning hardcore FRP posrance, da bodo imeli malo lepše jutro :D 

@Buzzkill @drevored @WinterThane @ChAiN @Paljo @nimious @Niblonian 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Blo bi super, zdej ko je Larian dvignil standard industrije.
 

Pillars 1 je bil meni dost mid, le vsebina kero je Avellone napisal je bila res dobra. 
Pillars 2 se majke mi ne spomnem niti malo, tko nekak kot Tyrant in nov Torment. Forgettable as fuck. 
 

Ne bom pa shittal, dobrodošla je vsaka frp videoigrica, še posebej od Obsidian fantov.

 

PS. Zdej, ko Avellone več ni žrtev #metoo degenerikov, bi bilo fajn, da se njemu da head writer spot. Nihče v industriji ne pride blizu. Ajde Warren Spector, sm on je preveč zaposlen z Miki Miško al karkoli že dela.

Povezava do prispevka

Osebno bi raj vidu Icewind Dale 3, ampak ajde, super je videt, da obstaja vsaj en tip, ki ni totaln vegan in bo probal nardit igrco po "novih" standardih ali pa it celo prek (upam da prek, da bo Larian mel konkurenco)

Mogoč bi lahko nardil tut kak remaster Icewind Dale 2 (EE ni bla možna ker so klovni zgubil source code) 

(če bi res bil absolute mad lad bi naredu Wizardry 9)

Povezava do prispevka

V popolnem svetu Todd Howard v zadnjih izdihljajih na postelji onkološkega oddelka preda Fallout IP Sawyerju in druščini, in jim reče “do right by me, Hail Caesar”. Pol nekaj delirično blodi o “see that mountain, you can go there”, ampak ga več nihče ne posluša, ker so že na telefonu z MS za funding.

 

Aaaah, one can dream.

 

Povezava do prispevka

Drgac Pillars 3 '(kao) je ze ve developmentu sam ni CRPG ampak FPS Skyrim like game 

https://pillarsofeternity.fandom.com/wiki/Avowed#:~:text=Avowed is Obsidian's third foray,a release date of 2024.
 

Drgac pa Pillars 1 res mid tier z ogromnim nostalgia effektom ko je izsla, sam vseeno men osebno huda, med tem ko je dvojka ena top crpg zame. Tko da ce jim rata dobit budget za proper trojko bi blo super. Sam svet in lore mi je kr carski. 
 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Josh Sawyer iz Obsidian Entertainmenta, živa legenda RPG žanra (Icewind Dale 1 in 2, Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity 1 in 2, Pentiment) in hkrati še vedno dovolj mlad dec, da ni prevelik dinozaver ('75 letnik je), fehta Microsoft, da s 120 mio USD finančno podpre njegov Pillars of Eternity 3, zdaj ko je BG 3 tako uspešen.

https://wccftech.com/pillars-of-eternity-3-with-a-big-budget-is-definitely-something-josh-sawyer-and-xbox-fans-would-like-to-see/

 

Nekaj mi govori da bo Microsoft za akcijo, bi znal bit brutalen projekt.

 

summoning hardcore FRP posrance, da bodo imeli malo lepše jutro :D 

@Buzzkill @drevored @WinterThane @ChAiN @Paljo @nimious @Niblonian 

Nice.

 

PoE1 sem igral malo sam ni ni potegnilo. PoE2 pa sploh nisem probal. Mogoce enkrat preigram, ko mi rata BG3 obrnit :D

 

Tyranny mi je bil carski iz stalisca, da igras bad guya oz. henchmana le-tega.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Kdo bi si mislil da bo cel kup njihovih GaaS projektov crknilo še preden bodo izšli lol... Najbolj bizarno je pa da ko izide Spiderman 2 od prihajajočih SP iger nismo videli nič drugega kot najavni CGI trailer za Wolverina. Zdej al so številni studiji v totalnem kurcu ter težavah al pa so zavoljo A&B pripojitve tiščali glavo v pesek in se delal reveže... 

kolikor se govori, so 4je od predvidenih 8mih GaaS projektov dobilo sekiro oz je na hladenm...ubistvu zdej ostajajo samo še špil London Studia, Guerillin Horizon multiplay špil in še dva... še ena zapuščina Ryana.

 

 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 minuto:

kolikor se govori, so 4je od predvidenih 8mih GaaS projektov dobilo sekiro oz je na hladenm...ubistvu zdej ostajajo samo še špil London Studia, Guerillin Horizon multiplay špil in še dva... še ena zapuščina Ryana.

 

 

 

Kaj pa počne "miljon" zaposlenih @Bungie?

Povezava do prispevka

Jaz enostavno ne pomnim kdaj je Playstation imel eno samo najavljeno igro in še to samo z CGI trailerjem starim 2 leti. GaaS smeti seveda ne upoštevam. S tem da zdej so število studijev podvojil in kar nekaj njih naj bi delalo na 2 igrah sočasno. 

 

Zgodba o uspehu Jimbo Bimbota pa je zame zasluga bolj preteklih dejanj in nesposobnosti Microsofta, ki sam zabija žeblje v krsto svoje konzole.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 22 minutami:

Nadzirajo napredek SIE GaaS špilov, pa razvijajo svoje zadeve naprej (Marathon etc)

 

odkar so potrdili, da bo marathon laufal na tiger enginu, sem ga crtal s seznama pricakovanih iger

 

degenerirana woke firma, ki si zasluzi izlet na smetisce zgodovine

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 22 minutami:

Jaz enostavno ne pomnim kdaj je Playstation imel eno samo najavljeno igro in še to samo z CGI trailerjem starim 2 leti. GaaS smeti seveda ne upoštevam. S tem da zdej so število studijev podvojil in kar nekaj njih naj bi delalo na 2 igrah sočasno. 

 

Zgodba o uspehu Jimbo Bimbota pa je zame zasluga bolj preteklih dejanj in nesposobnosti Microsofta, ki sam zabija žeblje v krsto svoje konzole.

Se strinjam ja. Zasluge ima zaradi noro popularne odlične konzole z odličnimi špili (PS4). Bilo kdo bi bil CEO bi mu isto dobro šlo. Tudi na PC-ju bi špili prej kot slej pristali. Mogoče je sam edino malce pospešil ta plan. GaaS pa je zaenkrat nori fail.

 

Sicer mislim, da bo naslednik nekaj podobnega kot Ryan ampak bomo videli.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Letošnji AC bo pomoje tak polom... ker še malo pa naj bi izšel in ne spomnem se kdaj je blo tolko malo govora/pompa naokrog. Sploh pa tisti gameplay videii, ki sem jih dosedaj videl me niso niti malo prepričali. Pa še setting in glavni lik mi osebno ne ustrezata. Bom močno presenečen, če bo dober. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...