Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 38 minutami:

Pol pa si ga sam naredi in prišparaš, če je tak ajnfoh. Simpl rešitev. Lahko še tukaj po forumu prodajaš za 4€ s profitom.

Ja ja, miljardna firma ki ima na dosegu roke tooling za dobesedno karkoli rabiš in bo prodala teh kosov miljone in jaz - even playing ground.
To da jaz ne morem narest enega podstavka za manjšo ceno ne pomeni da ima to meaningful ceno ko jih narediš nekaj miljonov.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 minutami:

Ja ja, miljardna firma ki ima na dosegu roke tooling za dobesedno karkoli rabiš in bo prodala teh kosov miljone in jaz - even playing ground.
To da jaz ne morem narest enega podstavka za manjšo ceno ne pomeni da ima to meaningful ceno ko jih narediš nekaj miljonov.

 

Sem mislil, da je logično, da se zajebavam :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

:D

Ma ne, bolj to da preveč nabijajo cene trivialnim zadevam. Zadnja taka, ki je zabila poslednji žebelj v mojo Nintendo krsto je bila Super Mario 3D All-Stars.

 

Ne sej I kid I kid, štekam in se strinjam, samo mi je bil dober setup za joke. :) Sicer mi je neka overpriced opcijska periferija tipo stojalo ful nizko na "wtf move" lestvici. Ful manj kot npr applov "500gb ssd za 500€" :D  

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 38 minutami:

 

Ne sej I kid I kid, štekam in se strinjam, samo mi je bil dober setup za joke. :) Sicer mi je neka overpriced opcijska periferija tipo stojalo ful nizko na "wtf move" lestvici. Ful manj kot npr applov "500gb ssd za 500€" :D  

 

To itak ampak doslej je bilo stojalo priloženo, slim verzija ne bo nič cenejša, stojalo pa 30$ dodatek. Tu je največji problem. Če bi to stojalo ne bilo priloženo že od štarta tako kot za PS2 če me spomin ne vara bi pol zgledal sam delno trashy tako je pa tole še ena velika Bimbotova driska.

Povezava do prispevka

Če je tak malo placa, pol pa je itak stisnjena med nekaj in ima podporo s strani stranica, knjige...), ki jo drži po koncu.

 

Pa ni nekdo pisal, da je nek stand priložen in je ta dodatni za doplačilo?

 

Zraven videorekorderja tudi nikoli nisem dobil stojala in me noben ni vprašal, če bi ga mel mogoče pokonci.

 

To je samo moderna mladina razvajena. Niti brez banan niste odraščali in bi umrli brez njih.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Če je tak malo placa, pol pa je itak stisnjena med nekaj in ima podporo s strani stranica, knjige...), ki jo drži po koncu.

 

Pa ni nekdo pisal, da je nek stand priložen in je ta dodatni za doplačilo?

 

Zraven videorekorderja tudi nikoli nisem dobil stojala in me noben ni vprašal, če bi ga mel mogoče pokonci.

 

To je samo moderna mladina razvajena. Niti brez banan niste odraščali in bi umrli brez njih.

Dva standa sta. En gratis, en za plačati.

Navedek

A horizontal stand will be included with the new PS5 model. Also a new Vertical Stand compatible with all PS5 models will be sold separately at 29.99 USD | 29.99 EURO | 24.99 GBP | 3,980 JPY.

Sicer pa nwm, če je preveč pametno imeti v nekem malem regalu preveč nabulanih stvari okoli plejke zaradi overheatanja :D 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 26 minutami:

In s tem da PS2 si lahko imel pokonci brez stojala, tega pa ne. Kolikor razumem ni samo estetska stvar, ampak must have za drugo pozicijo

Ma ni nujna zadeva. To je zgolj dodatna zaščita, da se ne prevrne, če bi jo dovolj močno ruknil.

Isto kot pri fat PS5. Komot postaviš pokonci tudi brez unga standa.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

Če je tak malo placa, pol pa je itak stisnjena med nekaj in ima podporo s strani stranica, knjige...), ki jo drži po koncu.

 

Pa ni nekdo pisal, da je nek stand priložen in je ta dodatni za doplačilo?

 

Zraven videorekorderja tudi nikoli nisem dobil stojala in me noben ni vprašal, če bi ga mel mogoče pokonci.

 

To je samo moderna mladina razvajena. Niti brez banan niste odraščali in bi umrli brez njih.

 

Kraljev poast :D Fak ker carski oporabnik je tomazek, best of konjzolec easy

Povezava do prispevka

Meni ti juggli v GoW niso impresivni.

 

Spam rotacije v neskončnost in občasen dodge. Zzz. Izgledajo pa sick.

 

Meni najboljši combat generacije je Ghost of Tsushima na Lethal+, ko en udarec oneshota vse razen najbolj oklepljenih. Stanci niso več za breakat stagger bar, ampak za menjavo flowa udarcev. Pol pa deri po kampu 40tih mongolov na amfetaminih in extra zamero do Thick Dick Jina. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

https://www.polygon.com/23915636/bobby-kotick-ceo-activision-blizzard-microsoft-deal-2023

 

Navedek

The Activision Blizzard CEO has long-been one of the highest paid CEO’s in the United States. Once he leaves Activision Blizzard, Kotick is expected to receive a massive “golden parachute,” at least $15 million, according to financial documents. That’s seemingly without considering Kotick’s millions of shares in Activision Blizzard. Other top executives will receive between $2.6 million and $4.1 million.

 

Bobby's gonna get a new boat.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Aleluja končno konec te skoraj 2 letne šarade glede prevzema A&B. Upam da zdej Playstation končno pokaže igre ki jih ma skor končane - oz bi jih glede na dosedanje časovnice moral imet ker drugač je še to uspelo sfukat Bimbotu in model sploh ni glumil reveža ampak to dejansko je.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...