Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 30 minutami:

Saj to. Da bi naredili komplet nove remake. Dejansko mi je bila SIlent Hill serija res kulska, dandanes pa je dokaj "zapostavljena". 

Vsi IPji ki jih ima Konami so zapostavljeni 4 eternity ker modeli sam še pachinko avtomate delajo. 

Povezava do prispevka

Eh, razočaran sem.. Dobil odgovor iz MimoV:

 

Navedek

Pozdravljeni,

žal smo bili danes s strani dobavitelja obveščeni, da artikel plošček Xbox One črn + USB adapter ni več na voljo za dobavo. Žal vam ne moremo ponuditi primernega nadomestnega artikla, zato smo primorani naročilo artikla preklicati. 

Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo.

Hvala za razumevanje in prijazen pozdrav,

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Wtf? Kaj ta animal crosing je nek novodobni Tinder?

ne poznam tinderja, čeprav mislim, da vem kam cikaš. vseeno pa mislim, da je punca v tisti objavi mislila čisto iskreno in direktno (v gaming smislu). + to, da je imela v profilu zapisano, da študira filozofijo. 

Povezava do prispevka

Ajde znalci, je kdo že težil Steam-u za prenos kakšne določene igre med računi? Namreč, jaz imam 1 Steam account že od štarta servisa, zdaj bi pa rad nekaj naslovov "prenesel" na nov account. Niti slučajno jih nimam namena še enkrat kupovat. Vprašam pač samo, če je kdo kaj poskušal oz. komuniciral s suportom glede tega? Nekaj malega sem guglal in načeloma je no-go. Ampak vseeno vprašam še tukaj, preden pišem na support. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Saj, je logično. Ampak, če bi jim nekako dokazal da sem to jaz (en in isti) uporabnik/kupec? Stvar je samo v tem, da želim račun ločiti na 2 dela. Pač... v veliko primerih pubec zažene Steam in jaz ne morem neke čisto tretje igre igrat. Ker se račun izključuje. Obstaja itak offline mode, ampak pri precej naslovih ne deluje (ali pa jaz ne znam pravilno nastavit). :) Razumem, da ne moreš online igrat z enim računom, ampak kakšne SP igre, sploh pustolovščine in to.. No, saj bom videl kako in kaj. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Dvomim. Nimajo se časa in ne volje ukvarjat s tem, da bi preverjali kaj je res al kaj ne.


Glede na moje pozitivne izkušnje z Epic supportom, bi rekel da bi se dalo. Ampak ja, tisto je bilo okrog shekanega računa... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 5 minutami:

lol


Kaj lol? Načeloma bodo morali nekaj ukrenit tudi glede prepisa digitalnih vsebin. Slej kot prej bo nekaj moralo iti v to smer. Banalni primeri: prepis avta (ki je malo več vreden, kot par iger na Steamu), da ne govorim o raznih parcelah, bajtah, bodisi kot darilo, zapuščina, enostavno prenos lastništva itd. Saj ne govorim o (pre)prodaji...  

Povezava do prispevka

Recimo, sicer spet banalni primer: Pred sto leti sem kupil igro Half Life 2  PC-CD verzijo, ki je sedaj že dolgo aktivirana na tem mojem Steam accountu. Pa tudi novejšo Civ 5, recimo...  No,  CD-jev itak več ne rabim, ampak zakaj za vraga digitalnih iz knjižnice ne bi mogel nekako prenesti na nov Steam account? S prvega računa se pa seveda izbrišejo iz knjižnice...  To je predvsem ta moj point. :)

Btw, 100x tnx @[]D [] []V[] []D, mislim, da bo ta Steam Family Sharing čisto OK deloval. !!! kul. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 6 minutami:

ne mors


pol pa shit.. jebat ga... bom pač na novem accountu nabavljal nove naslove zame, na starem pa pač imel to, kar je sedaj (ker pubec ima tam precej omiljenih) in ko on ne bo aktiven bom jaz igral na starem pač tiste moje .. itak bolj redko kaj štartam. problem rešen. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...