Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

F.E.A.R. je po moje serija špilov, ki jo je bolje pustit pri miru in (vsaj prvi del) ohranit v lepem spominu, ker se mi (glede na YouTube playthrough, ki sem ga gledal par let nazaj) zdi, da se je cel koncept slabo postaral, dober AI in combat za tiste čase gor ali dol.

 

- ves čas dolgočasni, turobni, sivo-rjavi hodniki in industrijsko + office okolje

- zanašanje na poceni jump scare momente, ki so že orenk znucani

- podobno zguljeno kopiranje Ringa, creepy little girl in vse to

- nasploh sirčkasta zgodba, ki se jemlje jako resno in fura nek zamorjen ton

 

Ne rečem, da se ne bi dalo naredit dobrega horror FPSja danes, a je survival horror TPS pristop verjetno boljši za grozljiv špil. FEAR je danes videt ena čudna kombinacija FPS Matrice in klišejev iz filmskih grozljivk.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Ej aj kdo od vas igral DELTA FORCE kdaj

 

Meni je čisto slučajno na YT wall danes vrglo en posnetek o Delta Force seriji in sem se spomnil nanjo

 

Zanimivo, se mi zdi čisto pozabljena, najbrž je že ob izidu šlo za dosti povprečno zadevo

Povezava do prispevka

Jz sm demo dvojke ene 40x obrnil, enko sm mel pa celo spiratizirano. Kr carski špil kolikor se ga spomnim, samo takrat sem bil zlo nediskriminatoren do iger tko da čist zna bit da je povprečno sranje.

Če že govorimo o starih igrah se jz spomnim zajebane Project IGI, fantastičen špil.

Povezava do prispevka

Jaz sem ogromno preigral Delta Force. V tistih časih mi je bil fantazija. Vendar si dandanes več ne predstavljam, da bi na drug breg streljal pixel kako se premika. Pač imam raje, da take igre ohranim v lepem spominu in si kasneje ne kvarim več teh skomin. Ravno to mi je najbolj ostalo v spominu, ko sem na daleč videl črno pikico kako se premika in jo probal snajpat.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 4 urami:

Ej aj kdo od vas igral DELTA FORCE kdaj

 

Meni je čisto slučajno na YT wall danes vrglo en posnetek o Delta Force seriji in sem se spomnil nanjo

 

Zanimivo, se mi zdi čisto pozabljena, najbrž je že ob izidu šlo za dosti povprečno zadevo

 

 

Amazon.com: Delta Force: Black Hawk Down [Online Game Code]: Video Games

 

 

Ta mi je bila takrat res carska :)

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Ej PC gamerji. Kako igrate igre na PCju?  Ostal sem brez konzole in bi rad nekaj igral na PCjum ampak kljub vseh prednostih PCja, boljša grafika, 5x več fpsjev, ultra wide screen itd... Ugotavljam, da mi vse to nič ne pomeni v primerjavi z udobnim ležanjem v kavču. Enostavno ne morem gamepada držati in sedeti kot za mizo, kot da sem na šihtu. 

 

Trenutno nimam konzole in se ne morem na PCju spravit igrat.

Povezava do prispevka

Nimaš možnosti priklopa na TV. Jaz imam tak in igram iz postle. Je pa res, da je ležanje udobno, ampak za večurno igranje postane precej bolj neudobno kot kavč. Tako, da ko je le možnost tudi sam preferiram konzolo s kavča, je pa nek zadovoljiv nadomestek. S stola me tudi matra in mi niti približno ni isto za ekranom, samo nekaj mencam z ritjo.

Povezava do prispevka

Prej sem imel lepo v dnevni sobi računalnik in sem tako igral ja. Zdej sem odkrat sem se preselil v večje stanovanje pa imam lahko svoj kotiček, ki bolj kot ne sameva... Ker prej sem tudi več spamal po forumu, ker sem bil "sredi" stanovanja bil sem nekako v "centru". Zdej če grem za računalnik se umaknem in ni več tistega, da med tem ko igraš žena zraven tebe bere knjigo in vsake tolko časa otroka vržeš dol z vratu...

 

Potem pa še neudoben gaming...

 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 9 urami:

Ej aj kdo od vas igral DELTA FORCE kdaj

 

Meni je čisto slučajno na YT wall danes vrglo en posnetek o Delta Force seriji in sem se spomnil nanjo

 

Zanimivo, se mi zdi čisto pozabljena, najbrž je že ob izidu šlo za dosti povprečno zadevo

Dvomim

Pri nas je bil to ful priznan spil :D

dobesedno vsi ki jih cenim se spomnejo piramid

Povezava do prispevka

Jaz sem enko in dvojko preigraval ko zmešan :D  Dvojka mi je bila za tiste čase čista erotika v smislu, kolko orožja si imel na izbiro, pa night vision, ni da ni... Mislim, da je Operation Flashpoint bil prvi, ki je zadevo ponesel na višji nivo (ok, mogoče še Soldier of Fortune 2, sem že pozabil vrstni red izdaj). 

 

Drugače pa, če me spomin ne vara, mislim da je igra uporabljala neki drugi način/tehniko izrisavanja grafike, neko voxel...

 

Tretji del mi je pa bil totalno razočaranje:mellow:

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka

Se strinjam. Tudi jaz sem šel pred kratkim skozi SOR 4 in sem istega mnenja, pač kul špilček za uturit nekam vmes. Jao, meni bi tudi sedel nek jak beat 'em up. O Mother Russia Bleeds sem slišal dobra mnenja, kot najboljši new age beat 'em up pa se povečini omenja River City Girls, ki naj bi do ene mere skušal prinesti nove reči v žanr. Ampak oboje je straight pixel art, tako da ni za Galkota :D. Jaz ju bom pomoje — isto kot Street of Rage 4 — ob priliki malo nabijal, ko ne bo nič drugega na lagerju, pa reportam mnenja 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...