Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Eh... kot že povedano: tudi če je 5 € po igri, je ne bom kupil še enkrat. Pubec igra na primarnem računu, jaz bom pa tistih par zadev ponovno preigral, ko on ne bo aktiviran. Zadeva rešena, kot sem že napisal. (čeprav bom vseeno še vprašal support in počekiral "family sharing". ;) )   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sem tudi sam pozabil kako tele stvari funkcionirajo na PCju...z novim laptopom sem ko sem nastavljal račune familiji seveda ugotovil kako bistveno bolje je tole urejeno na ps4 ... V smislu bolje za uporabnika (1 glavni račun in potem vsi ostali...plus ekstra nastavitve). Bom pa preveril če je tale family sharing podobna zadeva...nisem vedel zanj, tako da, hvala za informacijo.

Povezava do prispevka

Včeraj sem ravno ramišljal, če kdo ve zakaj Sony ni naredil naslednika PS Vite? Slednja je bila mega uspešna ročna konzola, pa tudi sicer zelo proper zadeva. Danes, če jo heckaš pa je ultimativna handheld retro konzola, ki poganja vse do ps2 dobe. 

 

Tako da mi je res čudno, da so čisto opustili handheld market, sploh glede na uspeh z vito, in tega v celoti predali Nintendu. No saj po resnici povedano je tudi N šel nekoliko iz tega trga do prihoda switch lite konzole. Samo vseeno so prej vedno imeli dedicated sobno konzolo in dedicated handheld konzolo.

 

Ne vem, mogoče sem čuden, samo res imam softspot za handeld konzole, že od gameboya naprej.  

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Eh jaz sem zajebal, imel sem stalno v mislih, da je bila mega uspešna ročna konzola, so pa prodali vsega skupaj 10 milijonov, kar je manj kot Game Gear in wiiu:rofl:  Konkurečni 3DS familiy pa slatkih 75 miljonov:o Kar mi je potem še bolj čudno, da so te cashgraberji tako odrezali celoten handheld trg:nicjasno:

 

Playstation portable pa čez 80 milijonov prodanih:nicjasno: To mi je sploh noro, glede na to kakšen kos dreka mi je PSP. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:

Od teh na sliki mi je čisto vsaka še vedno zelo zelo kul. 
Glede Vite pa mi je tudi zanimivo, da so jo uradno dokaj hitro "pokopali", dejansko je imela precej kul "featurjev".

Konzolce_hec.thumb.jpg.b72518a57ea318e4d9b94749f3513185.jpg

 

Jep,re lepa zbirak. Meni je 3DS XL top zaradi noro dobrih eksluziv in celotne DS podpore, kjer jih je še enkrat toliko, zadnje čase največ uporabljam Vito zaradi insane retro podpore (GBA, SNES in MegaDrive špile mi je noro igrati na njej), estetski mi je najbolje Switch lite, ki ima tudi največji screen, a 10x predrage igre in premlo eksluziv, PSP so mi pa največje smeti možno. Pa še fun fact, moj psp je bil ene 2 leti nedotaknjen v omari in zdaj je crknil in ne deluje več:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Lahko bi komot konkurirali 3DSu ampak so raje droppali support priblizno 2 sekunde po najavi. Je bilo vsaj vse kar je bilo vrednega potem portano na ostale sisteme.

 

PSP je imel kar sirok nabor iger ampak zakaj niso dali konzoli desnega analog sticka mi pa ne bo jasno, ker se manjek grozno pozna.

Povezava do prispevka

Jaz sem kar fan Sony telefonov, še iz časa Sony Ericssona... vmes sem šel na WIndows Phone zdaj pa spet Sony, treniutno imam Xperio XZ3, prej sem imel že XZ, sem gledal to ta novo 1II, pa se mi ne da menjat, ker mi trenutna zadostuje :fun:

PSP mi je ena boljših konzol in jo še zdaj uporabim za kak UMD, ali emulator starejših konzol, Vita mi tolk všeč :blush: ... itak sem pa že tolk ćorav, da težko gledam na te ekrančke.

Povezava do prispevka

Jaz si imam namen kupit še en 3DS 

 

Imam NDSi in osnovni 3DS, ampak je res tok dobrih iger, da razmišljam še o 2DS XL. Lih Chrono Triggerja sem zadnjič želel igrat in sem razmišljal, kako bi sedel na večjem ekrančku (basic 3DS je res small)  

Povezava do prispevka
Feget reče pred 22 minutami:

Jep,re lepa zbirak. Meni je 3DS XL top zaradi noro dobrih eksluziv in celotne DS podpore, kjer jih je še enkrat toliko, zadnje čase največ uporabljam Vito zaradi insane retro podpore (GBA, SNES in MegaDrive špile mi je noro igrati na njej), estetski mi je najbolje Switch lite, ki ima tudi največji screen, a 10x predrage igre in premlo eksluziv, PSP so mi pa največje smeti možno. Pa še fun fact, moj psp je bil ene 2 leti nedotaknjen v omari in zdaj je crknil in ne deluje več:rofl:


Dejansko najbolj igran je pri meni 3DS XL. Itak odklenjen in iger toliko (dobrih!) da tu res ni kaj. Res bomba od konzolce.  PSP je tudi odklenjen, ampak kaj pa vem... pubec je nekaj igral, jaz nisem skoraj nikoli (plus 2x je bil že na servisu zaradi tistega mehanizma pri vratcih mini cdjčkov).  Dočim Vite pa nimam (še) odklenjene in je dejansko zelo malo igrana. Tistih par originalov, ki sem jih nabavil edino. Na Switchu pa sem igral samo Zeldo in mogoče še par iger, drugače ga redno pubec poganja, zato tudi ne morem nekaj komentirat. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Jep jep, 3DS XL je čisto drugi beast kot brat pritlikavec. New 3DS Xl ima še precej močnejši procesor in je hackan emulatorsko precej bolj proper zadeva, ampak še vedno precej slabši od vite, dedicated 3ds špilov pa praktično nima. Ima pa hitrejše loading čase kot navadni 3DS. Ampak glede na to, da je novi 3DS rabljen za 30% dražji od starejšega 3DS-a po mojem ni vreden razlike v ceni. Jaz imam 1x DS XL, 2x 3DS XL in 1x new 3DS XL:rofl: prosim ne me vprašat koliko ps vit imam:D 

Ja, jaz bom definitivno še z enim XL-om dopolnil zbirko

 

Na 3DS XL navadne DS igrice laufajo brez problema al? Mam namen nek flashcard ubost in piratizirat, valda 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 15 minutami:

Na 3DS XL navadne DS igrice laufajo brez problema al? Mam namen nek flashcard ubost in piratizirat, valda 

 

Kolker vem, delajo popolnoma. Samo malenkost večje so. To, da ti delajo, pa lahko narediš tudi s Homebrew aplikacijami, brez da nabavljaš kartice in trošiš denar v brezveze :) samo znajti se moraš.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Vito so pokopale predrage spominske kartice, v navezi z vedno boljsimi igralnimi opcijami na mobilni telefoniji.

 

Enostavno se ljudem ni dalo zafrkavati z nadomestki original spominskih kartic oziroma prenašanjem na PC.

 

Je pa se vedno ena top prenosnih zadev in je ostala doma, čeprav se tudi pri nas uporablja bolj malo.

Povezava do prispevka

Mene zadnje časa noro vlečejo špili s carsko glasbeno podlago... recimo klasični primer kaj mi je kul : Tetris Effect, Dead Cells itd... Zdaj slišal sem da ima recimo Nier carski soundtrack, me pa zanimajo mogoče še bolj muska, ki vleče na moderni pop oz. še boljše če so kar RL komadi v špilu, kul mi je recimo v FFXV moment ko začne lean on me igrat, Nba 2k, ko kak znan pop komad zarola itd...

A pozna kdo še kak špil s takim soundtrackom? Lahko je star ko zemlja, lahko je na pcju... ja vem ultra homo lady gaga fan fml kill me now

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 19 minutami:

Zdaj slišal sem da ima recimo Nier carski soundtrack, me pa zanimajo mogoče še bolj muska, ki vleče na moderni pop oz. še boljše če so kar RL komadi v špilu

Točno tole ima Nier. :D

EDIT: Ne wait, mislu sem, da misliš komade kjer je petje, v bistvu pa govoriš o licenčnih zadevah. My bad.

 

Drugače pa je Slinch naredil tako temo:

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 28 minutami:

Mene zadnje časa noro vlečejo špili s carsko glasbeno podlago... recimo klasični primer kaj mi je kul : Tetris Effect, Dead Cells itd... Zdaj slišal sem da ima recimo Nier carski soundtrack, me pa zanimajo mogoče še bolj muska, ki vleče na moderni pop oz. še boljše če so kar RL komadi v špilu, kul mi je recimo v FFXV moment ko začne lean on me igrat, Nba 2k, ko kak znan pop komad zarola itd...

A pozna kdo še kak špil s takim soundtrackom? Lahko je star ko zemlja, lahko je na pcju... ja vem ultra homo lady gaga fan fml kill me now

Death Stranding in Red Dead 2 imata dobro izbrane licenčne komade

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Mene zadnje časa noro vlečejo špili s carsko glasbeno podlago... recimo klasični primer kaj mi je kul : Tetris Effect, Dead Cells itd... Zdaj slišal sem da ima recimo Nier carski soundtrack, me pa zanimajo mogoče še bolj muska, ki vleče na moderni pop oz. še boljše če so kar RL komadi v špilu, kul mi je recimo v FFXV moment ko začne lean on me igrat, Nba 2k, ko kak znan pop komad zarola itd...

A pozna kdo še kak špil s takim soundtrackom? Lahko je star ko zemlja, lahko je na pcju... ja vem ultra homo lady gaga fan fml kill me now

 

Ne bom tldrjal ki sem na fonu, ampak bom napisal samo: sayonara wild hearts

 

Ceprav je fake, ker so za spil narjeni komadi, ampak so tako hudi kot da gre za legit synth pop album

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...