Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Baldur's Gate 3, malce preberite:
 

Navedek

Description:
This game is currently in development
Learn more about games in development.
Visit the forums and learn more about this game.


V bistvu je early access. Ampak po želji.. Če kupiš zdaj (60€) si po moje itak upravičen do končne verzije itd. 
Čisto odvisno komu se koliko mudi. Jaz bom še krepko počakal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Bessie

 

Včeraj sem malo pregledoval igrice, ki jih imam še doma, pa jih nisem odprl (kakšne nagradne igre, darila itd.). Vmes sem najdel Valkyria Chronicles 4. Vem, da si ti igral. Enka mi je bila všeč zvokovno in po gameplay plati, ni mi bil všeč grafični slog --- in malce pretežka za moje pojme. Kakšno imaš mnenje o štirki? Ker je zadeva še zapakirana, ne vem, če jo naj prodam naprej ali bom kdaj igral ... Bral sem, da je sicer dobra igra, vendar predolga (to je bila ena najpogostejših kritik), saj naj bi bila za kakih 10h daljša od prvenca. Po svoje me mika, ker so mi taktične strategije top, po drugi pa se bojim, da bo spet preveč zategnjena zadeva v smislu težavnosti ... Daj napiši kak comment pls 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 urama:

Žal 4 nisem igral, imam še zapakirano na polici...

Rabiš še eno zapakirano kopijo? 20 € pa roka

 

Pomoje je kar moško imet 2 zapakirani isti igrici na polici :D 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Jaz sem sicer igral na PC in mi je bilo kar všeč (nikoli prej nisem nobene Valkyrie igral). Je pa tudi res, da nikoli nisem končal. Čeprav... zgodba me je kar vlekla in liki so bili zanimivi, grafični slog mi je pa tudi sedel. En dan sem enostavno prekinil in se potem nisem več vrnil :( 
Btw, @Chenier_za kateri sistem imaš to retail verzijo?  PS4 verjetno?

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Jaz sem sicer igral na PC in mi je bilo kar všeč (nikoli prej nisem nobene Valkyrie igral). Je pa tudi res, da nikoli nisem končal. Čeprav... zgodba me je kar vlekla in liki so bili zanimivi, grafični slog mi je pa tudi sedel. En dan sem enostavno prekinil in se potem nisem več vrnil :( 
Btw, @Chenier_za kateri sistem imaš to retail verzijo?  PS4 verjetno?

PS4 yes

Povezava do prispevka

Meni je bila 1 na PS3 zakon, takrat niti trofej še ni bilo... in sem potem nabavil vse, ajd PSP verzije nisem ampak za igrat pa ni bilo potem časa, ker je tolk ostalega, podobno je z RE serijo, jih imam cel kup na PS4, za igrat pa še ni bilo časa... potem pa igram Sudden strike hahaha...

 

121136760_1189456394759287_8221977852152172015_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5BPyVHM60j8AX-upvIG&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&tp=6&oh=e433b74d6dda0e6b7dd1c6bc77bc70ef&oe=5FA70A4E

 

120931963_1189456428092617_6196763192983726959_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jKfwTAuKcwIAX9XJMUO&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=1d23c5736d410b18d93eb4bc41eb3553&oe=5FA41280

 

120897152_1189456424759284_2596821225952817295_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=zWDPlgNB6CQAX_-V1AN&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=e2f2318885072abd1e7e07ff80bc0a1d&oe=5FA5FDED

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jaz pa ne zastopim, zakaj bi kdo kupil in igral špil, kot je Baldur's Gate III, v Early Accessu? :nicjasno:

Ful obsežen RPG, čisto usmerjen v SP, s poudarkom na zgodbi, likih in dialogih, naslednik legendarnih predhodnikov s kultnim statusom med RPG fani... Sicer vidim, da je v EA samo prvi akt špila, samo a je res pametno si spoilat cel prvi del igre in jo izkusit v neki nezloščeni obliki, kjer se lahko gameplay, UI, zgodba in vse ostalo še orenk spremeni do izida?

 

Razumem Early Access za multiplayer špile, ali pa kake indie arkadice oz. akcijske zadeve, kjer je bolj malo zgodbe in je poudarek izključno na gameplayu, ki ga avtorji pač sproti pilijo in razvoj financirajo (tudi) prek denarja EA strank.

Povezava do prispevka

A bo epic sfukal obstoj konzol?

 

Navedek

Epic Games’ arguments distinguishing these other platforms as potential economic
substitutes have not been sufficiently tested. First, Epic Games avers that the iOS market is
distinct from other video game platforms because Sony, Nintendo, and Microsoft do not make
much profit, if any, on the sale of the hardware or console—unlike Apple, which allegedly makes
significant profits from the sale of each iPhone. This distinction is without legal precedent under
section 2 of the Sherman Act. Indeed, Sony, Nintendo and Microsoft all operate similar walled
gardens or closed platform models as Apple, whereby the hardware, operating system, digital
marketplace, and IAPs are all exclusive to the platform owner. As such, a final decision should be
better informed regarding the impact of the walled garden model given the potential for significant
and serious ramifications for Sony, Nintendo and Microsoft and their video game platforms.

 

Povezava do prispevka

Ne bo šlo. Presenečen se, da m glede na zmogljivost trenutno povprečnega telefona, da niso že odžagal kos pogače konzolam. Ljudi zanima vsebina. Preteklo bo še vleiko vode, preden bo kdo bil pripravljen odšteti 70€ za igro za telefon. Za 15€ pač ne more biti ne vem kolk dobra.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...