Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče Pravkar:

Ti pa si res zahteven potrošnik :D


Kaj pa vem... nikoli nisem kaj dosti o tem razmišljal. Dejansko je pač tako, da v vsaj 90% raje kupim novo zadevo (če gre za mehanske stvari).  Dočim kakšne rabljene igre (če seveda ni vidno opraskan plošček) niso problem. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:


Kaj pa vem... nikoli nisem kaj dosti o tem razmišljal. Dejansko je pač tako, da v vsaj 90% raje kupim novo zadevo (če gre za mehanske stvari).  Dočim kakšne rabljene igre (če seveda ni vidno opraskan plošček) niso problem. 

 

Uf, kje si ti našel rabljene igre na ploščkih. 
Jaz sem to nazadnje kupil ducat ali več let nazaj z igro po imenu Tribes 2

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 14 urami:

Uf, kje si ti našel rabljene igre na ploščkih. 


Ploščki= bluerayi za konzole, načeloma DVD-ji za PC-je (ampak ajde, to se res več ne uporablja), pač mislil sem na vse retail zadeve.. Ne bomo zdaj komplicirali.
edit: lahko bi napisal tudi disk (ampak bi se potem našel kdo, ki bi vprašal ali trdi ali ssd ... :) ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

tudi možno (sem že večkrat slišal varianto igralni plošček, ki pa mi je dokaj butasta).  Drugače jaz gamepadu striktno rečem kontroler. 
Ko je bil pubec še mlajši  sem sicer poenostavil in govoril: "na daljinca igraj" oz. "daj mi daljinca" ... :)

Slišal sem pa tudi že izraz igralna blazina (blazinica) :) Lol. 
Dočim se je včasih reklo joypad (kar izhaja iz joystick). Mislim, da se tudi to še uporablja.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

Vairanta plošček namesto CD, DVD, BluRay je čisto isto butasta. Ok, mogoče malenkost manj butasta. :D


Saj nič ne rečem. Ampak se pa kar precej uporablja. V domačih krogih jaz itak vedno rečem zgolj CD (pa naj gre za katerokoli okroglino :) ) .

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 urami:


Ploščki= bluerayi za konzole, načeloma DVD-ji za PC-je (ampak ajde, to se res več ne uporablja), pač mislil sem na vse retail zadeve.. Ne bomo zdaj komplicirali.
edit: lahko bi napisal tudi disk (ampak bi se potem našel kdo, ki bi vprašal ali trdi ali ssd ... :) ). 

 

 

aja fak, čisto sem pozabil na blueray ploščke za konzole. 
Nevednež :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...