Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

Men se zdi pa boljse odklepat mirror, vsaj do tm k rabs ene 20 kljucev. Zadnji lvl aka 30 kljucev ni tok wau. Rabs death defiance pa recimo extra dash, hp.. sploh pa glede na to da nisi se "obrnu", najprej "obrn" igrico z enim orozjem, pol k ti rata pa z drugim sele. Verjetn bos na zacetku kr dostkrat tko umru, preden prids do zadnjega bossa in si bos nabral kljucev

Povezava do prispevka

Če imaš orožje, ki ti ga je kul igrat, porabi ključe za mirror. Če (še) nobeno ne ustreza tvojemu playstylu (in slutiš, da mu bo), pa ga odkleni. Za daljše rune pa kot že omenjeno - double dash, death defiance, +hp v ogledalu. Pa nujno na stojnici zraven Hada kupit omarico, da lahko med leveli menjavaš keepsakes in s tem zmanjšaš randomness bogov + lahko planiraš določene builde.

 

Sam pred Hadesom nisem gejmal kar nekaj let, zdaj pa imam naenkrat Switch Lite, preveč iger, igram pa še vedno večinoma Hades :D Trenutno skušam speed runnat pod 10 min (in-game time) in sem prišel precej blizu, ampak naredil par napakic. Poskušam tudi narediti na 32 heat (in-game achievement) in sem bil relativno blizu, ampak so oča rekli, da (še) ne bo šlo. 

Povezava do prispevka

Ne, vsak pop-up (pogovor, booni itd.) ustave in-game timer. Ribolov ga ustavi. Thanatos encounter ga ustavi. V vmesnih sobah, po boss fightih, se ustavi. :) Takoj v naslednji sobi, ko še moraš do vrat, ampak še ni mobov, spet steče.

 

V pact of punishment si nastavi na 9 min in boš hitro opazil, kako in kaj.

Če imaš nastavljen katerikoli time limit, tudi nikoli ne dobiš tiste 45 sekundne survival sobe. 

Povezava do prispevka

Uf, lvl upan foter je en bolj jebenih dodatkov. Meni ga je uživancija kdaj mlatit, ampak ko hočem fix prit skozi ga ne vzamem. Time limiti so free, ko enkrat postaneš dovolj hiter, prva dva bossa sta gut, middle management je dost izi pa Forcev overtime +20%, ko se ga navadiš (ne z vsemi orožji). Če hočeš totalen clusterfuck pa vzameš večje število mobov + tisto, da imajo neke perke. Dear god :D 

Povezava do prispevka

Toj bla moj prvi hidden aspect, pa prlezu sm do povrsja, sam hadsa pa za malo, da nisem ubil, ampak itak ni treba. Jah nc, drekov siskebab, -70% lajfa al kolko, gg lol. Zajebal sem, ker sm purgeal en duo boon, sm mislil da se stackajo. 

Demeter plus posejdon na castu, dobr dmg dela, pa samo to vecino spamas pa je 😄

Povezava do prispevka

mislim, da lahko končno rečem, katero je moje fav orožje (manjka mi samo še hidden aspect za rail)

 

gladko in to gladko Gilgamesh fisti v kombinaciji s Poseidon dashem :wub:

sicer morm še mal pushat heat z njimi, ker trenutno delam 0 heat darkness + titan blood/diamant v zadnjem shopu rune

Povezava do prispevka

Če v mirrorju menjaš Dash power-up (namesto +1 dash, +50% damage nekaj sekund po near missu), so Gilgamesh fisti absurdni na low heatu. Če veliko dashaš, se near missi itak nonstop sami dogajajo. Še vedno imaš 3 dashe, na attack nabiješ nek high % damage boon (ala afrodita) in gledaš, kako se vse topi. Potem pa še na dash nekaj, kar da mobom condition (ala zeus + jolted, poseidon + rupture), da še tam dobiš +40% dmg. Ajs :D

Povezava do prispevka

Sem podlegel pritisku in sel v nabavo tega cuda. Prvo sem jezno button mashal, na koncu ugotovil da ne rabis nic.drugega kot spammanje attack plus dash, v kombinaciji z nekaterimi perki (dedalus hammer k ti iz uzija nardi sawed off shotgun z 40 base dmg, boon k dela tvoj attack 40% vec dmg, atenin divine dash in veliko beef jerkya pa se drugih nekaj boonov ki se jih tko ne spomnem) sem pilezu ven v 27.poskusu, kar je bil tudi edini poskus da sem prisel do fotra. Volje po grindu nimam istih lokacij sem se prejedel tako da je to to. Zanimiv spil veliko, celo prevec vsega zame ampak je pa blo kr olajsanje k sm vn prsu pa mtko srecu :)

Povezava do prispevka
Spoiler

Charona sem fajtal takoj po tem k sm prvic vn prsu in vidim za likom zadaj eno vreco. Brez premisleka stisnem RT. Ni blo ne, vzel sem mu mogoce 5 posto lajfa medtem k mi je on zbil 4 lajfe dokler sem reku keks :D

 

Sem pa ze zbrisal/uninstall ker me res matra ta grind od zacetka zmeri pa ceprav je vsak run drugacen, nimam  volje. Dialogov pa sploh nisem bral sem skippal vse tako da mi je zgodba tuki dost nepomembna in ne bi mel nc od tega ce bi se naprej igral :) hvala vseen ker si probu :D

 

edit: Sorry za spojler

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

samo tole bom djal: če bi bile rogoulike igrice spolni iztirjenci, bi bil Hades prijazen in prijeten 25-letni mladenič, ki te omami z rufijem, te malo snema golo in te v najhujšem primeru malo boža po joškah. Returnal na drugi strani bi bil pa 70-letni gnusni avstrijski upokojenec, ki te ima dvajset let zaprto v kleti, te dnevno pretepa in ki te za lepo obnašanje nagradi z benko posipom po močniku.

 

fak kok mi bolj sede Hadesov mehki roguelike pristop z nakupovanjem lajfov, upgradanjem orožij, upgradanjem lajfa, upgradanjem najdenih resursov itd... FAAAAK. Jst res ne vem če bom sposoben tistega vesoljskega hudiča dejansko obrnit do konca :D 

Povezava do prispevka

Največji problem Returnala je da še zmer ni shranjevanja... Za koji kurac tega še vedno niso implementiral mi res ni jasno. Če bi modeli dal igro ven 2 meseca kasneje brez sesuvanja in s shranjevanjem bi skoraj sigurno imel tud 90+ na metacritic + boljšo prodajo ker so bili to praktično največji očitki vseh opisovalcev. Overall mi je pa Hades definitivno boljša igra ker je res spolirana v nulo z nebroj buildi, ki ti lahko naredijo tudi stoti run svež.

 

Kar se pa samega vzdušja tiče - 3Dzvok s slušalkami in Dualsense implementacijo mi je pa Returnal še vedno z naskokom najboljša igra doslej na PS5 in res upam na kak DLC, ki ga pa verjetno ne bo ker se igra pač ni dovolj dobro prodajala imo... 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 minutami:

Men ga pa hades res seka do konca, vsak dan se lepo usedem in naredim par runov, sem se kar odločil, da igram z orožjem, ki ima buff za dodaten darkness... in lepo grindam, zgodba se razvija, nectarja ni nikol dovolj, sam ok... 10/10 would buy nectar <3 

 

Pa sej ko kupiš vse nadgradnje pri renovatorju za kristale ter orožja in dodatne perke na ogledalu za ključe lahko trejdaš kristale za ključe in ključe za nektar. Na ta način sem jaz z lahkoto filal NPCje z njimi brez težav in to kljub temu da sem pri renovatorju nabavil nebroj brezveznih okraskov za kristale... :)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Men ga pa hades res seka do konca, vsak dan se lepo usedem in naredim par runov, sem se kar odločil, da igram z orožjem, ki ima buff za dodaten darkness... in lepo grindam, zgodba se razvija, nectarja ni nikol dovolj, sam ok... 10/10 would buy nectar <3 

 

A ko drugič doniram nektar bogu mi bo zboljšal % za rare drope, al samo story advanca? 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Največji problem Returnala je da še zmer ni shranjevanja... Za koji kurac tega še vedno niso implementiral mi res ni jasno. Če bi modeli dal igro ven 2 meseca kasneje brez sesuvanja in s shranjevanjem bi skoraj sigurno imel tud 90+ na metacritic + boljšo prodajo ker so bili to praktično največji očitki vseh opisovalcev. Overall mi je pa Hades definitivno boljša igra ker je res spolirana v nulo z nebroj buildi, ki ti lahko naredijo tudi stoti run svež.

 

Kar se pa samega vzdušja tiče - 3Dzvok s slušalkami in Dualsense implementacijo mi je pa Returnal še vedno z naskokom najboljša igra doslej na PS5 in res upam na kak DLC, ki ga pa verjetno ne bo ker se igra pač ni dovolj dobro prodajala imo... 

 

 

Obrnil po dolgem in po cez Returnal, niti enega buga ali sesutja nisem imel. Savea tudi  nisem pogresal lih. Sej k se za Hades usedes, tut 3h igras, v tem casu pa tut Returnal obrnes

Povezava do prispevka

Sprobal še gun, ni mi neki ampak ma potencial. 

 

Najdu sem svoj sweetspot: bow, chiron aspect (aspecti so se mi šele unlockal), tiste mirror scene dost klasične ampak obvezno tist da je 40 % extra DMG če ma sovrag 2 cursa. Če rata sestavt tako da je prvi curse na attack, drugi pa na special se vse dobesedno topi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...