Skoči na vsebino

[multi] Prince of Persia: The Lost Crown


foker

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 8 minutami:

Ne vem kje ti kupujes tako poceni stvari :) razen če kupuješ res tiste čefurske bele štruce. Pa še to ne vem če so 19 centov, za celo štruco? Cene so šle po Ukrajini tok gor, da glava boli. 
 

V Izoli je bela struca tok pocen samo pri albancih. Sam bi res tam jedu kruh? Kjer iz iste moke delajo krofe, bureke itd. Pa vse ima isti okus 
 

Za ostalo meso ne vem, ampak če ne kupuješ lih tistega piščanca k je pofukan z vsemi možnimi antibiotiki in šhitov, pol res ne vem kje ga dobis za 1-2eur na kilogram. V cash and carry od tuša je ful poceni ja, ampak je poljski piščanec, ki je o g a b e n.

 

tako da šeraj tko poceni trgovine :) ne vem kje so

Tole je bil sarkazem, šala pa leti na vladno košarico.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 minuto:

Se je za vprašat o kvaliteti moke in ostalih sestavin, da stane kilo kruha 0,19 centov. Kje je delo, pakiranje, sestavine, marža trgovine… raje ne ješ tega

Tole so umetno spustili tako, da je ocenjevalec šel mimo pa vpisal. Nato so pač dvignili nazaj na 1€+.

 

On-topic: Verjetno bom tudi sam šel na Hero težavnosti skozi špil.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

tole pomoje leti na te carske popise cen osnovnih živil

 

image.thumb.png.94147cbc08c42ef52ac1d4c7baed3f98.png

 

jop jop goveje meso 0,99 € / kg, štruca kruha povsod 0,19 € / kg,  piščančji file 0,99 € / kg, mm mmmm kako slastno in predvsem resnično, še dobro da smo dali 100k €za ta projekt nice support

Legendarno :avadodo: 

 

Pa vsi kilo piščanca za okoli 2 EUR haha, last seen ... never, ubistvu. Ker ko so bile take cene, si jaz še nisem rabil sam piščanca kupovat :D 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 44 minutami:

Ne vem kje ti kupujes tako poceni stvari :) razen če kupuješ res tiste čefurske bele štruce. Pa še to ne vem če so 19 centov, za celo štruco? Cene so šle po Ukrajini tok gor, da glava boli. 
 

V Izoli je bela struca tok pocen samo pri albancih. Sam bi res tam jedu kruh? Kjer iz iste moke delajo krofe, bureke itd. Pa vse ima isti okus 
 

Za ostalo meso ne vem, ampak če ne kupuješ lih tistega piščanca k je pofukan z vsemi možnimi antibiotiki in šhitov, pol res ne vem kje ga dobis za 1-2eur na kilogram. V cash and carry od tuša je ful poceni ja, ampak je poljski piščanec, ki je o g a b e n.

 

tako da šeraj tko poceni trgovine :) ne vem kje so

 

če mal gledaš kaj ješ, kupuješ lokalno in kvalitetno hrano in ne lih vsak shit, si hitro na 50 eur. 

Un /s na koncu njegovega posta ne pomeni "smrtno resno" :D

Povezava do prispevka

Aja, prodam za 30 EUR (skupaj s poštnino).

Škatla je vzhodnoevropska al neki v tem stilu. Vse v angleščini, samo na zadnji strani je nekaj screenshotov pod katerimi je text v različnih jezikih (POL, HUN, CZE in SVK).

Če ni v redu cena zaradi slav klošarstva, mi predlagajte vašo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Igrica mi je še vedno ful huda. Trenutno sem v nekkašnih rdečih peščenih sobah, precej lepo narisanih, kjer iščem nekakšen ancient evil, verjetno bo nek zafukan boss. Ful luštno platformanje in kar težki leveli, sem fan. Ampak še vedno nimam double jumpa!!! Dejte mi double jump!!! :D

 

Definitivno bi dal špil med moderne must play metroidvanie, ob bok Orijem in Metroid Dread ter seveda pod Hollowed Knight. Mogoče so šli edino malenkpst preveč v streamlining izkušnje. Zelo supportam pg-13 vibe, tak bolj princovski / aladdinovski mladinski feel čisto sede, ampak vseen so IMO pretiravali s pomagali, milijon friendly npcji itd. Nikoli nisi niti malo izgubljen in špil se mega trudi, da imaš vse pod kontrolo. Ne vem, meni je občutek opresije in strahu pred neznanim zelo pomemben del tega žanra, in to klele kar pogrešam - to bi lahko bolj izpostavili in verjetno vseeno obdržali bolj lahkoten vibe. Lahkotna opresija :DMeteoid Dread je imel več jajc kljub temu da je tudi AAA metroidvania, igrica te res ni jebala 2 % lol. Ostalo mi je pa super. Nekje 85 bi dal špilu zaenkrat (Metroid Dreadu bi dal tam 87, HK pa 93).

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...