Skoči na vsebino

[multi] Prince of Persia: The Lost Crown


foker

Priporočeni prispevki

foker reče pred 38 minutami:

Kdo nabavil?,.. Osebno igram emulirano switch verzijo,.. ampak me kar malce rajca 120 fps PS5 ali nekaj kupit, ker špilčić je precej dobro dizajniran.

Aja, točno. 120fps. Čisto pozabil na tole. A je možno, da ima špil tako božansko igralnost zaradi tega?

Meni se igra neverjetno dobro.

Tudi level dizajn je svetoven. Poti se ful lepo prepletajo in stopnje se lepo dopolnjujejo. Sicer je prisotnega malo backtrackinga (mapa je ogromna), ampak hiter in zabaven traversal ful omili vse skupaj.

Tudi uganke povezane z abilityji so res ful ful nadpovprečne. Po navadi metroidvanje ne blestijo po tem, tukaj pa je res top.

 

Po začetnem hajpu lahko sedaj malo bolje ocenim tudi negativne plati igre.

Osebno me najbolj moti izgled, ki na trenutke spominja na mobile igro. Karikiran stil mi je sicer ful všeč (predvsem character design in animacije), ampak okolica je preveč pusta za AA produkcijo. Tole daje igri cenen vtis igrice za mobitel. Tudi režija in voiceover delujeta malo ceneno, sam daleč od tega, da bi lahko zares pokvarilo izkušnjo. Tukaj precej dlakocepim.

Po 80% preigrane zgodbe ji dam 8.5/10

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 54 minutami:

Osebno me najbolj moti izgled, ki na trenutke spominja na mobile igro. ampak okolica je preveč pusta za AA produkcijo.

+1 (spljoh, če primerjam rayman legends)
Po dost naješni bugi, ko ti med vmesno sekvenco kamera skače po celi mapi in niti ne vidiš kaj se dogaja in pa ne morem aktivirat tiste stranske misije s čičotom in luno ker mi igra vsakič zmrzne.

Povezava do prispevka

Jaz nisem imel nobenega od teh bugov. Vse dela BP.

 

Also, mislil sem, da sem proti koncu igre. Kjer naivnež :D

Dobil sem double jump in sedaj sta traversal in platforming postala še za ene 20% boljša.

 

Težko je opisati kako dobro se vsi tej muvi poklopijo. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Vidim, da mi bo top igračina, ker imam pač rad sofisticirane 2d movesete. Sam grafika pa me vsakič zacringa, se mi zdi, da so Rayman Legends res lepo stilizirani, to pa deluje cheap as fuck :(

 

Ja, res mi deluje kot taka nenavdahnjena, budžetna, mobilne-knockoff-igrice varianta risankaste stiliziranosti

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 56 minutami:

Uf tole pa zgleda kot nekaj kar ne bo zame zaradi platformanja :( 

Ful enih accessibility opcij imaš. Med drugim tudi olajšano platformanje. Lahko kadarkoli vklopiš ali izklopiš.

Ene platforming sekcije so brutalne. Ponavljal sem jih tudi po več kot 20x, pol sem pa pustil za kasneje. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Jaz nisem imel nobenega od teh bugov. Vse dela BP.

 

Also, mislil sem, da sem proti koncu igre. Kjer naivnež :D

Dobil sem double jump in sedaj sta traversal in platforming postala še za ene 20% boljša.

 

Težko je opisati kako dobro se vsi tej muvi poklopijo. :avadodo:

Jaz ne vidim realnosti v kateri bi jaz spravil toliko potez skupaj v neko koherentno celoto. Res ne vem kako bi jaz živ iz tega ven prilezel :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Jaz nisem imel nobenega od teh bugov. Vse dela BP.

 

Sem ga rešil. Po Kojimino
Izklopiš kontroler, ga pokonektaš s ps5 via kabl in držiš v desno, da zapustiš sobo saj je kamera lockana na vmesno sekvenco :rofl:

Povezava do prispevka

For PS5, simply disconnect your controller from your PS5, then reconnect it. The dialogue box that tells you that the controller has disconnected would allow you to break the freeze, allowing you to regain control of Sargon. The camera will still be frozen, though, but you'll just have to exit the room through the exit on the right to fix it. We assume that this solution also works for the Nintendo Switch and the Xbox.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Jaz nisem imel nobenega od teh bugov. Vse dela BP.

 

Also, mislil sem, da sem proti koncu igre. Kjer naivnež :D

Dobil sem double jump in sedaj sta traversal in platforming postala še za ene 20% boljša.

 

Težko je opisati kako dobro se vsi tej muvi poklopijo. :avadodo:

 

Idi v kurac, ni variante, da to spravim skup in še par kontrolerjev vmes polomim, ko bi umiral.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

To je ze skoraj na niboju Celeste

 

seattle reče pred 19 minutami:

Men je bil demo zlo vsec, sam zdej k sem videl zgornji video omg :D

Ma ne, taki predeli so zelo redki. Po navadi dobiš neko dobro nagrado na koncu. 90% časa je platforming ful ležeren.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 19 minutami:

Res si dobil poljsko? :D Jaz sem vse (razen ene) od njih dobil angleške.

Mislim, da je poljska. Je sicer vse v angleščini, ampak na zadnji strani je v več jezikih napisano o igri (poljsko, slovaško, češko in madžarsko). Samo domnevam, ker nimam pojma kako izgledajo te vzhodno evropske verzije. Mogoče gre za neko univerzalna vzodnoevropsko verzijo, pojma nimam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 6 minutami:

al je dejansko tudi kaj inovativnega?

Guacamelee 2 nisem igral, tako da ne vem ali je to morda kopirano od tam, sam POP ima par carskih mehanik, ki se vrtijo okoli rewindanja časa.

Na kratko, na določenem mestu narediš svoj klon, pol pa se lahko kadarkoli instantno vrneš tja. Tako lahko rešiš kak platformning del, kakor da bi sam igral nekakšen coop.

Podobno igri The Swapper, le bolj omejeno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Mislim, da je poljska. Je sicer vse v angleščini, ampak na zadnji strani je v več jezikih napisano o igri (poljsko, slovaško, češko in madžarsko). Samo domnevam, ker nimam pojma kako izgledajo te vzhodno evropske verzije. Mogoče gre za neko univerzalna vzodnoevropsko verzijo, pojma nimam.

 

Ja, tako sem dobil tudi jaz tisto eno, ki sem jo omenil. Spomnim se slovaško in madžarsko :D Ostale so bile Angleške. Tisti, ki jim je to full pomembno, je res najbolje, da se prej pozanimajo preko maila. Meni je važna cena in niti najmanj pomemben jezik na škatli.

 

Pošljem ti LOTF jutri ali zadnjo v četrtek.

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 13 minutami:

Na brzino se mi zdi da je repack gameplaya oz. mehanik, ki smo jih videli ze v guacameleju, celestu, oriju, itd... al je dejansko tudi kaj inovativnega?

 

Igrica tehta 3GB, tko da ni cudno da zgleda literarno kot kos mobile pasjega dreka : \

Sicer igral samo demo ampak vsaj ena inovativnost je ko se mi zdi, da more biti must have feature v naslednjih metroidvaniah

Navedek

At any point, you can take a screenshot and the game will pin that screenshot on the map for later viewing. If it's that pit of spikes, you'll know whether you've found the proper upgrade to cross that pit, and you won't even have to hike back there to confirm that it's the right spot.

Adijo pointless backtracking.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...