Skoči na vsebino

[multi] Prince of Persia: The Lost Crown


foker

Priporočeni prispevki

 

Aktivist Vanč reče pred 9 minutami:

Meni je važna cena in niti najmanj pomemben jezik na škatli.

 

Pizda vam materna tko zastrupljate trg rabljenih iger pri nas :no:

Že tko moraš gledat, da ti ne poturijo kakega nemca ali laha zdaj pa še to vzhodno evropsko smeće uvažate. 

 

Jebeni klošarji res :D

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 38 minutami:

Mislim, da je poljska. Je sicer vse v angleščini, ampak na zadnji strani je v več jezikih napisano o igri (poljsko, slovaško, češko in madžarsko). Samo domnevam, ker nimam pojma kako izgledajo te vzhodno evropske verzije. Mogoče gre za neko univerzalna vzodnoevropsko verzijo, pojma nimam.

Saj boš videl ko bo na koncu princ rekel Kurwa.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Model ma na polici “Prince of Grzegorzbrzęczyszkiewiczowo”, ampak igra sama je v anglescini.

Ma fora je ravno v tem, da sta naslovnica in hrbet v angleščini, samo zadnji del ima te češkoslovanske dodatke.

Če daš na polico, ne boš opazil nobene razlike.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
gojc reče pred 5 urami:

 

 

Pizda vam materna tko zastrupljate trg rabljenih iger pri nas :no:

Že tko moraš gledat, da ti ne poturijo kakega nemca ali laha zdaj pa še to vzhodno evropsko smeće uvažate. 

 

Jebeni klošarji res :D

BB nam je uturil teroristične LE spudermane.

Če se škatla prevrne s police bo eksplodirala cela bajta

Povezava do prispevka

sem probal demo in me je res odbil izgled in zvok. pa enemiji so se mi zdel precej bedni (vizualno kot mehanično). pa na pcju ni widescreen supporta, je pa že en zmodal in dela dobro. 

 

a pol gameplay dejansko odtehta? v demu ni neki velik za probat in se mi je zdel vse skupaj precej average. definitivno ne za 50€. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Enjemiji pol v drugih conah znajo biti kr malo "zajebani". Pa obstaj ena cona v igri, ki je vizualno zelo ql (vzhodni del mape).

Sam ja... zelo ql igrica, ne pa 50eur ql igrica (sem vzel, ker do novega snowrunnerja ni nič takega pa še nobenega princa do sedaj nisem kupil)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Tole je absolutno max 30$ igrica če sploh in ni šans da dam več ko 20$ pa še to dvomim. Enostavno z ničemer ne upraviči višje cene kot ta dražje indie igrce.

Tudi pri Metroid Dread je bil težko videti ceno igre ko imaš na drugi strani indie mojstrovine ala Hollow Knight za drobiž.

 

Na koncu bota pa oba bolj prodajana kot indie biserji :D Metroid Dread je postal najbolj prodajan Metorid špil tako, da ni se glih poznalo vso jamranje glede cene na Twiterju in Redditu :D  

Povezava do prispevka

To je Ubi game. Prva težavnost je journalist mode, druga je easy, pol pa računaj. Sweetspot je tam nekje med 3 in 4. 
 

Hollow Knight je glih prav težak, to ponavadi cilam če se da tweakat. Al pa ne nucam kakih mehanik če trivializirajo. Največja kritika sicer odličnega Orija (oba dela) mi je, da je prelahek. Prav vesel sem, da so tle dali custom.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 44 minutami:

Hero difficulty po defaultu ni dovolj OK? Za referenco, men je cool težavnost od Hollow knighta in Metroid Dredda, torej težka, ampak da glih ne umreš od zafrustriranosti, tako kot pri Cupheadu ali Rogue legacy 2 bossih.

Na začetku je super, ker si sam bolj švoh. Pol kasneje, ob upgrejdanju svojih skillov in orožja, postane prelahko, ker enemyji umrejo v enem ali dveh udarcih in ni več izziva, razen, če te zgankajo.

Sem na začetku takoj probal najvišjo težavnost in so se mi zdeli nasprotniki ful preveč spužvasti.

Res je kul, da lahko posebej nastaviš moč napadov in koliko lifea imajo.

 

Nebalansiran progress/traversal je v bistvu majcen minus igre. Pri HK, ki ga omenja @Buzzkill, sredi igre povišajo moč early game mobov. Pri Princu tega ni in postaneš premočan za early game stopnje, ki jih je pa treba ponovno preigravati, zaradi metroidvania backtrackinga.

Možnost tweakanja težavnosti to ful popravi. Je sicer češko, ampak ne pokvari igre. Malo zjebe immersion, sam ni neke panike.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Možnost tweakanja težavnosti to ful popravi. Mal češko, ampak ne pokvari igre. Malo zjebe immersion, sam ni neke panike.

 

evo tole. Če moram ročno prčakti po difficulty settingsih meni TOTALNO zjebe špil. Nagnusno mi je :D Mogu se bom odločit za hero al pa za immortal haha.

 

jeben dinozaver

Povezava do prispevka

Zadevo lahko komot jemlješ kot late game power fantasy imo. (Sej pol te na realna tla postavijo bossi :D).

Jaz sem igral tako, da sem od začetka dal mobom najvišji možen power (v bistvu so me two shotali večino early gamea XD) in jim znižal količino lifea (late game sem jim ga spet povišal, da nisem one ali two shotal čisto vsega), da sem se pri posameznih mobih ustavljal zgolj po 10 sekund, namesto pol minute. :D

Imaš pa dober point glede immersiona. Ful bolj bi se pizdil okoli nebalansirane težavnosti, če ne bi igranje bilo tako zabavno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 10 urami:

kolko hejta za ‘usivih’ 44€ medtem ko igra raztura. gres dons v trgovino po fasungo, fukns petdesetko s popustom vred, pa dejansko nimas nc v vozicku. sicer pa lohk prodas naprej, al neki. 

 

Prjatu kila govejih in svinjskih zrezkov ter piščančji file je po 1-2€ kg, štruca je 19 centov itd. Res ne vem kje ti kupuješ da za 50€ nimaš nič v vozičku?

 

/s

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Prjatu kila govejih in svinjskih zrezkov ter piščančji file je po 1-2€ kg, štruca je 19 centov itd. Res ne vem kje ti kupuješ da za 50€ nimaš nič v vozičku?

 

/s

Ne vem kje ti kupujes tako poceni stvari :) razen če kupuješ res tiste čefurske bele štruce. Pa še to ne vem če so 19 centov, za celo štruco? Cene so šle po Ukrajini tok gor, da glava boli. 
 

V Izoli je bela struca tok pocen samo pri albancih. Sam bi res tam jedu kruh? Kjer iz iste moke delajo krofe, bureke itd. Pa vse ima isti okus 
 

Za ostalo meso ne vem, ampak če ne kupuješ lih tistega piščanca k je pofukan z vsemi možnimi antibiotiki in šhitov, pol res ne vem kje ga dobis za 1-2eur na kilogram. V cash and carry od tuša je ful poceni ja, ampak je poljski piščanec, ki je o g a b e n.

 

tako da šeraj tko poceni trgovine :) ne vem kje so

 

če mal gledaš kaj ješ, kupuješ lokalno in kvalitetno hrano in ne lih vsak shit, si hitro na 50 eur. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...