Skoči na vsebino

Vojna tretjega sveta


johnbi

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 2 minutama:

kot da jih bo kdo kaj vprašal :lol:

 

@maksi a teb ni nic bad da se vedno tako smesis

 

kdo bo Francoze prisili da se bodo sli boriti v Rusijo ? Macron bo rekel gremo nad Moskvo z tistimi 100timi Leclerki zoper nekaj k nuklearnimi konicami ki so lahko v Parizu v 10 min 

 

 

tukaj se prav vidi inteligenca ljudi ki zagovarjajo rusko agresijo

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

V glavnm kr neki, ne glede na to da države itak da nočjo imeti raketnih sistemov na svojih mejah trditev zgoraj drži. Proti Nuklerarni sili se noben ne bo šel vojne. Pakistan vs Indija je lep primer in je konc koncev pripeljal do tega da imata obe državi jederske konice

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 8 urami:

V glavnm kr neki, ne glede na to da države itak da nočjo imeti raketnih sistemov na svojih mejah trditev zgoraj drži. Proti Nuklerarni sili se noben ne bo šel vojne. Pakistan vs Indija je lep primer in je konc koncev pripeljal do tega da imata obe državi jederske konice

 

Vsaj en primer imaš, ki dokazuje, da temu ni tako.

Povezava do prispevka

Izrael je spucu Egiptovsko letalsko obrambo v parih urah in se jedrske bombe niso nikoli več omenile.

 

Če bi pa Egipt spucu Izraelsko potem bi imeli pa drugačne debate.

 

Tko k jst mojmo tamalmu ne bom spustu krožnega v faco k bo kej narobe delu, lihk tko tut Izrael nau šu takoj jedrskih metat. 


 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

to je zgodba na nivoju kot o nuklearnem programu v Jugi

 

  

nekdo reče pred 10 urami:

Katerega leta je izrael sploh prišel do j.orožja? Vem , da so jim do tega pomagali francozi.

kako to naj vemo, če zanikajo da sploh obstaja

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
nekdo reče pred 12 urami:

Katerega leta je izrael sploh prišel do j.orožja? Vem , da so jim do tega pomagali francozi.

 

v 70' so prišli do atomske, potem ko je MOSSAD s podporo/pomočjo ameriških inženirjev živodvskega porekla prišel do preostalih manjkajočih informacij (in materiala). :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
VonGriffin reče Dne, 16. 4. 2023 at 23:00:

Zdaj sm pa cisto zmeden. Prvo ste prepriceval da Ukrajinci nimajo nic vec zdaj pa se Rus boji lastnih aa sistemov

 

katerih raket nihce drug ne zmore proizvajat kot pa Rusija

 

se dobro da nimajo Ukrajinci s-400 te bi Rus lahko ze takoj kapituliral


Se fikcija mora biti vsaj logicna

 

Zakaj ignoriraš moje zadnje sporočilo? Nimaš vira ali kako? Ali sem pač res zadel z mojim linkom in si nekaj na hitro prebral ter čisto narobe razumel, kaj sploh piše. Glede na odgovore na moje prejšnje stvari mi je seveda jasno, da je bralno razumevanje (in splošno) tvoj problem. Prebereš neko sporočilo, fališ poanto, si izmisliš nek svoj fiktivni argument in se potem "kregaš" s tem samoustvarjenim argumentom, tako kot v zgoraj navedenem sporočilu.

uredilo bitje Vanz
Povezava do prispevka
Vanz reče pred 2 urama:

Zakaj ignoriraš moje zadnje sporočilo? Nimaš vira ali kako? Ali sem pač res zadel z mojim linkom in si nekaj na hitro prebral ter čisto narobe razumel, kaj sploh piše. Glede na odgovore na moje prejšnje stvari mi je seveda jasno, da je bralno razumevanje (in splošno) tvoj problem. Prebereš neko sporočilo, fališ poanto, si izmisliš nek svoj fiktivni argument in se potem "kregaš" s tem samoustvarjenim argumentom, tako kot v zgoraj navedenem sporočilu.

 

Ce tvoja teza trdi bodo Ukrajinci pocasi brez superiornega sovjetskega aa orozja iz 80tih kar pomeni da bodo kmalu Rusi upali uporabit svoje letalske sile druge najmocnejse vojske na svetu v Ukrajini.

 

pa se Poljski kmetje si bodo odahnili

 

Samo do takrat bos nasel kaksen drug izgovor za rusko nesposobnost.

 

https://www.themoscowtimes.com/2023/04/19/ukraine-receives-first-batch-of-patriot-missile-system-a80882

 

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

 

v 70' so prišli do atomske, potem ko je MOSSAD s podporo/pomočjo ameriških inženirjev živodvskega porekla prišel do preostalih manjkajočih informacij (in materiala). :)

Kolikor vem so jim reaktor pogali postavit francozi.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 8 minutami:

ja, ker se vzhodna meja Ukrajine premika vedno bolj proti zahodu :rofl:

 

In v katerem delu Ukrajine so zato zdaj bliže zahodu kot so bili leto nazaj? Ne razumem katera razdalja do zahoda se je zdaj skrajšala.

 

______

 

Šušlja se, da bodo pospešili vstop v Nato, če se nekaj ne reši do poletja/jeseni. Vendar morajo še najti rešitev za ozemlja, ki jih je priključila Rusija, saj bi bil problem, če bi rekli brez teh teritorijev, ker bi s tem na nek način priznali, da so del Rusije. Ampak se bojim, da so prevelike pičke in tega ne bodo naredili v taki situaciji.

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 20. 4. 2023 at 20:56:

 

In v katerem delu Ukrajine so zato zdaj bliže zahodu kot so bili leto nazaj? Ne razumem katera razdalja do zahoda se je zdaj skrajšala.

 

______

 

Šušlja se, da bodo pospešili vstop v Nato, če se nekaj ne reši do poletja/jeseni. Vendar morajo še najti rešitev za ozemlja, ki jih je priključila Rusija, saj bi bil problem, če bi rekli brez teh teritorijev, ker bi s tem na nek način priznali, da so del Rusije. Ampak se bojim, da so prevelike pičke in tega ne bodo naredili v taki situaciji.

Kaka fukrajina v natu a se jim je čisto spizdilo,.. Tudi kar bo ostalo od 404 države ne bo nikdar v

eu in nikdar v Natu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...