Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
LakomLačen reče Dne, 3. 1. 2021 at 11:59:

Ena enostavna

 

xxx.png

 

Sam res ni bil dolgo odgovora, dost lahka pa zelo dobra špila. Cisco Heat je to!

 

Dam jest eno:

 

joker.png.272ea7292d89577cf1dd76a0ffbbe9b6.png

 

Men je tolk huda, da sem presenečen, da ni nikoli zaslovela, kljub temu, da je založnik eden večjih in še danes živi dobro.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
LordFebo reče pred 1 uro:

Head over Heels od Oceana. Na izust, kot če bi mi pokazal sliko v osemdesetih. Še tisto grafiko med loadanjem imam pred očmi. 


Seveda. Jaz se spomnim celo dneva, ko sem igro dobil po pošti in nisem šel v šolo, pa so mi mati napisali opravičilo (kao da se slabo počutim, lol). 
Btw, na Steamu je celo novodobna priredba. Head Over Heels on Steam (steampowered.com) Nisem sicer (še) nabavil, predvsem zato, da si ne bi pokvaril starih spominov. Če pa kdo potrdi, da je OK, potem pa ni problema. 

Sicer pa... kar nadaljuj z novo uganko. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 12 urami:

Scorch oz. Scorched Earth!

Je, kar nadaljuj.

DaCapo reče pred 11 urami:


Majkemi mi, da ti čestitam. Nisem pa sploh vedel, da je izšla na GoG.

Sicer sem jo probal igrati, če se ne motim, samo je bilo takrat obilica ostalih boljših pustolovščin na voljo tako, da je nisem zaključil. Se pa vidi, da je čisti ripoff sierrinega SCI pogona.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...