Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Drugač pa kako aktualno zgodbo ima Syndicate, 30 let star špil :)

 

As multinational corporations gained power and influence they came to exercise direct influence over the world's governments, eventually replacing them, controlling the lives of people through commerce. One such "megacorp", named EuroCorp, invented the "CHIP", a device inserted into the neck which alters a person's perception of the outside world, numbing their senses to the misery and squalor around them.

 

Drugače pa da nadaljujemo:

 

 

download.png

 

Iz leta 1987, kjer si lahko prek modema igral in chatal :)

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

mislm da je tole špil k sm ga že parkrat iskal  pa nikol najdu - sicer sm igral na črnobelem zaslonu ampak sm zlo zlo zihr da je to to :D tista količina min, fuel pa človečki

sm gulfal in ga guglal, pa ne najdem črnobelih screenov

mislm da si imel še ene majhne možičke ko si razstrelil te towerje al neki ( al  so pa bežal iz tankov, mislim da si jih lahko povozil in je ratal flek ?) helikopterja  se sicer ne spomnim

pa 2 sta lahko igrala na istem kompu, sicer je blo zajeban ker je p1(kamera je bla statična nanj) mogu najdt p2 da sta lahko skupi naprej vozila

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 20. 10. 2021 at 23:42:

Drugač pa kako aktualno zgodbo ima Syndicate, 30 let star špil :)

 

As multinational corporations gained power and influence they came to exercise direct influence over the world's governments, eventually replacing them, controlling the lives of people through commerce. One such "megacorp", named EuroCorp, invented the "CHIP", a device inserted into the neck which alters a person's perception of the outside world, numbing their senses to the misery and squalor around them.

 

Drugače pa da nadaljujemo:

 

 

download.png

 

Iz leta 1987, kjer si lahko prek modema igral in chatal :)

Firepower

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 1 uro:

To mi zelo sliči na Vyrus (oz Virus, se ne spomnim točno) iz Amige, samo ni to, ker tisto se je dogajalo zunaj. Pa malo grše je to tudi.


Ni Virus.  
Hints: jaz sem igral na Amigi. Za tisti čas je bila 3D grafika kar OK, čeprav zelo simplistična, ampak zato je zadeva delovala povsem gladko. Takrat zelo znan založnik je izdal to igro na eni disketi. Je pa bila, kot sem že omenil silno zajebana, ker je šlo za natančno prostorsko platformščino in vsak padec je pomenil, da si spet moral poskakovati od začetka, pa kamera je seveda dostikrat ponagajala. So živci kar trpeli (in mislim, da čisto končal sploh nikoli nisem, čeprav mi je igra ostala v dobrem spominu). Pa sobe so bile zelo raznolike: od bolj barvitih, do manj, od lažjih do vse težjih ...  Nenazadnje, ker sem že res precej povedal: dva igralna načina sta bila (arcade - na rezultat in omejen čas, in pa neke vrste free-play).  ;) 

 

igrica_3D_2.thumb.jpg.9a81687f1b6a5f39b7d4355e7cf37653.jpg

Edit: bi pa res prosil, da tisti, ki bo pravilno odgovoril, naj se ne posložuje z googlovim slikovnim iskanjem. To ni point te teme. Če v doglednem roku ne bo odgovora, bom pač dal še en ultimativni hit, potem pa pač povedal, za katero igro gre. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...