Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2024]


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 31 minutami:

Potem naj clovek raje RoboCop: Rogue City, ki ima boljso grafiko iz UE5 seta in tudi secer je boljsa igrica.

to sploh nisem vedel, da je tudi UE5

 

uglavnem Immortals sem priporočal zato, ker je zastonj za vse PS+ ljudi

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

Dave the Diver

Res kul zadeva. Ful dober humor in tight gameplay, predvsem pa res zasvojljiv gameplay loop.

Dejte probat vsi, ki imate PS+ Extra.

 

Daj mi ti povej kak je tvoj plan z Lies of P? Jaz bi rad vsaj probal končat (do zdaj nisem mel nekih vlkih problemov, kasneje baje pride težje), ampak sem v fazi, ko nič ne igram in mam samo slabo vest, da igro držim doma. Če si s kom zmenjen, da bi igral ali bi rad prodal, mi povej in dam igro naprej. Roko na srce, ne vem kdaj bom igral. Mogoče drug teden, mogoče čez 3 tedne....

Povezava do prispevka

Haha

 

To bi moral ze obrnit.. brezveze da cakas tedne, mesece, leta, da te prime igrat.. dobro ajde tedne mogoce, ma tedni so ze sli mimo :))

 

Dej naprej in ce te prime bos vzel ko bo na ps+ al kupil kje za par eur oz pac vec kot za to kar jo bos prodal zdaj, cez cas ne bos dal.. posodia pa itak lahko vedno.. al igras kaj boljsega :))

 

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 urami:

Daj mi ti povej kak je tvoj plan z Lies of P? Jaz bi rad vsaj probal končat (do zdaj nisem mel nekih vlkih problemov, kasneje baje pride težje), ampak sem v fazi, ko nič ne igram in mam samo slabo vest, da igro držim doma. Če si s kom zmenjen, da bi igral ali bi rad prodal, mi povej in dam igro naprej. Roko na srce, ne vem kdaj bom igral. Mogoče drug teden, mogoče čez 3 tedne....

Men se ne mudi nikamor. Btw, a ti kar pošljem nazaj LOTF? Ne bom še enkrat preigraval. Vsaj dokler prej ne obrnem še ostalih stvari, ki jih želim preigrati do konca (FF7Reb, DD2 in BG3). Naredu bom tko kot pravi BB. Če bom, se bom vrnil, ko bo free na PS+ (Extra).

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Men se ne mudi nikamor. Btw, a ti kar pošljem nazaj LOTF? Ne bom še enkrat preigraval. Vsaj dokler prej ne obrnem še ostalih stvari, ki jih želim preigrati do konca (FF7Reb, DD2 in BG3). Naredu bom tko kot pravi BB. Če bom, se bom vrnil, ko bo free na PS+ (Extra).

 

Kakor hočeš, jaz bom definitivno šel še vsaj enkrat igrat, ampak skoraj ziher ne pred jesenjo. Če si ziher, da ne boš nič igral, potem pošlji, če ne pa komot še zadrži. Glede Lies of P sem te spraševal, ker sploh ne vem kaj ste se na koncu dogovorili in ali imaš namen prodat ali boš zadržal igro. Če je ne boš prodal, bi jo jaz še malo imel, da se vendarle skobacam igrat dalje, če boš jo prodal, pa jo komot pošljem nazaj.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Kakor hočeš, jaz bom definitivno šel še vsaj enkrat igrat, ampak skoraj ziher ne pred jesenjo. Če si ziher, da ne boš nič igral, potem pošlji, če ne pa komot še zadrži. Glede Lies of P sem te spraševal, ker sploh ne vem kaj ste se na koncu dogovorili in ali imaš namen prodat ali boš zadržal igro. Če je ne boš prodal, bi jo jaz še malo imel, da se vendarle skobacam igrat dalje, če boš jo prodal, pa jo komot pošljem nazaj.

Ma zihr jo bom dal naprej. Al prodal, al posodil. Fizične verzije ne bom obdržal. Prej ali slej bo itak na PS+, tko kot vsaka zadeva.

Ko zaključiš (kadarkoli to bo), jo imo kar daj naprej @Hernierju. Če se ne motim se je on javil prvi za tabo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Immortals of Aveum: Začetek igre je dizaster in to zato ker je večina zgodbe, writing in VO cringeworthy. Ko končno prideš preko tutorial bullshit stopnje se pa pokaže da je igra čist ok kar se gameplaya tiče saj je neke sorte first person metroidvania z magijo in gadgeti. Grafična optimizacija je žal hot mess ker stvar fluktuira od WoW do migotajočega sranja.

Povezava do prispevka

Ne, začetek je dizaster, ker špil v uvodni uri nima zadovoljivega gameplaya, niti ni kot da tutorial vse lepo razloži, prav tako rabi predolgo časa da ti da neke fun magične iteme/opcije.

 

Smo igrali tud že 8+ špile, ki imajo zanič zgodbo, pač gameplay je king, če to ni pošlihtan...

 

Špil je od oka dolg 15 do 25 ur, odvisno kok side contenta nardiš, ne bi se čudu, če pol folka že pri tutorialu obupa

Povezava do prispevka

V LoP uletel do Ganker Brothers na drugo rundo neprostovoljnih spolnih odnosov. Marš u kurac pa ta boss, res. Že v prvo sem oboleval, v drugo se ti pa sfuka. Poka iz povsod, brutalni status dmg, brušenje meča sredi fajta ker ti je zgnil zaradi corruptiona, parkrat ti udarec blokira stena oz menhirji v areni, prekinjanje tvojih otvoritev z napadi s hrbta, res ni da ni... in ko končno spucaš skor ves team, v strganih gatah in z enim napitkom, ti pričakovano uleti še elder brother. Ene 10x sem sprobal, pol sem pa tako summonal helperja da sem mogel s šraufencigerjem vleči ven X gumbek. Kaj je fantje, 4 na 2 ni več tok smešno kot 4 na 1, a??? Ko da bi iz hard znižal na very easy, razbila sva jih ko da so nama dolžni RL keš.

 

Ne res če pa kej sovražim v soulsborne špilih so pa to ganker bossi :D

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Ponovno sem se spravil na RDR2, ker ga še nisem obrnil. Sedaj ko imam nadgrajen PC in imam ultra settings grafike je tole res bombonček.
Sem pa imel neko čisto mindfuck izkušnjo v igri. Namreč ko sem nekje v eni rupetini iskal skrit denar v enemu štoru sem odkril neko zapuščeno zgradbo. Ko sem šel pogledat kaj je notri sem odkril, da so bili tam neki okostnjaki od nekih verskih fanatikov, ki so čakali, da jih bog vzame ob točno določenem dnev ob točno določeni uri (to priča list papirja, ki je bil na mizi). Med tem pa ko sem bral tale papir se mi je prikazala zelena svetloba. Ker mi ni bilo jasno kaj in kje je to sem zalaufal ven iz bajte in v zraku zagledal NLP :D

10/10 špil :D

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mene so najbolj sfukali status ailmenti. Ajde 1: 3 fajt s pokrivanjem mrtvih kotov, vrtenjem kamere, dvakrat daljšim čakanjem na otvoritve, dobivanjem po pički iz hrbta ni najbolj fun na svetu, ma bi se dalo. Da pa se moram vmes na polno healati zaradi brutalnega burn damaga oz da moram pri vsem tem še neprestano brusiti meč ker imam čudoviti corrupt status in mi meč smrsi po dreku, fantje moji, a ste vi prifuknjeni :D Se pa strinjam ja, za Ganker bossa so u bistvu bratje in sestra res cool, če pač odmisliš da gre za 1 : 4 boss fight u faking soulsborne špilu :D

 

Drgač se tudi uni miniboss z nožem, ki se duplicira, ni zajebaval. Kitajci so čist v gankanju očitno, pač valda, komunizem pa to, monsterji = radnička klasa, protagonist = umazan zahodno imperialist :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

V LoP uletel do Ganker Brothers na drugo rundo neprostovoljnih spolnih odnosov. Marš u kurac pa ta boss, res. Že v prvo sem oboleval, v drugo se ti pa sfuka. Poka iz povsod, brutalni status dmg, brušenje meča sredi fajta ker ti je zgnil zaradi corruptiona, parkrat ti udarec blokira stena oz menhirji v areni, prekinjanje tvojih otvoritev z napadi s hrbta, res ni da ni... in ko končno spucaš skor ves team, v strganih gatah in z enim napitkom, ti pričakovano uleti še elder brother. Ene 10x sem sprobal, pol sem pa tako summonal helperja da sem mogel s šraufencigerjem vleči ven X gumbek. Kaj je fantje, 4 na 2 ni več tok smešno kot 4 na 1, a??? Ko da bi iz hard znižal na very easy, razbila sva jih ko da so nama dolžni RL keš.

 

Ne res če pa kej sovražim v soulsborne špilih so pa to ganker bossi :D

Starejšega brata sem cheesal okrog tistega menhirja. Brez slabe vesti končal boj.:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Jaz v psiholoških pripravah na Stettaru Bradaru ne laufam nič, kar bi me res povleklo. Malo Gran Turismo ob gledanju posnetkov playoff basketa in počasi grindam Dave the Diver. 
 

Same here. Sem mislil startat DS3 ker drugega DLCja nisem naredil. Ampak cakam kak bo Stellar, ce je meh, grem na DS3. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 minutami:

Prav komaj čakam 2 strani dolg paragraf Galkota o Laxasii :D

 

pššššššš, ne spoilat imen bossov :D :D :D

 

sliši se kot kakšno odvajalo drgač :D 

 

enemon-prehransko-dopolnilo-laxemon

 

 

ni bilo pa v loru še nič o tem uporabniku, pričakoval sem Gang Bros V2 (sem imel prav), Simona the Alkimista, mogoče kako gnusno verzijo Gapettota in mojega evil dvojčka "Romea", ker so bili neki zapiski, da se dela "popolna lutka" z imenom Romeo al neki podobnega

 

torej obstaja še neko bitje, ki je nad vsemi temi, a. Nice, no sej nekak je bilo za pričakovat, da bo še neko god tier bitje na koncu

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
  • g. Profesor locked in unpinned this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...