Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2024]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

Aja, drugače pa imam že ene 25 ur v igri in se mi zdi, da nisem naredil še praktično ničesar (v main story sem šele tam kjer moram najti sled Gingerja pri žgalcih oglja). A to pričakujejo, da bom igral kake 200 ur, da obrnem? :D

 

Jaz imam nekje 27 ur. Se strinjam. Tako si v kurtzu na začetku, no skills, no bed, no moneyz... Da imam občutek, da je najbolje najprej vsaj malo dvignit statse, predno bo šlo zares. :D K sreči so mi side questi hudo dobri in mi ni panike jih delat.. Tudi jaz sem nekje tam v zgodbi, Gingerja sem našel, pa se razvija naprej... Zadnjič sem v enem selu naletel na čisto GTA event foro - iz bajte je uletel model in na polno tekel stran, čez trenutek se pojavi gazda, da mu je tip ukradel stvari iz bajte.... Skup sva obdelala lopova, in za nagrado mi je gazda dal 2,5 groša.  :D 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 49 minutami:

Jaz imam nekje 27 ur. Se strinjam. Tako si v kurtzu na začetku, no skills, no bed, no moneyz... Da imam občutek, da je najbolje najprej vsaj malo dvignit statse, predno bo šlo zares. :D K sreči so mi side questi hudo dobri in mi ni panike jih delat.. Tudi jaz sem nekje tam v zgodbi, Gingerja sem našel, pa se razvija naprej... Zadnjič sem v enem selu naletel na čisto GTA event foro - iz bajte je uletel model in na polno tekel stran, čez trenutek se pojavi gazda, da mu je tip ukradel stvari iz bajte.... Skup sva obdelala lopova, in za nagrado mi je gazda dal 2,5 groša.  :D 

Haha. Ja, isto se je meni zgodilo na izhodu iz Sasaua. Zaslišim kričanje in en laufa mimo, za njim pa drug tip, ki kriči da mu je taprvi neki spizdu. Valjda ga ustavim s konjem in ga skupaj pretepeva. Tip mi da 2 groša in si misli, da itak ne znam brati številk. Little did he know, da sem se ravnokar naučil latinščino. :mafija:

:D

Ta igra je res the gift that keeps on giving.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Ahh, bolj malo igram, no, smo pa čez vikend z dnd grupo po nekaj mesecih končali 5E avanturo v Forgotten Realms settingu, in sicer Dragon of Icespire Peak (lvl 1–6). Igrali smo preko VTT-ja (navideznega namizja) Forge, torej preko spleta, tako da recimo paše v igrovje … :P 

 

icespire-cover3.jpg?w=869

 

Kul zadevica. Sicer gre za entry level avanturo, kar pa zelo prav pride, da se DM-ju ni treba blazno pripravljati. Je pa avantura dovolj raznolika in modularno nelinearna, in tudi okolica se spreminja glede na igralčeva dejanja, tako da hitro dobiš občutek, da si del živega sveta.

 

Pustolovščina poteka okoli človeške vasice Phandalin (leži kakih 200 km JV od mesta Neverwinter), torej v razmeroma varnem delu Sword Coasta. So se pa tam začeli napadi orkov, in na grupi pustolovcev je, da ugotovijo, kaj je ta plemena prignalo iz Sword Mountains. No, že naslov pove, da si je tam naredil brlog mladi zmaj), nakar je cilj avanture, da najdeš loakcijo zmaja, pred tem pa seveda nabereš dovolj opreme in izkušenj, da se spopada z upanjem preživetja sploh lotiš.

 

To je nekako rdeča nit, se pa na oglasni deski v Phandalinu (ali med govoricami v krčmi) pojavljajo še sidequesti. So kar kul, lokalno orientirani ali v Neverwinter Woodsu ali na obrobju Sword Mountains. Kar pomeni, da bodo ali na odprtem (v gozdu) ali na izi dungeon crawls.

 

Težavnost je casual (pač entry level adventure), a gameplay je dosti odprt in ponuja veliko možnosti za inovativno reševanje ugank ali bojev. Ha, ha, enkrat smo DM-jev epic pripravljen boj zaobšli tako, da smo invisible impa od soigralke, ki je igrala warlockinjo, s fireball wandom poslali preko nekih guardianov direkt do nekih druidov, in jih je skuril iz zraka, še preden so lahko tečnarili s spelli … (besede DMja: p*** ste fuknjeni, vse ste skurili, še preden ste se prepričali, ali so sploh bad guysi!).

 

Ker smo opravili vse sidequeste, smo bili za končni boj nadpripravljeni. Igral sem paladina, imel DragonSlayer meč, in sploh sem mislil, da bom po tem boju heroj, kjer se bodo vse kmetice v radiju 15 milj lepile name … a v celem final fajtu nisem naredil niti enega zamaha.

 

Lol!

 

D&D at its best. Namreč, ledeni zmaj je imel zaledenel brlog, in sem se cel fajt failal frdamane acrobatics checke za difficul terrain, in sem nenhno padal po tleh, ko mi je spodrsavalo na ledu … arghhh. Ha, sem bil pa vsaj tako nabuffan (bless, ring of ice resistance, potion of heroics), da sem ob zmajevem ice breathu dobil le 1 hp dmg-ja, naš rogoue je ob istem napadu iz max hpja padel v nezavest. :)

 

Skratka kul na izi low level mini campaign/adventure, čez kak teden ali dva pa startamo z novo, to pot obežno kampanijo, in sicer DM je skrivnosten, le to vemo, da tokrat začnemo dosti bolj na jugu, v okolici mesta Baldur's Gate … Bom pa spet paladin. Smite je res kul (tako kot tabletop – pa četudi preko VTT-jev – rpgjanje).

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Aja, drugače pa imam že ene 25 ur v igri in se mi zdi, da nisem naredil še praktično ničesar (v main story sem šele tam kjer moram najti sled Gingerja pri žgalcih oglja). A to pričakujejo, da bom igral kake 200 ur, da obrnem? :D

Meni je z DLCji vzelo 99 ur.

Povezava do prispevka

Death stranding, zdej sem vrgu uno bombo v katran. Komi čakam, da bo konc. :whistle:

Edit:

F*uck

Navedek

When focusing on the main objectives, Death Stranding is about 40½ Hours in length. If you're a gamer that strives to see all aspects of the game, you are likely to spend around 113 Hours

Ene 20h imam šele... :blink:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Tako v rebra zaključil Stellar Blade.

Neimenovano.thumb.jpg.a37ce272ce549ea2edcfa39021a450a5.jpg

 

Sedaj pa sem pognal Indiko. Igraš nuno, ki jo pošljejo, z nalogo dostaviti pismo, v svet. V uho ji šepeta sam hudič.

Levo zgoraj so neke točke, ki nevem še točno čemu služijo.

 

Indika-Win64-ShippingScreenshot2024_05_05-17_24_50_28.thumb.png.66a265a25597fbe08f4d51123e238c47.png

 

Backflashi so v pixel grafiki.

Indika-Win64-ShippingScreenshot2024_05_05-19_49_56_50.thumb.png.6682a75b8cb0ba1ed5fe3b51a3068b63.png

Povezava do prispevka

A Miasma Chronicles je kdo igral - je zastonj ps plus.

 

Včeraj pognal, res nek random fallout svet kjer je tvoj glavni frend dvotonski robot z nigr glasom in streljaš mutirane žabe, prvo sem bil samo what the fuck, ampak gameplay je fuul uživantski, tako da sta šle dve urici takoj mimo.

 

 

Povezava do prispevka


Mal igram Manor Lords pa Fallout 4 (ps5 upgrade - vpliv serije, pred 10 leti nekje na sredi končal ) pa na dopustu sem mal drkal nove proge (mp) v Mario Kart 8. Dva večera sem mel kaki polčasi igral pa še Hades2 na SD, kar dobra drogica.  Ampak ja počasi tonem v poletni ritem oz. “zimsko igralno spanje”, kar pomeni da me bo enkrat oktobra spet bolj prijelo igrat. 

Povezava do prispevka

Torej, prvič ko sem igral Dark souls 3 nisem imel pojma o souls igrah. Pred tem obrnil Sekiro, kar je pa itak čist druga igra. Takrat sploh nisem vedel za L2 skill, kako infusat orozje, kaj je najboljse, kaj je build :D

Zdej ko igram je čisto drugačna izkusnja, v prvo sem verjetno pol igre sfalil. 

 

Pa DkS3 ima najboljsi main theme komad. NAJBOLJŠI

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 32 minutami:

Torej, prvič ko sem igral Dark souls 3 nisem imel pojma o souls igrah. Pred tem obrnil Sekiro, kar je pa itak čist druga igra. Takrat sploh nisem vedel za L2 skill, kako infusat orozje, kaj je najboljse, kaj je build :D

Zdej ko igram je čisto drugačna izkusnja, v prvo sem verjetno pol igre sfalil. 

 

Pa DkS3 ima najboljsi main theme komad. NAJBOLJŠI

 

Čaki... ti zdaj v drugo igraš al si samo šel od začetka, ker si takrat opustil igranje?

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 26 minutami:

 

Čaki... ti zdaj v drugo igraš al si samo šel od začetka, ker si takrat opustil igranje?

V prvi rundi sem prilezel do Midirja nekje. Ampak to je bilo na racunalniku in ker cloud save ne dela, mi je save file šel.

 

Zdej grem runda 2 na ps5. Od začetka.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...