Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Ja, sej jst tud tako delam. Ker pač sem dobil več kontrolerjev zraven PSa k sm ga kupil. To boš pa na PS5 počel zgolj, če boš kupil še dodaten kontroler. Medtem ko na XBoxu komot živiš z enim, ker tudi če baterije grejo imaš 15sekund dela, da jih zamenjaš. Ne rabiš čakat 3 ure, da se ti drkalica nafila. AA baterije niso nova pogruntavščina. Še Sony jih dela. Bad design. Pika.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Dejstvo je da bo MS prav tako kot Sony razprodal zdaj vse konzole. Tako da trenutno sta konzoli enako uspešni, kar je za MS mega uspeh, za Sony pa pač fail, ker je polno ljudi, ki si želi ps5, ga ne more dobiti, 

 

Torej je MS zmagovalec. RIP PS5

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 minutami:

Dejstvo je da bo MS prav tako kot Sony razprodal zdaj vse konzole. Tako da trenutno sta konzoli enako uspešni

 

Jaz sem tudi razprodal vse šilc knjige, torej sem enako uspešen kot MS in Zoni.

 

Prosim da me od zdaj naprej naslavljaš z veliki gospod slinch.

 

Lp

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 26 minutami:

 

To maš absolutno prov. Prov je, da grejo stvari naprej. Meni osebno, couldn't care less za te izboljšave, zato jih v svojem mnenju nisem omenil. Že zdej mam feedback in slično sranje izklopljeno. Če bi mi blo do teh novih stvari, bi pičkal še bolj, ker oprosti, dodajat nove stvari, pri bateriji pa pogledat v drugo smer in jo na račun tega prepolovit (ish), kot da ni pomembno je... no potegni zaključek sam.

Jst sm "konzolaš" šele kaka dva mesca oz. tolk časa malo "bolj" spremljam to sceno. In trenutno je v news cyclu Sony s svojimi eksluzivami in dirty deedsi okrog cene. Da je MS kak saint nisem nikoli trdil. V obeh primerih bi ble VSE domene, k niso absolutni must, da acc in store delata blokirane. Tko so pač trenutno samo Sonyjeve, ker odjebite s telemetrijo in pinganjem 15 domen ko nardim en kurčev klik. Realno gledano sta MS in Sony zame oba joke, ker konzole prodajajo pri nas, nimamo pa podprte slovenske regije. Še dobro da ljubimo cheapunsto in uporabljamo VPNje, drugače bi bil zlo bitter pill.

 

Sony ima čist lepo podprto Slovensko regijo, edino PSNow ni na voljo ker pač nimajo datacentra za to v naši regiji. VPNjev ne rabiš tud na Xboxu za nič razen mrbit še vedno za določene X360 DLCje, pa še to mislim da se je odpravilo z novim Storom ki je zalaufal tik pred zdajci če sem prov razumel. Na Xboxu lahko celo nastaviš da si doma v Novi zeladniji in igraš igre cca 8 ur prej kot če bi imel nastavljeno kako sosednjo državo.

 

Glede tega so video streaming servisi krepko slabši ker imajo cel kup contenta regijsko zaklenjen, na Disney+ bomo pa čakal še vsaj do spomladi očitno.

 

Kar se Dualsense funkcij tiče se da vse izklopit in garantirano potem baterija zdrži krepko dlje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Kako bodo kupili Xbox-a, če pa že tu po forumu bereš, da ga tudi ne morejo dobiti.

 

Od prejšnje genracije, ko xboxa nihče ni hotel, do zdaj ko ga ne moreš sploh dobiti. MS je zmagovalec.

 

Sony pa ve, da bi lahko prodal ogromno konzolo, pa jih ne more, ker nimajo proizvodnje - Sony failer in poraženec.

 

To je seveda pogled finančnega eksperta in uspešnega poslovneža, vaši fanboy pogledi se seveda lahko razlikujejo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Sem te glih mislil vprašat, če še vedno nasedaš njegovim troll postom :D To mu daje posebno moč, če zagrabiš bait.

Ma fora je, da pri uni MS marži je mislu resno in je na koncu izpadu res papak. Mislim, da ga kr dobro zapeče vsakič. Se čuti v reakcijah. XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Koliko se spomnim sem zagovarjal, da ima MS to pravico početi in da bi po moji oceni to moral početi. Ko se je izkazalo, da tega ne počne, pa sem jih označil kot komuniste. Ker ne vem kakšen papak moraš biti, da imaš pravico za nekaj računati, ampak ne, ti raje daš to celotni rulji brezplačno na voljo. 

Ostali pa ste vsi zatrjevali, da MS tega NE BI smel računati - po drugi strani pa sony lahko računa to, da neki kitajci naredijo kurčev plastični nastavek za njihovo konzolo.Oh the Irony.

Povezava do prispevka

S tem bi izgubili masiven del trga. Ni cel svet Zahod. V Afriki, velikem delu Azije in Južni Ameriki sta bolj ali manj prisotna samo Windows in Android, pomemben razlog je zato ker omogočata haranje z zastonj aplikacijami everyday

 

To da ti nek nesrečnik plača par procentov od prodaje appe za 1 $ je pač manj vredno od 100 milijonov Brazilcev, ki so namestili windowse, ker lahko gor na izi nameščajo random free appe in ne rabijo delat nekih kolobocij kot na Applu

Povezava do prispevka

Xbox Series X Can Seemingly Make Ping Pong Balls Float
As shown off by SnowFlakesMilkHoney on Reddit, the console's large heatsink can seemingly keep a ping pong ball aloft. Presumably, the more powerful the game, the higher it floats – and suddenly I want this to become a part of our new Performance Review series' standard tests.

 

Image credit: u/SnowFlakesMilkHoney

  • Na jagodo +1 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...