Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Je kdo nabavil Star Wars Throne room dioramo?

 

Je cool?

 

Imam še ta staro verzijo throne rooma, tako da ne vem ali se splača kupiti še to novo... Sem pa dobil nek deal na amazonu za 70 evrov, tako da zdaj razmišljam ali obdržati naročilo ali scancelati :(

 

Stara verzija:

1522661324_starwars1.jpg.c0329753341c2223a36e500c69af7131.jpg

 

Nova verzija (diorama):

875659830_starwars2.thumb.png.468033d4ee0313b3ac8f0772d6d4cbe9.png

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
r3yc reče pred 45 minutami:

Oh ja, moj childhood set! :avadodo::panika::worship:

 

https://www.lego.com/en-si/product/eldorado-fortress-10320

 

Čist sm nahypan!!! Ja, morjo tlačt ženske vojščake povsod (woke, pa to).. Ampak vseeno...

 

Samo še Pirates of the Baracuda bay rereleasajo, pa zmaga!:pirate:

 

Osebno bolj pričakovan kot Rivendell. Mal se mi je pocedil..

 

Kudos LEGu. :wub:

10320_alt1.webp

Here I Go Again - Wikipedia

 

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 1 uro:

Pa sej piratke so ble že prej. 

Pri skulls eye schoonerju je bla ziher!

 

Pr piratih nimam pripomb.. Pri neki imperialistični redni vojski pa ne paše lih. Ampak ja, igrače.. pa loh rečemo tud, da so fiktivne zadeve in ne lih zgodovinske..

 

Sj me ne mot tok, je bla bolj opazka.. Tko ko je Henrik reku, pr LEGU ni problem zamenjat glavo, pa je :)

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 14 urami:

Sicer pa, ženske face se preprosto zamenja s klasičnimi minifigi pa si urediš da je čimbolj logično vlogam.

Ampak potem daš firmi z denarnico vedet, da podpiraš njihovo woke ideologijo z vsiljevanjem kvot v LEGO sete. Glasuje se z denarnico. Edini pravi upor proti woke tematikam je, da seta ne kupiš, vse ostalo je pesek v oči. 

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 9 urami:

Dej nehi, rumena more bit! :) sej je ja pesek rumene barve ane. Mivka.

Mi je pa šele zdej potegnal, ker prej sem samo na hitro pogledal, da je v bistvu baseplate iz kock sestavljen in ne baseplate kot je bil nekoč. Divje. Zato pa je tolk kock.

 

Mivka je peščene barve, kot je en delček na tleh. Pa še stebri so rumene barve, razen če so naredili stebre iz mivke. 

 

Je pa dizajn škatle top, res tisti pravi lego set. Ne pa neke črne škatle, kot bi jih delali za emote :)

Povezava do prispevka

Na amazonu sem videl to možnost, pa tudi neki momci na youtube so kupovali cele škatlice, sicer pa nisem zasledil te opcije na lego store ali pri resellerjih.

 

Se pa da preko vrečk prepoznati katera figurica je notri, samo si res mega klošar ko v trgovini na šlataš vrečke ljudje te pa gledajo kaj počneš:D

Povezava do prispevka

 

Boris reče pred 46 minutami:

a sae da nabavt v kompletu cel set? 

 

Nazasnje sem na slo lego store se zmenil za cherry picking ampak pogoj je bil vzeti celoten set 12 figur (nema torej "radi bi samo št. 6 in 9). Ampak je že nekaj časa od tega tako da vprašanje, če še pali.

Sam tebi verjetno slo store ne koristi kaj preveč :/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...